Jump to content

LAN-Turnir Pozarevac


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije bosse to je isti nemac ti si igrao vs victorie :D

a ti iz coveanta kad ste pre meca u lazarevcu kenjali kako ste nas kikovali na 13 2 pa kad smo vas u 1/4 finalu oprasili i mi se drali jebi bre koga su kikovali na 13 2 STO TADA NISI USTAO I REKAO? mi nismo internet huligani , ako oces da resite problem , resice te nije frka i ja sam prvi ustao i drao se jebi bre ne zbog nekog nepostovanja vec zbog toga sto ste pricali da ste nas kik na 13 2, to nikom drugom nebi nikad uradio vec bi pruzio ruku kao i uvek....

problem ce biti resen, ako skrpimo kes dolazimo 100% vidimo se ;)

Link to comment
Share on other sites

nije bosse to je isti nemac ti si igrao vs victorie :D

a ti iz coveanta kad ste pre meca u lazarevcu kenjali kako ste nas kikovali na 13 2 pa kad smo vas u 1/4 finalu oprasili i mi se drali jebi bre koga su kikovali na 13 2 STO TADA NISI USTAO I REKAO? mi nismo internet huligani , ako oces da resite problem , resice te nije frka i ja sam prvi ustao i drao se jebi bre ne zbog nekog nepostovanja vec zbog toga sto ste pricali da ste nas kik na 13 2, to nikom drugom nebi nikad uradio vec bi pruzio ruku kao i uvek....

problem ce biti resen, ako skrpimo kes dolazimo 100% vidimo se ;)

Sine protiv vas smo igrali u mix-u u 1/4 finala... HeaDCrusheR nije bio tu nije igrao i nije jos 1 igrao sto igra sa nama... Secam se NE da ste to pricali.. ja cuo nista nisam.. Al srescemo se o5... Pa cemo pricati.. ;)

Nasa pobeda je uzrok vaseg poraza !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...