Jump to content

Crysis 2


dNte

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrh, ni meni nije nešto ovaj multiplayer demo, grafika je previše šarena i šljašteća, pola vremena se naprežem da spazim nekoga, a i onda me isprangijaju ko budalu jer po pravilu naletim na nekog ko je viši nivo i ima jače pucaljke u arsenalu. Kako da se pristupi grafičkim podešavanjima, nije valjda ograničeno na ona tri retardirana preseta pod graphic opcijama (između kojih i ne vidim neku preveliku razliku).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mrh, ni meni nije nešto ovaj multiplayer demo, grafika je previše šarena i šljašteća, pola vremena se naprežem da spazim nekoga, a i onda me isprangijaju ko budalu jer po pravilu naletim na nekog ko je viši nivo i ima jače pucaljke u arsenalu. Kako da se pristupi grafičkim podešavanjima, nije valjda ograničeno na ona tri retardirana preseta pod graphic opcijama (između kojih i ne vidim neku preveliku razliku).

brate nema niko neke jace pucaljke sve je skoro isto zato sto ne mozes ni da unlockujes puno stvari u demo verziji. Ja nemam taj problem sa grafikom, ljudi ocekuju next gen igre sa preglednoscu quakea ili csa...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma nije prob dodati nekog, nego nestaju kontakti svaki cas.

inace birajte gamed.de servere, oni dobro rade

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Probao sam multiplayer i odmah da kazem da je grafika daleko od realnosti, igrica zbilja izgleda super al samo zbog prenabudzenih efekata. Battlefield onaj prvi ima vise realnosti u grafici nego ovo. Inace prenaporan mi je miltiplayer, oci iskocise da vidim nekoga, jedino je super sto stvarno radi tecno i na slabijim mahinama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...