Jump to content

Turnir u Novom Sadu


  

38 members have voted

  1. 1. Uplata?



Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zasto u 25.2 (petak) u 17-00 ? A dolaze ljudi sa strane , kolko inace traje jedan sc2 mec :tf: ko u wc3-u?

Haha, pazi što mi niko do sad nije skrenuo pažnju da su ovo sve petkovi, a ne subote. :D Ja gledao u Windows kalendar, a tamo sedmica počinje od nedelje, a ne od ponedeljka. :D Hvala! Sad ću to da ispravim. Naravno da treba da bude u subotu, a ne u petak. Znači 26.02. je turnir. :D

A SC2 meč traje od 5 minuta do 45 minuta. :) Na turnirima obično stave da svaki meč počinje na pola sata, što je u proseku dovoljno i da se odigra i pripremi za sledeći.

Link to comment
Share on other sites

Upishi me kao lameRapistix :). Btw, Catacomba je najblizha chemu, a) Futoshkoj pijaci, b) Zheleznichkoj ili c) bolnici? Nisam iz NSa, a kada dolazim imam da biram ta 3 odredishta gde hocu ad me izbace, pa da mi neko rekne ako mozhe :D.

Koja bolnica? Mada ništa nije dovoljno blizu da možeš peške da dođeš do igraone. Možda ne bi bilo loše da se na železničkoj nađeš s još nekima koji dolaze. Hmmm....možda da napravimo okupljanje kod železničke sat vremena pre turnira, pa da dođem da odvedem sve ljude koji ne znaju gde je. Kontam da to nije loša ideja. Šta ostali misle?

Link to comment
Share on other sites

Koja bolnica? Mada ništa nije dovoljno blizu da možeš peške da dođeš do igraone. Možda ne bi bilo loše da se na železničkoj nađeš s još nekima koji dolaze. Hmmm....možda da napravimo okupljanje kod železničke sat vremena pre turnira, pa da dođem da odvedem sve ljude koji ne znaju gde je. Kontam da to nije loša ideja. Šta ostali misle?

To bi bilo lepo, svi ushtedimo vreme, a i imamo sat vremna za upoznavanje pre turnira :P.

Link to comment
Share on other sites

on topic: dolazim 100%.

prijavljujem se (zmajko)

i ja sam glasao za 25. meni bi to odgovaralo, samo da ne rokne neki žešći sneg.

Za ekipu iz beograda da znaju da idem kolima, pa još 4oro može sa mnom, da podelimo troškove goriva. Imam plin, tako da je to bagatela za petoro do NS :)

Jel stoji moja prijava za prevoz od pre 2 meseca? :)

Link to comment
Share on other sites

Josh 1 question za novosadjane. Chuo sam da se otvorio KFC u NSu, zheleo bih da ga posetim pre turnira, i da jedem krilca za vreme turnira. Zhelim da izgubim na turniru in style. Gde se nalazi? :P.

Na uglu Bulevara oslobođenja i Novosadskog sajma u velikoj, fensi zgradi. Najbolje bi bilo da pogledaš na Google Maps. Ali tamo moraš ići pre našeg nalaženja na železničkoj ako hoćeš da idemo zajedno do igraonice pošto ne znaš gde se nalazi. :)

Link to comment
Share on other sites

Josh 1 question za novosadjane. Chuo sam da se otvorio KFC u NSu, zheleo bih da ga posetim pre turnira, i da jedem krilca za vreme turnira. Zhelim da izgubim na turniru in style. Gde se nalazi? :P.

Kad vec gubis gubi uz rostilj jer kfc je isto djubre kao i mcdonalds

~~

Link to comment
Share on other sites

Nije isto djubre nazalost, gore je djubre od mekdonaldsa. U KFC imash onu piletinu koju gaje tako shto odseku pilicima noge i stave ih u kutiju velicine samog pileta i samo ga hrane koncentratom. Poshto se ne krece uopshte onda se brzo nagoji i postane kao prase i posle ti jedesh tu masnu piletinu. Zato je sve onako zacinjeno, da ne bi osetio taj odvratni ukus masnog pileta [:D].

edit - o ukusima se ne vredi raspravljati, tako da ko voli nek izvoli :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kao shto rekoh "gore je djubre od mekdonaldsa" shto bi u srpskom jeziku znacilo da mislim da je mekdonalds djubre a KFC gore djubre od mekdonaldsa.

Jesti u Mekdonaldsu ili KFC vishe od 2 puta godishnje je previshe shto se mene tice [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Mek ima dobar sladoled!

OMFG DA! +1! :D... @NaWe...mozda, ali gde ces naci Kapri usred zime? :P

no, on topic... koliko nas putuje iz BG-a? Hocemo li da "organizujemo" nesto or what?

tbh, ne putuje mi se solo... U NS sam poslednji put bio na exkurziji u prvoj srednje preeee ~8god... >_>

Realno, mogu da pogledam plan plus i kraj....ali nije to to... :D

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

Do sada se ja mislim njih dvojica javilo, i ti treći (ili se javio samo sharky i ti sada) Ima još najmanje jedno mesto kod mene u kolima.

Hajde onda ovako, svako ko hoće prevoz iz BG neka mi pošalje PP, pa prva četvorica upadaju (ako bude bilo više). Meni je potpuno svejedno, i nemam nameru da favorizujem bilo koga :). Prosto, ko prvi đevojci, njemu đevojka, a ko poslednji - njemu žena :P

I da, mislim da je za odlazak najbolje da se nađemo tipa na onom parkingu ispred sava centra, a u povratku ću voziti svakoga do kuće. Naravno, oko detalja ćemo se naknadno dogovoriti da ne offtopicujem previše.

Edited by 3MAJ86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...