Jump to content

Lazarevac Open Season 2 by gamedamage.rs


dZiGGy

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokonisem po kuci o odlicim da ponovo aktiviram acc kad sam video ovo .... sad sam sve video ... ovo se nije desilo od kad je prase iskrivilo rep !!! Pa sta briga ove ljude ovde sto vi nemate odvojene prostorije ? sto bi neko to finansirao ? ja drzim igraonicu i znam sta je logicno da se plati a sta ne.. normalno je da gazda nema korist od cs-turnira jer da se ne lazemo niko od igraca cs-a nece doci tu i ostaviti novac posle tog turnira .... ako igraonica ima 20 racunara i 1h igranja kosta 50 din ? 24h x 20 racunara x 50 din = 24.000 dinara !!! a on to ne mzoe da zaradi ni za 4 dana u o toj igraonici!! na sam igraonicu sa 30 racunara iznajmio ljudima za 15k !!! mnogo sam se iznetrvirao kad sam video flasiranu vodu !!! koju flasiranu vodu ? iz aparata ? LA FANTANA ? ili knjaz milos ? ta boca od 20l kosta 300dinara !!! nek svako sam sebi kupi po balon od 20l koka-kole za te pare ... kakvo placanje za pravljenje filma ? ko pravi taj film ? neki stranac ? 50e coveku sto odrzava sajt ? pa za 100e se ceo sajt pravi !!!!

Ja sam napravio jedan od najvecih turnira u srbiji u zadnjih 4-5 god .... barem mislim da je tako ! BGC ! .bilo je 46 ekipa ... uplata je bila 3k koliko se secam ? to je 138.000

1 mesto je bilo 100.000 + 5 razor miseeva + 5 usb hub rooter + pehar + medalje + majce

2 mesto je bilo 20.000 + majce + pehar + medalje

3 mesto je bilo 5.000 + majce + medalje

a tih ostalih 13.000 smo dali za 3 igraonice (citaj 3 igraonice ) 2 su imale po 10 kompova a 1 je imala 50 kompova !!!

NE verujem da vam gazda trazi vise od 15.000 za igraonicu znaci dajte i to resto pare tim ljudima sto igraju cs jos uvek jer kanterasi nikad nisu bili bogatasi osim SHOKICE :)

Naterali ste me da posle 1.5 god napisem opet nesto na forumu !!! SVAKA VAM CAST !!! ako tih 50k idu za ovog sto je napravio ovu prevaru veka u KOLUBARI onda moze :) ahhaha

Ti imas igraonicu, ja nemam u tome je razlika, ovde ima 1 igraonica sa 20 kompova i to je to, da imam para otvorio bi svoje i organizovao bi na isti nacin kao sto si ti to uradio sponzori itd, NISAM GAZDA , niti RASPOLAZEM s novcem od turnira.. SVAKA CAST sa organizovanjem takvog turnira i svemu tome ;)

Link to comment
Share on other sites

dziggy ti imas 20 prijavljenih ekipa, a kolko ce da dodje to je pitanje.

Kakva flasirana voda, kakve gluposti, kad vec organizujete 32 ekipe treba 1. 2. i 3. nagrada a ne samo 1..

Onda igronica treba da uzme 20k U VRH GLAVE a ne 50k.....

Da je tako samo bi se organizovali turniri kada dobijes 50k od turnira, nisu ljudi slepi, niko nece da finansira neku igraonicu da odvaja kompljutere sa plocama, ni ne trebate to da radite :) samo neka mala plica ko prosli put..kakav movie kakva voda o.O

Edited by N0net
Link to comment
Share on other sites

dziggy ti imas 20 prijavljenih ekipa, a kolko ce da dodje to je pitanje.

Kakva flasirana voda, kakve gluposti, kad vec organizujete 32 ekipe treba 1. 2. i 3. nagrada a ne samo 1..

Onda igronica treba da uzme 20k U VRH GLAVE a ne 50k.....

Da je tako samo bi se organizovali turniri kada dobijes 50k od turnira, nisu ljudi slepi, niko nece da finansira neku igraonicu da odvaja kompljutere sa plocama, ni ne trebate to da radite :) samo neka mala plica ko prosli put..kakav movie kakva voda o.O

cuo sam da je skola do jaja, svrati tebra

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dziggy ti imas 20 prijavljenih ekipa, a kolko ce da dodje to je pitanje.

Kakva flasirana voda, kakve gluposti, kad vec organizujete 32 ekipe treba 1. 2. i 3. nagrada a ne samo 1..

Onda igronica treba da uzme 20k U VRH GLAVE a ne 50k.....

Da je tako samo bi se organizovali turniri kada dobijes 50k od turnira, nisu ljudi slepi, niko nece da finansira neku igraonicu da odvaja kompljutere sa plocama, ni ne trebate to da radite :) samo neka mala plica ko prosli put..kakav movie kakva voda o.O

Ha ha nonet kolko si smesan, pitaj roditelje da l ce da te puste u lazarevac i nemoj ovaj put da places, a da zaboravio sam MNOGO SI TURNIRA OSVOJIO I ORGANIZOVAO RISPEKT ZA TEBE I BAS MOZES DA PRICAS NA OVU TEMU.

Ovako ja se trudim kolko god mogu da budu vece nagrade, ne polazi mi za rukom nisam gazda ORGANIZUJEM OVO da bi okupio ekipe a i da bi se druzili, PROSLI TURNIR SAM BIO 2 DANA TU OD 9 DO 12 UVECE OBA DANA DINAR NISAM UZEO. SAD RADIM SA STEVISOM ZA NEKU CRKAVICU. MUKA MI JE OD VAS I VASIH HEJTOVA SVE IDE PREKO MOJE GRBACE. MOZETE DA PLJUJETE KOLKO GOD HOCETE, EKIPE KOJE BUDU DOSLE VIDECE KAKO JE ORGANIZOVAN TURNIR..SVE SE SVODI OKO JEBENIH PARA NIJE VAM DOSTA 60 HILJADA ? JA RADIM 2.5 MESCA ZA TO? A NEKI CE ZA PAR SATI IGRANJA IMATI TE PARE ? CEMU SVE OVO? STO GALAMITE DZABE? DODJITE OSVOJITE I KRAJ PRICE :) KAO STO JE VALJDA MTA REKAO POSTUJETE DA BI VAS NEKO SA RURA CENIO? KOGA GOD PITATE KO ME ZNA,RECICE VAM DA DZIGI NIKOGA NIJE IZJEBO ZA PARE. JA DALJE NE MOGU DA UCINIM ZA NAGRADE, AKO SE ODAZOVE STEELSERIA I COOLER MASTER IMACETE NAGRADE I ZA 3 I 4 MESTO.. TOLIKO O MOM LOPOVLUKU..

Link to comment
Share on other sites

Cenim ja tvoj trud, i sve si ti sad rekao i da ti nemas pare i to, al nece svako da osvoji, neko ce da se kolje tu 2 dana i da se muci i da pukne gomilu para i da dodje do finala i da ispadne i nece dobiti kintu ? U tome je stvar, ima mnogo jakih ekipa, koje se kolju, jedna pobedi pa druga, i niko nije siguran pobednik i po nekom smislu treba da bude 2 i 3 nagrada.

Razuemem da nemas veze sa tim parama i da je to sve do gazde, al brate nek dodje i nek procita komentare ljudi i nek vidi da nikakva voda ne treba i to ja ti garantujem kad povecao nagrade imao bi odma uplate i mnogo vishe prijavljenih ekipa.

Samo imas 1 problem, sto ti uvek hoces da slusas neke old school igrace koji igraju 10 godina kantera neces da poslusas cak ni da je pametan savet od nekog drugog igraca, mozda ja nisam organizovao turnire, i nisam "OSVOJIO MNOGO TURNIRA" al ovde se vidi da 50k ode u vodu.....

A te ploce i gluposti , to je stvarno bespotrebno...

Lepo ti je serda rekao, 60k nije malo da je ukupno 75 od uplate, al od 115k , 60 k je malo :)

A to za roditelje i da sam plakao treba da te je sramota sto izmisljas :)

Edited by N0net
Link to comment
Share on other sites

ok, upravu si, ne svidja ti se ne moras da dodjes, je l sad ok? super vidimo se kad bude nagrada 200k a ufur 1k :) ja nit sam kobrica nit takvi ljudi, nit sam guverner narodne banke, nit sam bil gejs da se*em pare.. ja sam dzigi organizujem takav i takav turnir koga privlaci da ucestvuje slobodno ostalo je 8 mesta, a da li ce neko ispaliti ili ne to vec moj problem nije, prosli put jedna ekipa nije dosla.

Link to comment
Share on other sites

sad kad je vec navala turnira mislim da je doshlo vreme da se svi top timovi usaglase i da postave neki minimum uslova koji treba da se ispuni kako bi bilo ko od njih doshao na turnir. tipa: bar 80% od nagradnog fonda da ide u nagrade, da mashine rade kako treba, da turnir ne sme da traje duzhe od 2h ujutru i kashnjenja budu u granicama normale, da igrachima mora biti obezbedjena maksimalna tishina (bez muzike, lokalaca koji stoje iznad glave i sl), kao i da hltv bude obavezan. realno ko ne mozhe da isposhtuje te uslove ne treba ni da organizuje turnir, a mislim da bi tako neshto moglo u mnogome da poboljsha kvalitet nashe scene. svedoci smo ionako da na vecini turnira polufinale pochinje posle ponoci, a finala se zavrshavaju u 5 ujutru, svaki peti ima hltv, svaki treci ima live update rezultata. takva situacija verujem da ne odgovara ni ekipama ni spektatorima, a niko se ne trudi da neshto promeni oO

Link to comment
Share on other sites

ok, upravu si, ne svidja ti se ne moras da dodjes, je l sad ok? super vidimo se kad bude nagrada 200k a ufur 1k :) ja nit sam kobrica nit takvi ljudi, nit sam guverner narodne banke, nit sam bil gejs da se*em pare.. ja sam dzigi organizujem takav i takav turnir koga privlaci da ucestvuje slobodno ostalo je 8 mesta, a da li ce neko ispaliti ili ne to vec moj problem nije, prosli put jedna ekipa nije dosla.

Nema nikakve veze ko si i sta si...

Ako si vec resio da organizujes ozbiljan turnir , trebas valjda i da se potrudis da to tako i ispadne , a ne ovde da prodajes price kako kupujes vodu za 20k , snimas film za 7k , dajes sudijama 10k , i kupujes neke ploce za 15k , verujem da nista od ovoga nije neophodno osim tih sudija , kojima mozes da das po hiljadu dinara i bice zadovoljni.I verujem da je u tvom interesu da privuces sto veci broj ekipa a da te ekipe budu koliko toliko ozbiljne i jake , sad posto ljudi vide da si jako neozbiljan i da si vrlo neljubazan , ne verujem da ces uspeti da organizujes ovako nesto , ali dobro.. srecno

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve veze ko si i sta si...

Ako si vec resio da organizujes ozbiljan turnir , trebas valjda i da se potrudis da to tako i ispadne , a ne ovde da prodajes price kako kupujes vodu za 20k , snimas film za 7k , dajes sudijama 10k , i kupujes neke ploce za 15k , verujem da nista od ovoga nije neophodno osim tih sudija , kojima mozes da das po hiljadu dinara i bice zadovoljni.I verujem da je u tvom interesu da privuces sto veci broj ekipa a da te ekipe budu koliko toliko ozbiljne i jake , sad posto ljudi vide da si jako neozbiljan i da si vrlo neljubazan , ne verujem da ces uspeti da organizujes ovako nesto , ali dobro.. srecno

Evo lazin i ja bi bili zadovoljni da sudimo za po 1500 din

Edited by HADZI
Link to comment
Share on other sites

sad kad je vec navala turnira mislim da je doshlo vreme da se svi top timovi usaglase i da postave neki minimum uslova koji treba da se ispuni kako bi bilo ko od njih doshao na turnir. tipa: bar 80% od nagradnog fonda da ide u nagrade, da mashine rade kako treba, da turnir ne sme da traje duzhe od 2h ujutru i kashnjenja budu u granicama normale, da igrachima mora biti obezbedjena maksimalna tishina (bez muzike, lokalaca koji stoje iznad glave i sl), kao i da hltv bude obavezan. realno ko ne mozhe da isposhtuje te uslove ne treba ni da organizuje turnir, a mislim da bi tako neshto moglo u mnogome da poboljsha kvalitet nashe scene. svedoci smo ionako da na vecini turnira polufinale pochinje posle ponoci, a finala se zavrshavaju u 5 ujutru, svaki peti ima hltv, svaki treci ima live update rezultata. takva situacija verujem da ne odgovara ni ekipama ni spektatorima, a niko se ne trudi da neshto promeni oO

fifti fifti se slazem, HLTV OBAVEZAN, spremljeno je sve, dicicemo ts3 server ako je nekome od timova potreban, imacemo sad i osobu koja ce vristi online update na http://lazarevac.gamedamage.rs demoi ce se upload cim se zavrsi dan ( da ne bi remetili hltv ) i da samo 4 ekipe koje igraju grupu ce biti u prostoriji de se odrzava turnir + staff (sudije tehnicka podrska itd).

Link to comment
Share on other sites

@kGk.lazin kako dati ljudima po 1000 dinara koji ce biti tu ceo dan kako? aj sad razumem tebe nisi u mojoj situaciji ne znas ono kroz sta ja prolazim, cutim svaki dan gledam kako neke osobe kojima sam pomagao pljulju po meni? sta treba da ostanem po strani iskuliram sve to nema veze, a sto se tice ljubaznosti sve ekipe sa proslog turnira ce ti reci dal sam ljubazan da l sam ispao korektan prema svima dal ovo dal ono.. pitaj ih i reci mi sta su ti rekli..

ko je tebe pitao sa chim se ti slazhesh ? :D

i proshli put je bila pricha bice hltv, bice skorova, podigli ste sajt na kome cete kachiti sve i KURCHINA.

hmm prosli put su na kraju dana bili okaceni rezultati i sve je bilo na kraju dana. JA SE IZVINJAVAM ali na 3 mesta nisam mogao da budem em sam starovao skriptu em sam record hltv-a radio em sam sudio ... moja greska zato sad imam tim ljudi koji mi pomazu oko svega da bi taj turnir bio na nekom nivou. I izvinjavam se sto nam je provajder rekao da ne moze da oslobodi portove jbg.. na greskama se uci..

Link to comment
Share on other sites

sad kad je vec navala turnira mislim da je doshlo vreme da se svi top timovi usaglase i da postave neki minimum uslova koji treba da se ispuni kako bi bilo ko od njih doshao na turnir. tipa: bar 80% od nagradnog fonda da ide u nagrade, da mashine rade kako treba, da turnir ne sme da traje duzhe od 2h ujutru i kashnjenja budu u granicama normale, da igrachima mora biti obezbedjena maksimalna tishina (bez muzike, lokalaca koji stoje iznad glave i sl), kao i da hltv bude obavezan. realno ko ne mozhe da isposhtuje te uslove ne treba ni da organizuje turnir, a mislim da bi tako neshto moglo u mnogome da poboljsha kvalitet nashe scene. svedoci smo ionako da na vecini turnira polufinale pochinje posle ponoci, a finala se zavrshavaju u 5 ujutru, svaki peti ima hltv, svaki treci ima live update rezultata. takva situacija verujem da ne odgovara ni ekipama ni spektatorima, a niko se ne trudi da neshto promeni oO

darko vodja cs sindikata!

Link to comment
Share on other sites

@kGk.lazin kako dati ljudima po 1000 dinara koji ce biti tu ceo dan kako? aj sad razumem tebe nisi u mojoj situaciji ne znas ono kroz sta ja prolazim, cutim svaki dan gledam kako neke osobe kojima sam pomagao pljulju po meni? sta treba da ostanem po strani iskuliram sve to nema veze, a sto se tice ljubaznosti sve ekipe sa proslog turnira ce ti reci dal sam ljubazan da l sam ispao korektan prema svima dal ovo dal ono.. pitaj ih i reci mi sta su ti rekli..

Ja sam ucestvovao na tvom proslom turniru i nisam rekao da nisi tada bio ljubazan , tada si bio fer i korektan , ali sada si poceo da pljujes po ljudima koji ti normalnu pricaju da stvarno nema potrebe da se kupuje nekakva voda za 20k , i da se uzimaju neke daske za 15k , i da se pravi movie za 7k.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...