Jump to content

Lazarevac Open Season 2 by gamedamage.rs


dZiGGy

Recommended Posts

Lazin to su neke sitnice kapiras, pazi ovaj sistem ja i stevis se oko svega slazemo odem do gaze kazem moze to? ne moze, ubedim u jednu stvar jedva 2 dana minimalno mi treba... i sta sad ja treba da vas lazem bice 80 hiljada kad to ne mogu ja da izvedem stavi se u moju situaciju na 5 minuta i bice ti jasno sve

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste to sve Dzigy u pravu, ja kad sam organizovo turnir, kao satro ovi moji iz klana ce mi pomoci, sam sam morao sve da radim, oni ljudi ne znaju nista, morao sam da nadjem ekipe, itd. itd. nisam dobio ni dinar, a ovaj lik sto drzi igraonu jos mi se drao neki kurac itd. , znam kako je dzigiju. Ali mozda i gresi sto je stavio samo prvu nagradu zbog toga sto ce timovi da se kolju dva dana da ne dobiju nista, i plus su igraci u gubitku. Moje misljenje.. Poz

1970

Link to comment
Share on other sites

Lazin to su neke sitnice kapiras, pazi ovaj sistem ja i stevis se oko svega slazemo odem do gaze kazem moze to? ne moze, ubedim u jednu stvar jedva 2 dana minimalno mi treba... i sta sad ja treba da vas lazem bice 80 hiljada kad to ne mogu ja da izvedem stavi se u moju situaciju na 5 minuta i bice ti jasno sve

Pa nisu sitnice brate , vise ekipa bi privukao kada bi pare od vode , muvija i dasaka stavio u nagrade , prosto je nemoguce da ti gazda ne da da organizujes turnir ako pre toga ne izdvojis pare za vodu i za daske , jednostavno , makar malo vise para ponudis gazdi za zakup te igraonice i resena stvar ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu sitnice brate , vise ekipa bi privukao kada bi pare od vode , muvija i dasaka stavio u nagrade , prosto je nemoguce da ti gazda ne da da organizujes turnir ako pre toga ne izdvojis pare za vodu i za daske , jednostavno , makar malo vise para ponudis gazdi za zakup te igraonice i resena stvar ;)

veruj mi vise bi mi se isplatilo da sam zakupio, al to nije moguce sem na ovaj nacin... veruj mi sta ti pricam sve sto sam mogao sam uradio sad je na vama da odlucite da l hocete ili necete ;)

Link to comment
Share on other sites

E stvarno,sto smarate organizaciju? ako vam se ne svidja turnir, nemojte doci i cao.Svakako ce braca Makedonci i king uzeti pare !!! :D:D:D;D

Niko ovde nista lose ne misli organizaciji i niko je ne smara , svi pokusavamo nekako da pomognemo njima , i da shvate da su neke stvari totalno nebitne za ovaj turnir a skupo kostaju , i da je bolje da te pare odu u nagrade , tebi ako se svidja to sto ce od 120 hiljada 50 otici u nagrade svaka ti cast.

Edited by kGk.lazin
Link to comment
Share on other sites

Niko ovde nista lose ne misli organizaciji i niko je ne smara , svi pokusavamo nekako da pomognemo njima , i da shvate da su neke stvari totalno nebitne za ovaj turnir a skupo kostaju , i da je bolje da te pare odu u nagrade , tebi ako se svidja to sto ce od 120 hiljada 50 otici u nagrade svaka ti cast.

Ionako vi necete dobiti te pare, svejedno:) :) Tebi bolje da das pare i da dobijes vodu,sendvice sta ce vec da spremaju, mozda gibanicu neku ^.^

Edited by Maca!
Link to comment
Share on other sites

Rodjeni nije stvar u jelu picu, realno ja na bilo koji turnir da odem, idem sa namerom, da se upoznam sa ljudima, da se sprdam i da budem sa drugovima koje znam dugo...jer sam svestan da nikad necu da osvojim neki turnir, jer nemam kvaliteta za to...a koliko ce da uzmem Entity ili gazda igraone ili organizator, to me savrseno ne interesuje :) btw : Dolazim kod alekse i fikusa , odvojicu 700kinte da idemo da jedemo "10" dana:) Da vidimo taj KG ako tolko jefitno mozda se preselim da zivim tamo :tf:

Link to comment
Share on other sites

@maca...bas to..ne znam sto pola ljudi koji kritikuju ovde,nemaju ambicije ni grupe da prodju a pricaju o fondu za 1 nagradu....

dajte bre ljudi sta vam je,na turnir dolazim kao i na prosli,da upoznam dosta igraca iz drugih ekipa,da doguramo sto dalje pa makar ispali i u grupi,imam jos jedno iskustvo vise,prosli put je bio ok turnir,imali smo mali nesporazum sa orgom ali nebitno,masine su odlicno radile,satnica je malo kasnila ali valjda ce ovaj put to biti bolje,valjda ce hltv biti organizovan i to je to...ne kapiram kako ne cenite trud,digli su sajt ljudi samo za prijave i bice live update-a i ostalo...prave se i te igracke legitimacije i sve to...super je zamisljeno sve i gl od nase ekipe i sto se nas tice docicemo 26og a sto se tice 1 nagrade i ostalih stvari oko kesha tu nek polemisu ljudi iz bgdonline-a,newawe-a,entity-ja,ination-a itd a ostali ne moraju da pljuju po coveku kad se vec toliko potrudio...

Link to comment
Share on other sites

Mi ovde raspravljamo i pokusavamo da se dignu nagrade i tako dalje a na kraju ce biti 16 ekipa i sve ce se izmeniti :}

Mislio sam necu skupiti ni 20 ekipa, stiglo je do 24 + 2 koje treba da se prijave javljeno mi je .. ekipe koje nisu potvrdile tipa entity i sbc trenutno su na wgf, e sad optimista sam i cenim da ce broj porasti do 30.. u toku dana ili sutra vise informacija od hotelu i fastfoodu.

Link to comment
Share on other sites

Izvini unapred pobratime sto cu ti se obratiti kao da imas mali IQ .

Tada kad sam pravio taj BGC nisam ga pravio u svojoj igraonici jer je ona u kg-u a ja sam tur pravio u ks-u !! stvar je jako prosta !!! odes kod gazde i kazes mu rezervisi mi igraonicu od 9 ujutru do 05 ujutru !! koliko to kosta ? on ako je govno racunace ti svaki sat i to ce biti oko 20k ako je covek recice ti evo uterujes mi srecu u dupe daj 15k i vozi!!!! uzmes 5k za sebe posto vidim da ne volis cs i da ne zelis da radis kao volonter za badava e sve ostalo mora u nagrade jer ponavljam ti kanterasi nisu ovce da njihove pare dajes za sredjivanje igraonice !!! moja igraonica ima sve to sto si naveo ( odvojeni su delovi i sve i td i td ako vec oces da pregradjujes sa njihovim parama onda nemojda mlatis praznu slamu o plocama od 15k jer mozes da uzmes sajlu zategnes i prebacis crno platno !! a ako hoces rigips 1 tabla od 120cm x 275 cm kosta 990dinara koliko ti tabli treba ? nemoj molim te da se nastavljamo i raspravljemo i ovi umovi sto pisu ako ti se ne svidja nemoj da dodjes su tek u dubokoj zabludi !!! ja prvi ne verujem da cu doci a da treba da dodjem ne bih jer me ovde direktno pravis budalom !!! prodajes mi vodu za 20k ? brate zakup te lafantane kosta 20k za 2 godine i svakog mesecca dobijes 4 balona po 20l !!!! jel se kapiramo sad ? izvini sto ti se ovako obracam ali si se pravio da me ne kapiras sta ti pricam !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...