Jump to content

Serbian Premier League I


Andy McKee

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Kao sto znate svi igraju neke kupove, lige, vezbaju i takmice se, osim kod nas. Zato sam odlucio da pokrenem prvu sezonu lige za CS ekipe iz Srbije, lige koja bi u buducnosti trebala da postane nesto sto je na ESL-u poznato kao Pro Series. Prva sezona ove lige ce imati nekih 10ak ekipa gde bi uplata bila 5000 dinara ili nekih 50e, od kojih bi 100% bilo vraceno u nagrade (novcane naravno). Dakle, da se razumemo odmah, meni kao organizatoru ove lige ne treba nista, osim samo malo profesionalnosti od strane ekipa kako bi ovo sve uspelo. :)

Dakle, objasnicu ukratko kako sam ja to osmislio. 10 ekipa bi se takmicilo u svako-sa-svakim sistemu (1 mec - 1 sedmica) nakon cega bi recimo prve 4 ekipe igrale zavrsnicu (mozda i lan zavrsnicu). Vec sam obavio neke razgovore sa skoro svim ekipama u Srbiji koje poznajem i skoro svi su pristali da ucestvuju, da probamo zajedno da krenemo napred. Ekipe koje su obavestene/pozvane ili vec potvrdile ucesce.

1. BGDonline [POTVRDILI]

neWave

2. iNation

3. SBC

4. DPS

urbanExp

5. sMk [POTVRDILI]

6. FP [POTVRDILI]

7. pak

8. LWC [POTVRDILI]

9. t99 (negro, wxy i ekipa) [POTVRDILI]

10. TEAM-RS (Zeus i ekipa) [POTVRDILI]

Zbog velikog interesovanja bice formirana i druga divizija. Zainteresovane ekipe:

veritas

morphix

HEJT

PLAYNATION

WBG

SOULWAX

TGAMiNG

oB

...

Uplate bi trebale da krenu brzo, a liga bi trebalo da pocne vec krajem ovog meseca ili na samom pocetku marta (u zavisnosti koliko brzo ekipe uplate pare). Kup ce koristiti neki anticheat, imace potpuno moderna pravila a svi detalji bice naknadno objavljeni.

Pozdrav.

P.S. Ukoliko neko nekim slucajem zeli da sponzorise ligu na bilo kakav nacin slobodno se javite. Svako ko moze da pomogne na bilo koji nacin je dobrodosao.

#SCSL - quakenet irc kanal

Edited by NICKYtw
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konacno nesto ovako :) Btw jesu li prijave otvorene ili je liga samo pozivnog tipa dok se ne odluci o prosirenju?

Prijave jesu otvorene cisto da vidimo koliko jos zainteresovanih ima, pa cu po potrebi da pravim nesto sire.

Da li Onliners moze da bude na spisku? :)

Ti mozes ako dodje do cetvrte lige :) Ako ste i vi zainteresovani, nesto cemo iskombinovati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...