Jump to content

LAN Turnir Varvarin


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo reko i ja po neshto da napishem .Realno likovi iz orge nisu nikad imali iskustva sa organizacijom shto je i bila posledica svega ovoga i pustali su da se radi shta se oce .Dobro igrali smo smeshan kanter od pre 7-8 godine prvu mapu nebitno ali to znachi da smo mi igrali samo 1 mapu i nakon toga cekali 13 sati da odigramo sledecu i to u polufinale vs momaka koji su odigrali 4 mape u roku od 5-6 sati i bili pod full koncetraciju , sto je previshe . Bili smo skoro pospani , koncentracija bukvalno nula . Gledam moje , pishem akcije koje smo radili mnogo puta , ne znaju ni oni shta rade . Sto znachi da nas je cekanje i umor unishtio bukvalno . Na kraju dobishe nas BMK prilicno lako koje sam ocekivao da dobijemo ali mozak je bio out bukvalno . Momci su napisali na forumu da ima igraona mx518 , moji igrachi nisu poneli misheve i na kraju pred mech sa BMK dvojica igraju na misheve na koje nikad nisu igrali i umesto da igraju lepo oni su nameshtali sens ceo mech .gg BMK , videcemo se drugi put .

Dobar si Tixo, jos samo padeze da naucis :tf:

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...