Jump to content

LAN-Turnir Pozarevac


Recommended Posts

e moj ti sto si tako halapljiv ? u pozarevcu od 80k ljudi ti ne mozes da zaradis 18.000 na 10 racunara ni za 5 dana a ovde hoces da ih uzmes za jedan dan ... razmisli jel si fer ?

Moras da uzmes u obzir da 1 dan igraonica nece raditi zbog spemanja za turnir (reinstalacija windowsa,cs-a...),pa onda nece raditi na dan turnira,i nece raditi sledeci dan da se sve vrati u normalu.Plus treba da se plate i radnici koji ce da obezbedjuju da sve bude u redu na turniru. Ako mislis da ce igraonica zaraditi od tih 18,000 dinara varas se.Ali kako god svako ima svoje misljenje.

O gospode boze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moras da uzmes u obzir da 1 dan igraonica nece raditi zbog spemanja za turnir (reinstalacija windowsa,cs-a...),pa onda nece raditi na dan turnira,i nece raditi sledeci dan da se sve vrati u normalu.Plus treba da se plate i radnici koji ce da obezbedjuju da sve bude u redu na turniru. Ako mislis da ce igraonica zaraditi od tih 18,000 dinara varas se.Ali kako god svako ima svoje misljenje.

svako ko se bavi ovim poslom je dovoljno pismen da ima reinstaliran windows na jednom hard disku i samo pukne na sve ostale ako se i malo razume !!! a radnik mora da radi pa mora on taj dan bi u svakom slucaju radio sta dodatno ad mu placas ? usluzuje musterije tako da igraonica nece raditi samo dok traje turnir vece pre turnira puknes ghost na sve kompove i vozi misko !!! nemoj meni da pricate sta ide i kako ide nemojte sa tim pricama koliko koja igraonica moze da zaradi jer ne moze da zardi 18k za 2 dana al dobro

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

svako ko se bavi ovim poslom je dovoljno pismen da ima reinstaliran windows na jednom hard disku i samo pukne na sve ostale ako se i malo razume !!! a radnik mora da radi pa mora on taj dan bi u svakom slucaju radio sta dodatno ad mu placas ? usluzuje musterije tako da igraonica nece raditi samo dok traje turnir vece pre turnira puknes ghost na sve kompove i vozi misko !!! nemoj meni da pricate sta ide i kako ide nemojte sa tim pricama koliko koja igraonica moze da zaradi jer ne moze da zardi 18k za 2 dana al dobro

Ja nisam radnik ni vlasnik igraonice,tako da nemam sta da branim nekoga ovde,ali sam samo gledao druge topice o turnirima,uzimaju istu ili pribliznu cifru (ima slucajeva gde i vise uzimaju).E sada kome se ne svidja ne mora da dodje na turnir a i ne mora da spamuje temu...

O gospode boze

Link to comment
Share on other sites

Ja kao Vlasnik igraone sam vodio mix ekipu na par turnira cisto zbog zezanja( naravno ispali odmah) i druzenja. A to koliko je neko zaradio na tom turniru nisam ni gledao niti razmislja o tome...

GG :)))

Napishi tamo stefanm.mix , nisam se chuo josh sa igrachima, al moguce je da dolazimo . Javljam jos... GL HF sa turnirom :) ^ ! :D [8D]

Ofc :))) cujemo se

Link to comment
Share on other sites

moj savet,ubacite jos ta 2 kompa nek donesu tornado i riper od kuce :D

prosirite turnir na 16 ekipa,a ako se ne skupi 16 nek bude 12...

sto se tice nagrada,5k upad*16=80000

1.50k

2.10k

3.5k

u dzep 15k,a ako bas ocete 20k onda 3 mesto robne neke nagraze ili kilo jabuka :D

hvala poz,pucamo se...

Edited by clan+Lotta

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

moj savet,ubacite jos ta 2 kompa nek donesu tornado i riper od kuce :D

prosirite turnir na 16 ekipa,a ako se ne skupi 16 nek bude 12...

sto se tice nagrada,5k upad*16=80000

1.50k

2.10k

3.5k

u dzep 15k,a ako bas ocete 20k onda 3 mesto robne neke nagraze ili kilo jabuka :D

hvala poz,pucamo se...

Hehe Dobar si :))) Uskoro stize jos kompova pa ako ovaj prodje OK napravicemo za par meseci malo jaci sa 16 ili 32 ekipe... :))) Vidimo se

Link to comment
Share on other sites

Momci ja ne znam sta je sa vama i tim fondom.

Evo 5 februara su iz moje igraone isle 3 ekipe na turnir u Smederevsku Palanku. http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234917365&st=0

Kod njih se isto igralo na 10 kompa i uplata bila 4k po ekipi. 12x4000=48000 a nagrade su bile 26000 I mesto i 8000 II mesto. Znaci da je vlasnik igraone zaradio 14000 dinara.

Ja tu ne vidim nista lose niti sam video na forumu da je neko stavljao slicne komentare kao vi ovde.

Ko zeli moze da dodje da se druzimo i pucamo je dobrodosao a ko ne zeli zamolio bih ga da nestavlja suvisne komentare :)))

GG

Edited by TheBoSS
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se ovde radi o tome koliko para ide za igraonicu :D Cisto da kazem da je Lence za jedan dan u Mastersu dao oko 5-6K, ja sam za 2 dana u Sarac igraonici dao 10K. 18K za jedan dan je mnogo!

Ne batice ovde se radi o turniru.

Imate 21 maja White party u Areni. 7k je klasicna ulaznica, 19k je vip ulaznica sa separeom. Zamisli koliko ce on zaraditi omggg

Predhodni post sam postavio o tome i ja mislim da je to ok i da zavrsimo sa tom pricom. iovako necete doci jer ima 12 slota koja su vec popunjena ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...