Jump to content

MASTERS KRUSEVAC - GRUPE/SATNICE/REZULTATI


Recommended Posts

Pa zato sto se mi ne bih slozili :) .. Jer nigde nisu pisala nikakva pravila :)

nema tu sta da se slozi, ako svi igraju tako i mi cemo... sto da se odvajamo?

i plus kad je AP doso posle reko je da mogu dve iste mape da se igraju

btw

Kobrica koji zna sva pravili, vi ste nasli da ga ucite tamo. :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je bolja varijanta da se prva mapa izvlachi, drugu bira porazheni, pa ukoliko ima potrebe trecu opet porazheni, stim da ne mozhe da bira mapu koja je vec odigrana.

u tom sluchaju ekipa koja izgubi prvu mapu ima vece shanse da izjednachi, a ako uspe u tome onda to chini mech mnogo zanimljivijim i napetijim u 3oj mapi, shto i treba da bude cilj. ako se to desi, ekipa koja je dobila prvu a izgubila drugu bira trecu mapu, pa je situacija opet fer jer obe ekipe igraju po jednu mapu koju su sami birali + jednu random.

u sluchaju da se mape izbacuju postoji manja shansa da se ekipa koja je izgubila prvu vrati ponovo u igru izjednachenjem, prvo zato shto je njihova najbolja mapa vec mozhda izbachena u startu od protivnika, a drugo shto i ako nije mozhe biti treca po redu, pa ako izgube prve dve nece ni stici da je odigraju. takodje mozhe da se dodje u meni malo glupu situaciju da ekipe svaki put izbacuju iste mape, pa se mappool koji je iovako dosta tanak u cs-u dodatno smanji.

to da porazheni bira a da su sve mape u opticaju je po meni najgore moguce reshenje, jer poenta celog bo3 je da pokazhesh da si bolje od nekog na dve mape a ne dva puta na jednoj istoj.

Link to comment
Share on other sites

meni je bolja varijanta da se prva mapa izvlachi, drugu bira porazheni, pa ukoliko ima potrebe trecu opet porazheni, stim da ne mozhe da bira mapu koja je vec odigrana.

u tom sluchaju ekipa koja izgubi prvu mapu ima vece shanse da izjednachi, a ako uspe u tome onda to chini mech mnogo zanimljivijim i napetijim u 3oj mapi, shto i treba da bude cilj. ako se to desi, ekipa koja je dobila prvu a izgubila drugu bira trecu mapu, pa je situacija opet fer jer obe ekipe igraju po jednu mapu koju su sami birali + jednu random.

u sluchaju da se mape izbacuju postoji manja shansa da se ekipa koja je izgubila prvu vrati ponovo u igru izjednachenjem, prvo zato shto je njihova najbolja mapa vec mozhda izbachena u startu od protivnika, a drugo shto i ako nije mozhe biti treca po redu, pa ako izgube prve dve nece ni stici da je odigraju. takodje mozhe da se dodje u meni malo glupu situaciju da ekipe svaki put izbacuju iste mape, pa se mappool koji je iovako dosta tanak u cs-u dodatno smanji.

to da porazheni bira a da su sve mape u opticaju je po meni najgore moguce reshenje, jer poenta celog bo3 je da pokazhesh da si bolje od nekog na dve mape a ne dva puta na jednoj istoj.

decko je sve objasnio :)

Link to comment
Share on other sites

molim link sa tog mecha :)

Pokušao sam da nađem pre da napišem post al nisam uspeo, znam samo da je bio stream..valjda je bio Fx :) Ali je verovatno prva mapa bila određena kao što trigz kaže, nisam imao to na umu.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

GG svim ekipama turnir je bio sasvim okej,a sto se tice interp-a ja sam pogresio sto sam izlazio iz igrice i onda mi se vratio na interp na 0.1,bilo je 7 ujutru spavalo mi se ,ni na kraj pameti mi nije bilo da se vratio na 0.1, a kao drugo uopste nisu trebali njima da dodaju 3 runde nego samo nama da oduzmu 3 , ali dobro nismo hteli da se prepiremo :D BRAVO ZA URBAN :D

Link to comment
Share on other sites

Hell on Earth , gledao sam ih na jednom lan turniru, secam se bilo je odavno pre 2 ako ne i 3 godine, shoxy i tako ta ekipa iz Krusevca u finalu sa old Urban mix, bio je tu i creat1ve ako se dobro secam... HoE je pobedio ne secam se kojim rezultatom, ali gj :), mozda se ponovi :)

Molim te da ne lupas gluposti :)

A da sto se tice org. sve je bilo na mestu!! NJII :)

Edited by Andjeo pakla
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...