Jump to content

Crysis 2


dNte

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko je zahtevno u odnosu na keca, tj. kako ide na nekoj prosečnoj mašini?

Intel Core 2 Duo 2GHz and AMD Athlon 64 X2 2GHz chips name-checked in the official release - and an Nvidia GeForce 8800 GT 512MB or AMD Radeon HD 3850 512MB or better graphics card.

kazu da je generalno daleko optimizovanije od keca

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je bio krajzis sasvim solidna pucacina, i vise od toga!

namunjena grafika a napucavanje ko napucavanje, bez jadnih pokusaja da se upakuje u nesto drugacije kao kod modernijih igara, da se lose prikrije tako jednostavan koncept, ides pucas ubijas (secem koljem ubijam)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Probao sam malo tu iscurelu betu. Jedino sto mi smeta je AI koji je pametan ko moj ker. Desavalo mi se da sa zgrade pucam u neprijatelje dok ostali samo posmatraju svoje drugove kako padaju i ne rade ništa.

Nadam se da ce to da poprave malo u finalnoj verziji.

glup ti je ker, matori :(

Link to comment
Share on other sites

a brate, sto ne sacekas da izadje igra pa ko covek da igras. Ja sam samo usao i probao cisto da vidim kako izgleda, u jednom trenutku sam slucajno aktivirao flymode :) . Izgleda prelepo, optimizacija jos uvek nije na nivou, ako poprave situaciju za nekih 20-30% ja cu biti zadovoljan. Napucavanje sa protivnicima deluje 3x bolje u odnosu na ranije. AI u crysis-u je oduvek bio tesko govno, ako to ne poprave dzaba im grafika.

pipboy zahtevnije je od keca, ali ovo je jos uvek teska beta.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

da nema josh neko ovakav problem sluchajno? :D

Ako ti je sve crno i ne vide se teksture, kao što mi i izgleda na slici, edituj system.cfg koji se nalazi u osnovnom direktorijumu (root-u) igre.

Prepravi ove vrednosti sa 1 na 0.

r_ShaderCompilerServer=0

r_ShadersRemoteCompiler=0

Možeš jednostavno ceo sadržaj system.cfg da obrišeš i zameniš sa ovim. Rezoluciju i vsync namesti po ukusu. sys_spec_Full=5 mislim da se odnosi na detalje i da je 3 normal a 5 max.

; crysis2

r_driver DX9

sys_game_folder=GameCrysis2

sys_dll_game=CryGameCrysis2.dll

sys_user_folder=Crysis2

r_ShaderCompilerServer=0

r_ShadersRemoteCompiler=0

r_displayInfo=1

sys_maxfps=60

r_vsync=1

s_FormatSampleRate=44100

s_MPEGDecoders=16

g_enableInitialLoginScreen=0

r_Width = 1680

r_Height = 1050

log_IncludeTime=0

sv_cheatprotection=1

g_ignoreDLCRequirements = 1

g_dlcPurchaseOverwrite = 1

g_presaleUnlock = 1

g_gamespy_loginUI=0

sys_spec_Full=5

net_lanbrowser=1

net_initLobbyServiceToLan=1

sv_lanonly = 1

sys_languages="english"

Link to comment
Share on other sites

a brate, sto ne sacekas da izadje igra pa ko covek da igras. Ja sam samo usao i probao cisto da vidim kako izgleda, u jednom trenutku sam slucajno aktivirao flymode :) . Izgleda prelepo, optimizacija jos uvek nije na nivou, ako poprave situaciju za nekih 20-30% ja cu biti zadovoljan. Napucavanje sa protivnicima deluje 3x bolje u odnosu na ranije. AI u crysis-u je oduvek bio tesko govno, ako to ne poprave dzaba im grafika.

Ma igrao sam da vidim kako radi na mojoj mašini i da li ću da dobijem mučninu ko u manje više svakom FPSu i za živo čudo, jok. Ne igram FPSove realno pogotovu ove tunelske gde imaš jedan put od pozornice A do pozornice B i malo napucavanja na stejdžu pa opet... i mi ide na jetru to što sam ja izgleda imam ogroman paunov rep koji svetli i vrti se jer me AI spazi sa drugog kraja mape a ja u šarenišu jedva da vidim odakle dolazi roštiljanje, to mi je još u prvom far cryju smetalo što svi imaju jebeni jungle view a ja ko slepac buljim u paprat tako da no harm done, neću ga opet skidati kad izadje :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...