Jump to content

Misljenje o wow cata wow accountu!


Shomster

Recommended Posts

Pozz ljudi , razmisljam da batalim ovu igru posle igranja 5 godina i zanima me za koliko mozda mogu da prodam svoj account [8D]

Hunter lvl 85 - http://eu.battle.net/wow/en/character/khadgar/føgen/advanced

malo o hunteru :

364 item lvl - kao sto vidite na linku ima full pve gear 4/5 set i par 372 heroic item-a

Takodje ima PvP gear - Full vicious ( da , full + full epic offsetovi 365 itemlvl , uzimam t2 bow sledece nedelje )

U banci ima Full wrathfull i full sanctificed tier iz ICC.

Mountovi : Wrathfull Gladiators frostwyrm , Volcanic stone drake , Bloodbathed frostbrood vanquisher , Ironbound proto-drake , Rusted proto-drake , Headless Horseman , Fossilized raptor , Celestial steed i jos nekoliko nebitnih ( takodje se moze uzeti Dark phoenix sa guild rep za nedelju dana ).

Titule : Defender of a shattered world , The light of dawn , Gladiator ( s9 ) , The Astral walker , Starcaller , Kingslayer , Assistant Proffesor , Jenkins , Twilight vanquisher , of the nightfall , Vanquisher , Of the ashen Verdict , The patient.

Profesije : Engineering 525 ( max ) , JC oko 515 , Archeology 515 , First aid 525 ( takodje ima nekoliko rare stvarcica sa archeologije )

Ima 6030 achievement points , nikad se nisam trudio da nabavim vise , takodje 10 + exalted reputacija.

Evo nekih retkih stvari u vezi hunter-a :

Ima 10-tak Feats of strenght - neke od njih su :

Realm first - 85 hunter !

[Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker] ! ( legendarac iz Mc-a )

Murkimus the Gladiator pet ( sa TR realm-a )

Hunter takodje ima 2k valor poena i 4k Justice poena

Takodje mogu da sredim da ostanete u guildu ako zelite - trenutno smo #1 guild na serveru

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dk lvl 85 alt - http://eu.battle.net/wow/en/character/khadgar/føgên/simple

nista posebno , alt , 4300 achievement poena

353 item lvl PVP gear , 346 + heroic gear pve

Titule : The undying , vanquisher , Bloodsail admiral i jos neke

Mountovi : Red proto-drake , celestial steed..

Profesije : 450 Engin , 445 JC , 450 first aid..

( Sledece nedelje se uzima t2 weapon 372 ilvl,takodje ima neki stari gear i vanquisher tentacle of cthun )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warrior lvl 85 - alt - http://eu.battle.net/wow/en/character/khadgar/fogens/simple

357 item lvl , uglavnom PvP char ( Full t2 2200 oprema , 4/5 vicious , moze da se uzme 5/5 , i sledece nedelje T2 oruzje ).

achie poena , malo oko 1300 , kao sto rekoh , pvp lik :)

Mounts : Spectral tiger iz tol barada , celestial steed i jos neke

Takodje ima PvE gear oko 350 item lvl , heroic oprema itd za fury + prot.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mage lvl 85 , alt - http://eu.battle.net/wow/en/character/khadgar/ßaßøøn/simple

Nista posebno , alt , pvp char , 342 + ilvl , 3/5 vicious itd

1400 achie pts

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rogue lvl 81 , alt - http://eu.battle.net/wow/en/character/khadgar/fogen/simple

5,1k achie poena , stari main , jos sa pocetka Wotlk-a

14 feats of strenght

Titule : The undying , twilight vanquisher , vanquisher , patron , flame keeper , jenkins , of orgrimmar , of undericity , of the nightfall , the kingslayer , the noble ...

Mountovi : Rusted Proto-drake , Argent Hyppogryph , Green proto-drake , Black drake , Mechano-hog ( 15k gold ) , black mamoth ...

profesije : herbalizam + skining + Firstaid , 450 +

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na accountu ima i lvl 67 druid , lvl 25 paladin , lvl 45 shaman , 77 dk ( kazzak ) , svi ostali su na Khadgar-u.

Takodje uz account dobijate i 50 000 - 100 000 Gold-a

Account je uplacen jos 3 meseca !

Prvi sam vlasnik , full info sq , sq , ID , i tako dalje.. da vas ne smaram.

Cisto me zanima za koliko ceo account se moze prodati :D

edit : sorry for wall of text :D

Pozzzzz....!

Edited by Shomster
Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da vam kazem ljudi :D mislim da gresite sto se tice cene acc

lepo ukucajte na google wow accounts i malo pogledajte cene nema tu nista od 1000e 2000e itd

Secam se da je za vreme TBC-a, par mojih ortaka zavaljalo za 1k+ eura (i to slabije accountove od ovog). Ne znam moze li se sada izvuci toliko, al je u svakom slucaju steta prodati ovakav acc za manje.

Link to comment
Share on other sites

Realna cena je oko 1100-1300e, medjutim ti ne prodajes direktno dancima, arapima i ostalima, tako da oduzmi tipa 400-500E i dobices max cenu koji ce ti neko ponuditi u Srbiji (naravno mozda gresim, i cena moze da varira).

bestwowaccounts.com

je verovatno tvoja najbolja opcija u Srbiji, ja sam sve regulisao i prodao moj acc bez problema i dobio 600e za tako da isplacivanje vecih cifara nije problem!

Edited by Klauren
Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao,mislim da je zakasnio iz razloga sto se danas se astral walker i starcaller uzimaju sa sveze dingovanim 85 bez ikakve muke za 2 h igranja

i NE PRODAJ srbima ni za zivu glavu,ili je skam/pokusaj skama ili oce da te zajebe i uzme ti pare.

Ne sumnjam u postenje Nebre,jer sam 2 puta poslovao sa njim,ali veruj mi da ce stranci platiti mnogo bolje pare.

sa srecom!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...