Jump to content

MASTERS KRUSEVAC - GRUPE/SATNICE/REZULTATI


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Snd - Brate, polemika se povela oko toga kada se nasa protivnicka ekipa iz POLUFINALA uplasila da ce da izgubi i ponovo trazila da se na bo3 igra 2x NUKE... Jer koja je ta ekipa koja bi se spustala na toliko nizak nivo da trazi istu mapu na bo3??? Naravno nijedna normalna ekipa ne bi' prihvatila tako nesto... Zato nismo ni mi... Pa smo lepo igrali inferno kao 3cu mapu.. Gde je pravda pobedila... Necu da ispada da prozivamo likove... Ali to je bila cela polemika oko tog pitanja... STRAH! i TREPET! cudna stvar...

@Dullence - Super organizacija, super divljanje, zovite na sledeci tur ;) Dolazimo 100% :))) ...

@DiMKE - IDEMO BRE !!!

Link to comment
Share on other sites

GG Orga GG HELL , a seljacima iz kragujevca da kazem da su ispali do jaja likovi sto namerno pustili da ispadnemo! Videcemo se mi i na sledecem turniru , opusteno !

I ja bih za pljesku pustio ljude da prodju :P haha ... pa znas kako , pare su dali i dosli da igraju kanter,tako da mislim da nemate pravo da komentarisete bilo sta... Ako ste bolji pobedicete sledeci put(ili ne xD),samo to!

Link to comment
Share on other sites

I ja bih za pljesku pustio ljude da prodju :P haha ... pa znas kako , pare su dali i dosli da igraju kanter,tako da mislim da nemate pravo da komentarisete bilo sta... Ako ste bolji pobedicete sledeci put(ili ne xD),samo to!

Ti kao Kragujevcanin nemas pravo da komentarises ovu situaciju. go away or should I say GET_LOST [8D]

Bravo psu mali :D

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

I ja bih za pljesku pustio ljude da prodju :P haha ... pa znas kako , pare su dali i dosli da igraju kanter,tako da mislim da nemate pravo da komentarisete bilo sta... Ako ste bolji pobedicete sledeci put(ili ne xD),samo to!

Uplatili su ucesce mogu da rade sta hoce.. Brate ruzan je fazon i da su 10 pljeskavica u pitanju opet je ruzno

Link to comment
Share on other sites

Uplatili su ucesce mogu da rade sta hoce.. Brate ruzan je fazon i da su 10 pljeskavica u pitanju opet je ruzno

Pa dobro, mozda ljudi nisu imali pare :PPP ...

Pa aleksa je meni brat i ne verujem da bi tako nesto uradio... nesto je tu BILO!!! :D tralalalala

Cestitke i od mene =D

well done wbg

Edited by FIKU5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...