Jump to content

Serbian Premier League I


Andy McKee

Recommended Posts

Ma znam, nisam ja lud ni glup, ne toliko :P Necu stvarno Nicky vise da raspravljam o bilo cemu, ta pozadina na koju sam mislio se ne odnosi na to da imas nesto protiv mene, nema razloga kao i bilo ko drugi, vec na nesto sasvim drugo. Opet naglasavam, vratite se na temu i cepajte :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam kako ce ovo zvuciti... Nije da hejtujem ali iskreno vecina ljudi koji se proseravaju na ovom topicu i na ruru uopste "nemaju ruke" a vecina zna sta taj izraz znaci.... Ne shvatite pogresno Bjeku. Nije njemu do toga sto nije pozvan u prvu ligu nego jednostavno nece da se machuje sa nekim invalidima u lower ligi. Btw Bjeko isqliraj nije jedina liga na koju neces biti pozvan. Ostavi nesto spama i za druge koje ce se odigrati :D

ajde tacka

Link to comment
Share on other sites

Izvinite SK nismo vas prepoznali :) Mogao je odma reci "ne igramo" ili jos bolje ni ne javljati se na topicu, a ne da glumi uvredjenu princezicu "igram prvu ligu ili nista!" 5 strana... Realno ja ne znam da ste vi nekad nesto napravili na turniru pa da ocekujete da ce vas ljudi staviti u top10, mozda gresim. I ako "mi iz druge lige" nemamo ruke, lepo potrosis pola sata nedeljno na mec od 16-0 i uzmes 20 000 ili koliko je vec nagrada...

Link to comment
Share on other sites

Izvinite SK nismo vas prepoznali :) Mogao je odma reci "ne igramo" ili jos bolje ni ne javljati se na topicu, a ne da glumi uvredjenu princezicu "igram prvu ligu ili nista!" 5 strana... Realno ja ne znam da ste vi nekad nesto napravili na turniru pa da ocekujete da ce vas ljudi staviti u top10, mozda gresim. I ako "mi iz druge lige" nemamo ruke, lepo potrosis pola sata nedeljno na mec od 16-0 i uzmes 20 000 ili koliko je vec nagrada...

a ti sta si ti uradio????? izvini kHRYSTALE

Link to comment
Share on other sites

Izvinite SK nismo vas prepoznali :) Mogao je odma reci "ne igramo" ili jos bolje ni ne javljati se na topicu, a ne da glumi uvredjenu princezicu "igram prvu ligu ili nista!" 5 strana... Realno ja ne znam da ste vi nekad nesto napravili na turniru pa da ocekujete da ce vas ljudi staviti u top10, mozda gresim. I ako "mi iz druge lige" nemamo ruke, lepo potrosis pola sata nedeljno na mec od 16-0 i uzmes 20 000 ili koliko je vec nagrada...

Ma nemoj? Ti ces meni reci da li da se javljam na topicu ili ne? A to sto se tako izrazavam znaci da ia mam neku odredjenu kolicinu vaspitanja i kulture za razliku od nekih vas. Postovanje prema ljudima ti tako ocenjujes, pa trebao bi onda licno da me upoznas pa da shvatis kakva sam ja to princeza. Tih 5 strana nisam napravio ja, nego vi licemeri najobicniji. Zaposlite se kao botovi... Veruj mi da je SPAM bas na tebe mislio kad je ovo pisao.

Nemam bre potrebu uopste da se ikome, a ponajmanje tebi pravdamo za bilo sta. Isao sam ja na lan turnire dok ti jos nisi ni CS igrao. E sad to sto par godina nisam igrao i sto sam sad sa maltene mixevima isao na turnire, opet me nije sprecilo da dobijam "dobre ekipe".

Odmah da se razumemo CS mi je samo hobi i nisam neki kompleksas, ucestvovao sam na nekim totalno LOW ligama, jer dodje lepo organizator dodje i kaze da bi mu znacilo da igramo, sto naravno nije problem, jer mi 45 minuta nedeljno ne predstavlja nista da ucinim nekom coveku. Ali kao sto sam vec rekao ovde je nesto drugo u pitanju, bez namere da uvredim ekipe iz bilo koje lige.

Zato molim te ne javljaj se vise, jer nisi u pravu nikako.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Pazi tomo ja sam hteo da se prijavim i za drugu ligu meni sve jedno ja samo hocu da pucam. Nije toliko bitno sa kim ali iskreno lepse je igrati sa jachima od sebe posto smo mi slabija ekipa jelte. Medjutim Bjekanorris nije hteo da igramo i to je to. Ne znam zasto se raspravljam uopste i pametujem :S Hf u daljem toku lige.

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj? Ti ces meni reci da li da se javljam na topicu ili ne? A to sto se tako izrazavam znaci da ia mam neku odredjenu kolicinu vaspitanja i kulture za razliku od nekih vas. Postovanje prema ljudima ti tako ocenjujes, pa trebao bi onda licno da me upoznas pa da shvatis kakva sam ja to princeza. Tih 5 strana nisam napravio ja, nego vi licemeri najobicniji. Zaposlite se kao botovi... Veruj mi da je SPAM bas na tebe mislio kad je ovo pisao.

Nemam bre potrebu uopste da se ikome, a ponajmanje tebi pravdamo za bilo sta. Isao sam ja na lan turnire dok ti jos nisi ni CS igrao. E sad to sto par godina nisam igrao i sto sam sad sa maltene mixevima isao na turnire, opet me nije sprecilo da dobijam "dobre ekipe".

Odmah da se razumemo CS mi je samo hobi i nisam neki kompleksas, ucestvovao sam na nekim totalno LOW ligama, jer dodje lepo organizator dodje i kaze da bi mu znacilo da igramo, sto naravno nije problem, jer mi 45 minuta nedeljno ne predstavlja nista da ucinim nekom coveku. Ali kao sto sam vec rekao ovde je nesto drugo u pitanju, bez namere da uvredim ekipe iz bilo koje lige.

Zato molim te ne javljaj se vise, jer nisi u pravu nikako.

Vaspitanje i kultura je govoriti za nekog da "nema ruke"? Ti pricas kako ste igrali neke low lige, a SPamche dodje i kaze da nece da igrate zato sto su low protivnici? I o kakvom ti postovanju pricas kada si dosao sa stavom "mi smo bolji od barem 5 ekipa iz prve lige, a o drugoj da ne pricamo"? To sto sam rekao da bolje da nisi postovao na topicu je zbog toga sto je topic tvojom krivicom prerastao u nesto sasvim levo... Ti bre mene ne poznajes, niti Spam, tako da ne znam odakle ti to da ja "nemam ruke", da sam licemer itd. Isao si na lan turnire i igrao pre par godina, super, onda je Nicky trebao pozvati i GcV, Gloriju itd... Mislim super logika... Ovo su po njemu neke ekipe koje su TRENUTNO najbolje. I koliko vidim Nicky ima neko postovanje prema tebi, cim si se ti javio hteo je da napravi i tu drugu diviziju, a ti si rekao neka hvala.

Postupio si bez imalo tog postovanja o cemu sada pricas... I ja nisam hteo nista nista licno da kazem protiv tebe dok nisi postao bezobrazan predhodnim postom.

@SPAM Razumem ja to brate, samo sam hteo da kazem da ste trebali odma tako da napisete i to je to, nhf :)

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Ne ne nisi, premotaj neku stranicu i skontaj razlog tvog javljanja. Mojom krivicom se javljaju ljudi koji se sprdaju po forumu i pisu gluposti? Ma da... To ti je Spam napisao i zna se za sta se koristi taj izraz u ovoj igrici. Razumes ti sve ovo kako treba, nego se pravis lud i izvrces reci. Ne osecam potrebu da se raspravljam sa tobom i da blatim trud organizatora.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

A izvini ko jos igra kanter od glorijanaca i gcv-a aktivno? Nisam toliko u toku prosvetli me molim te.... To da si invalid jesi.... al ne u ruke tomo .... tebi se nesto otkacilo u glavi koliko vidim. Ne znam sto pametujes toliko uopste, pardon "trudis se da pametujes al ti bas ne ide od ruke" necu vise da hejtujem... stidim se svog recnika..... hf cya

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam, ja sam za tebe i onlinerse cak par puta i navijao :) Dobro u pravu si, nije samo tvoja krivica, ali tvoj deo je veliki... Pa kad dodjes i kazes da neces da igras u drugoj ligi zato sto si uvredjen i mislis da ti je mesto u prvoj, ne mozes da ne ocekujes da se nece javiti jos 10 ljudi koji na to imaju sta da kazu, pa ovo ti je RUR... :) I znam na sta je SPam mislio, ali otkud ti znas da ja nemam veze sa igricom? Mislim da nikad nismo ni igrali...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...