Jump to content

LAN-Turnir Pozarevac


Recommended Posts

Sto smarate toliko ? Ako vam ne odgovara nemojte ni da dolazite. P()Z

:***

Ajde stvarno hejteri cao poz gazda je nas pitao koliko da stavi nagrade mi smo pogledali vecinu turnira i toliki je fond nagrada :) kome se svidja svidja kome ne neka zaobidje temu i to je to :) <3

Kazi Vetre :) :*

Ajde seviiiiiiiiiiiiiiiii :D

Evo samo za TEBE 4 slike :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coveant dolazi,cekamo ziro racun :)

Okee :)) pucamo se...

Lepa je igraonica :)

Hvala hvala, moj rucni rad. Dolazis li ti ili si iz inspekcije :D ?

Igraonica izuva , steta sto ne moze tur sa 20 racunara da se organizuje :)

Hvala batice. jbg trenutno nemamo mogucnosti da izvedemo tako nesto ali kao sto sam i rekao, bice u skorijem periodu jos kompova i napravicemo mnogo veci turnir :) poz

Prijavljujem eXtremeZone, uplacujemo na vreme. A sto se igraonice tice, vrh izgleda! Poz

Na listi :))) Hvala hvala :)))

Link to comment
Share on other sites

zamolio bih pojedine da nauce koja je svrha foruma

svrha foruma nije da ti napises "herp derp turnir je tad i tad toliko i toliko poz" i da usledi 10 komentara "GL PUCAMO SE" i "UPISI MENE" i jos 5 youtube linkova i 3 konstatacije da je neki lik petarda...tema je predvidjena za komentare, a necemo mi da "prestanemo da smaramo ako nam se ne svidja, nas turnir nasa pravila POZ CAO HVALA " nego da se vi terate sa foruma ako necete da citate komentare koji vam ne odgovaraju...

poserem vam se na tih 18 hiljada

No coment...

Edited by TheBoSS
Link to comment
Share on other sites

brawooo vlado mnogo si pametan, slobodno blatite, vredjajte, stavljajte negativne komentare i sve sta god je volja iskompleksiranim ljudima :) mi pravimo turnir kakav takav je nas je, hocemo da zaradimo pare jbg tezak zivot :) ko hoce docice ko nece ne mora :) i eto sad ti pisi do prekosutra sta god ti je volja, posle ovog posta odgovoramo samo na postove vezane za turnir :) gl hf puucamooo se masine <3 <3

Link to comment
Share on other sites

procitaj jos jednom moj post

@vudumen

jos jedino u ovom podforumu ne znaju da si retard pa si dosao ovde?

Dok sam ja hejtovao po junk-u i RUR-u ti nisi znao šta je internet, a sad si došao na CS podforum da sprovodiš neka pravila.

Odlepršaj dete.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

profil slika ti je "LOL FACE" titula ti je "jebace vas peca limun" i potpis ti je "too weird to live, and to rare to die".

I posle sam ja degenerik.

Malo ljudi je mene upoznalo live sa RUR-a i oni koji to jesu ne bih rekao baš da imaju to mišljenje. A to što je bacam random troll a ti se primaš i još neki ovde jer meni čisto razonoda.

A sad idi da spavaš u pola jedan ti kreće škola!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

necu da dobijem ban zbog tebe, neka mi se obrisu svi "." postovi

avataru nista ne fali, pogledaj tudje, to ne govori nista o clanu, sprdnja, kao i ovo sledece sto si naveo, a ovo trece je citat iz jednog od mojih omiljenih filmova, nisi los

ti si u ostatku foruma deklarisan kao retard, i to nije nesto sto je sinulo nekome, vec si to dokazivao gomilu puta, posto si strucan u gomili oblasti cini mi se

nemoj da mi igras na tu "klinja si" kartu, pateticno je

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi malo neko da te udalji sa foruma zbog vređanja, a ja mogu lično da ti objasnim definiciju retarda. Pošto je previše koristiš a ne znaš šta to znači, očigledno.

Oh wait, ovi iz specijalnog odeljenja idu od 12...

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...