Jump to content

Turnir u Novom Sadu


  

38 members have voted

  1. 1. Uplata?



Recommended Posts

Misliš da gledaš stream ili da ti streamuješ?

Ako ti streamuješ, koliki upload imaš? Kako izgleda taj stream (daj link plz)?

Nije poenta u gledanju stream-a, već u pružanju istog, a tu internet u Srbiji smrdi i to žešće, zbog kriminalno slabog upload-a.

Znam da je upload losh, ali za igraonicu to ne bi smeo da bude problem? Upload u Srbiji moze da bude odgovarajuci ali mora dodatno da se plati, shto bi za jednu igraonicu mogao da bude prioritet sa obzirom na broj igara koji se igra preko interneta ovih dana.

Dakle problem je u paketima, ali uz doplatu problema oko uploada nema. Nije kao da nema tehnickih mogucnosti za upload.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To vec ne znam, ali pretpostavljam da je dovoljno...ako te bash zanima mislim da je neko na Teamliquid forumu napravio topic u fazonu "FAQ for streaming" gde su sva uputsva shta kako i zashto.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nakon pregovora u našem velikom menadžment i organizejšn timu za ovaj turnir skontali smo da ne bi bilo loše da se izbace jadne ladder mape tipa blistering i steppes i da se ubace lepe macro mape sa GSL-a, prvenstveno Terminus RE i Tal'Darim Altar. Te mape bi se najverovatnije igrale od 1/4 finala jer igrači koji su manje hardcore verovatno nisu vežbali preterano te mape, pa ne bismo da ih uskratimo zabave. :)

Mislimo da bi ova promena dovela do boljih partija, manje čizeva i više dugih macro partija.

Ima li nekih predloga, sugestija, pretnji povodom ove promene ili sve prepuštate našem profesionalnom timu? ;)

Takođe, da li ste više za to da sve mape budu predefinisane kao na GSL-u ili ipak da bude prva definisana, a ostale loser pick?

Nije lepo da sve sami odlučimo i onda da se ljudi bune, zato hoću da čujem vaše mišljenje kako bi turnir bio što je moguće bolji. :)

Još manje od nedelju dana do turnira! Nadam se da će većina sa ovog spiska doći da igra! Vidimo se! :)

Link to comment
Share on other sites

Huh, zajebano da se menjaju mape nedelju dana pre turnira ali ne igramo za zlatne gace tako da nema veze [:)]. Shto se meni tice looser pick mi se cini fer opcija.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Huh, zajebano da se menjaju mape nedelju dana pre turnira ali ne igramo za zlatne gace tako da nema veze [:)]. Shto se meni tice looser pick mi se cini fer opcija.

Naravno, zato i pitam za mišljenje ljudi. :)

Mislimo da je pametno da se menjaju mape jer pratimo većinu online i offline turnira i pratimo mišljenje pro likova i manje-više nam se podudaraju mišljenja... Trenutno ima dobrih mapa, ali ima i stvarno loših i nećemo da mapa utiče previše na kvalitet igre. Čak i Blizzard razmišlja da ubaci GSL mape na ladder, a Steppes of War i Blistering Sands su stvarno mape koje nagrađuju cheese, a to nam baš i nije u interesu.

Možda i jeste kasno da sad menjamo mape, ali sam siguran da će dalji turniri da se igraju na GSL mapama i da neće biti tih uzasnih mapa sa ledera. :)

Link to comment
Share on other sites

Verovatno jer je pruga u tom pravcu loshija, ima vishe onih "kriticnih" mesta pa voz mora da ide sporije u tom pravcu.

Inace voz BG-NS stize za sat i po, a nekada i vishe u zavisnosti od guzve na pruzi =P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ili tako ali ja to ne radim jer sam poznat kao teshki legalista [:D].

Ja i drugar cemo ici verovatno oko 10h ako budemo ishli u subotu, ali ne idemo u NS samo zbog turnira pa kontam da je to ljudima prerano...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Опуштено, ја сам у златној лиги (не очекујем да освојим прво место [:D] ). Долазим пре свега да се забавим и видим како турнир изгледа уживо. [:)]

Први пут чујем за те мапе. Да ли су оне окачене на Б.нет?

А за превоз: па контам да може и аутобусом?

Edited by rTd.Strajder
Link to comment
Share on other sites

E jbga. Mist, ako se nisi organizovao već za prevoz, možeš sa mnom kolima.

Idemo Sharky, Ixa, Strajder i ja naravno :P

P.S. Naravno poziv važi za sve, pa ko se prvi javi, a obraćam se Mist-u, jer je pre par postova on pitao za prevoz pa mu dajem blagu prednost.

Edited by 3MAJ86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...