Jump to content

Lazarevac Open Season 2 by gamedamage.rs


dZiGGy

Recommended Posts

Sram da nas bude ... LOPOVI! Kontaktirali smo par firmi da daju sponzorstva da dopunimo nagrade. Pa cemo vidjeti kako ce to sve da ispadne :)

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hah, polemisete oko para kolko kome ide itd.. a ja da davim kako sta ide .. i kako je prosli put organizovano itd necu.. ako ste vec toliko jaki kolko pricate za sebe dodjite i uzmite to prvo mesto .. NI JEDNA JACA EKIPA IZ SRBIJE NIJE NAPISALA NEKI LOS KOMENTAR... al nema ni to veze, uglavnom mi je pristiglo 7 prijava i nadam se da ce to da raste iz dana u dan. poz

du je u pravu, zakinuli ste previse para da se ne lazemo...

i mnogo si veliki optimista sto si odma stavio 32 ekipe :))

Edited by MASINA
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih sve ekipe koje nisu verifikovale e-mail ( kassad.mix(iNation), BGDonLINE, brutal ) da to ucine kako bi mogli da pristupe User Panelu ( http://lazarevac.gamedamage.rs/userpanel ), preko koga mozete uploadovati slike uplatnica, logo klana, dodatni info o klanu itd...

Oni koji su verifikovali email mogu pristupiti panelu sa podacima koji su im poslati mailom.

Edited by Angel of Death
Link to comment
Share on other sites

Dodat link ka user control panelu (logujete se pomocu emaila na koji je regan klan i passworda koji ste dobili na email).

I sto se tice novca...

Mi ne pokusavamo nikoga da zakinemo prvenstvano ne ja, ja sam zaduzen za sajt, hltv i server. I bicu placen za to(50 jura).

Najvise udjela u svoj prici je imao gazda, jer smo mi htjeli da popravimo greske sa proslog turnira, razdvojimo tu jednu prostoriju na cetiri (radi ljepseg ugodjaja). I gazda je navodno napravio neku racunicu koja je ispala ovako, dziggi ce vam obrazloziti detaljan racun kasnije. A meni nije jasno sto dizete toliku frku, sami znate da je jako tesko napraviti dobar turnir. Mi se trudimo, ali eto boze moj nagrade nisu vjerodostojne vaseg ocekivanja (a sumnjam da bi se vase ocekivanje uopste moglo dostici, jer skoro svaku stvar ishejtujete na ovom forumu). Tako da, kosto ste bezbroj puta napisali nas turnir - nasa pravila.

Takodje, dziggy pokusava da ugovori smjestaj ekipama sa strane, hranu po jeftinijoj cijeni u okolnim grilovima,pizerijama i slicnom. Vodu smo vec obezbjedili, server, sajt, ostalo nam je josh malo stvari.

Kontaktirali smo firme koje prodaju, preprodaju kompjutersku opremu da dopunimo taj fond nagrada na koji vi toliko kukate, tako da ne serite previse. Pokusavamo da ispravimo "greske" da bi vi imali razlog da dodjete. Tako da ispostujte makar to i prestanite da serete po forumu.

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Dodat link ka user control panelu (logujete se pomocu emaila na koji je regan klan i passworda koji ste dobili na email).

I sto se tice novca...

Mi ne pokusavamo nikoga da zakinemo prvenstvano ne ja, ja sam zaduzen za sajt, hltv i server. I bicu placen za to(50 jura).

Najvise udjela u svoj prici je imao gazda, jer smo mi htjeli da popravimo greske sa proslog turnira, razdvojimo tu jednu prostoriju na cetiri (radi ljepseg ugodjaja). I gazda je navodno napravio neku racunicu koja je ispala ovako, dziggi ce vam obrazloziti detaljan racun kasnije. A meni nije jasno sto dizete toliku frku, sami znate da je jako tesko napraviti dobar turnir. Mi se trudimo, ali eto boze moj nagrade nisu vjerodostojne vaseg ocekivanja (a sumnjam da bi se vase ocekivanje uopste moglo dostici, jer skoro svaku stvar ishejtujete na ovom forumu). Tako da, kosto ste bezbroj puta napisali nas turnir - nasa pravila.

Takodje, dziggy pokusava da ugovori smjestaj ekipama sa strane, hranu po jeftinijoj cijeni u okolnim grilovima,pizerijama i slicnom. Vodu smo vec obezbjedili, server, sajt, ostalo nam je josh malo stvari.

Kontaktirali smo firme koje prodaju, preprodaju kompjutersku opremu da dopunimo taj fond nagrada na koji vi toliko kukate, tako da ne serite previse. Pokusavamo da ispravimo "greske" da bi vi imali razlog da dodjete. Tako da ispostujte makar to i prestanite da serete po forumu.

+1 ^^

Link to comment
Share on other sites

Samo ostavite konacne nagrade koje ce biti i dal ce biti za sva 3 mesta , ili samo prva 2 i to je to.Nema potrebe niko da ostavlja racunicu niti bilo kome sa foruma da polaze racune.

Ljudi ne vole da se od njih prave budale i to je njihovo pravo . Vase pravo je da stavite kolko para hocete za nagrade jer ste vi oragnzatori turnira. Ekipi ce doci ili nece i tu se sva prica zavrsava.

I pitanje jedno samo . da li cete uspeti da nabacite online hltv?

Link to comment
Share on other sites

Samo ostavite konacne nagrade koje ce biti i dal ce biti za sva 3 mesta , ili samo prva 2 i to je to.Nema potrebe niko da ostavlja racunicu niti bilo kome sa foruma da polaze racune.

Ljudi ne vole da se od njih prave budale i to je njihovo pravo . Vase pravo je da stavite kolko para hocete za nagrade jer ste vi oragnzatori turnira. Ekipi ce doci ili nece i tu se sva prica zavrsava.

I pitanje jedno samo . da li cete uspeti da nabacite online hltv?

Kao sto je steviss rekao jurimo robne nagrade za drugo i trece mesto, cimamo se mnogo, sledece nedelje testiramo hltv online pa ce biti zvanicna informacija. U slucaju da provajder za net ne dozvoli to, imamo drugo resenje.

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih sve ekipe koje nisu verifikovale e-mail ( kassad.mix(iNation), BGDonLINE, brutal ) da to ucine kako bi mogli da pristupe User Panelu ( http://lazarevac.gamedamage.rs/userpanel ), preko koga mozete uploadovati slike uplatnica, logo klana, dodatni info o klanu itd...

Oni koji su verifikovali email mogu pristupiti panelu sa podacima koji su im poslati mailom.

jutros sam se registrovao i jos nije stigo mail! REGULISITE TO! :D

Link to comment
Share on other sites

jutros sam se registrovao i jos nije stigo mail! REGULISITE TO! :D

Provjeri spam

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Dodat link ka user control panelu (logujete se pomocu emaila na koji je regan klan i passworda koji ste dobili na email).

I sto se tice novca...

Mi ne pokusavamo nikoga da zakinemo prvenstvano ne ja, ja sam zaduzen za sajt, hltv i server. I bicu placen za to(50 jura).

Najvise udjela u svoj prici je imao gazda, jer smo mi htjeli da popravimo greske sa proslog turnira, razdvojimo tu jednu prostoriju na cetiri (radi ljepseg ugodjaja). I gazda je navodno napravio neku racunicu koja je ispala ovako, dziggi ce vam obrazloziti detaljan racun kasnije. A meni nije jasno sto dizete toliku frku, sami znate da je jako tesko napraviti dobar turnir. Mi se trudimo, ali eto boze moj nagrade nisu vjerodostojne vaseg ocekivanja (a sumnjam da bi se vase ocekivanje uopste moglo dostici, jer skoro svaku stvar ishejtujete na ovom forumu). Tako da, kosto ste bezbroj puta napisali nas turnir - nasa pravila.

Takodje, dziggy pokusava da ugovori smjestaj ekipama sa strane, hranu po jeftinijoj cijeni u okolnim grilovima,pizerijama i slicnom. Vodu smo vec obezbjedili, server, sajt, ostalo nam je josh malo stvari.

Kontaktirali smo firme koje prodaju, preprodaju kompjutersku opremu da dopunimo taj fond nagrada na koji vi toliko kukate, tako da ne serite previse. Pokusavamo da ispravimo "greske" da bi vi imali razlog da dodjete. Tako da ispostujte makar to i prestanite da serete po forumu.

Stavi 75% umesto 44.44% u nagradni fond i bicemo srecni. Verujem svi, barem sto se nagrada tice.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Predlog , da li moze da bude ovakav sistem , kao na turniru u matriksu , gde ce samo 4 ekipe morati da prespavaju :)

1. dan

5 grupa (5x2,5sata)

4x 1/8 (2x1sat)

2x 1/4 (2x1sat(bo1)/2,5sata(bo3))

dobija se 2 polufinalista i 2 ekipe koje prodju iz 5. grupe

2. dan

3 grupe (3x2,5sata)

4x 1/8

2x 1/4

2x 1/2

finale

^.^

Link to comment
Share on other sites

Predlog , da li moze da bude ovakav sistem , kao na turniru u matriksu , gde ce samo 4 ekipe morati da prespavaju :)

1. dan

5 grupa (5x2,5sata)

4x 1/8 (2x1sat)

2x 1/4 (2x1sat(bo1)/2,5sata(bo3))

dobija se 2 polufinalista i 2 ekipe koje prodju iz 5. grupe

2. dan

3 grupe (3x2,5sata)

4x 1/8

2x 1/4

2x 1/2

finale

Hvala Uroshe sto moj sistem nazivas sistemom iz matrixa. Ponosan sam sto stojim rame uz rame sa NEOm i drugarima.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...