Jump to content

IEM5 World Championships


Recommended Posts

ESL has just now released the groups for the World Finals at CeBIT in March

All groups of the World Championship are drawn. These teams and players qualified via continental finals our qualification tournament and will face each other in five weeks. The competition for the World Champion title will take place March 1st to 5th at CeBIT, Germany.

Group A

k1llsen

strenx

Vo0

DaHang

fazz

av3k

Group B

czm

Cooller

Cypher

Spart1e

rapha

Dandaking

http://www.esreality.com/?a=post&id=2026961

koje će ovo pranje da bude.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hijao, sparti izgubio od Dandakinga (koji je prilicno dobar)... i bio sam u fazonu... svi ce sabiti spartija ko i obicno.. kad ono medjutim!!!

Sajfer definitivno nije u formi, ili ima nesto trece, izgleda bas ko da mu nije dobro nesto.

Sad pocinje rafa vs sajfer, ako saki bude igrao kao protiv SVIH pre ovoga (a igrao je jadno i protiv czm-a i dandakinga gde je pobedio)... nece imati sta da trazi protiv rafe.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

i.... jebote koji mech.... KOJI MECH !!!

dm13 - mapa trajala 22 minuta (6 produzetaka lol,) ukupno od kojih je Rafa imao kontrolu prvih 20 (: ali je izgubio.

hub - sta reci... tesno je bilo, Sajfer je izjednacio na 30 sekundi kraja i ostalo mu je 4 jebena helta... i uspeo je da izbori produzetak lol

tourney7 - dva produzetka, Rafa pobedio tesno... samo obratite paznju na rafin frag pri rezultatu 2:1 za sajfera.... ja bih u tom trenutku ustao od kompjutera i lupao glavom o zid da sam sajfer.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

2 god. nije nista osvojio... Da kazem da nije fejlovao, mogao bih, ako bih uzeo u obzir da je samo jedan lik osvajao sve vaznije turnire nego su se smenjivali Rafa, Sajfer i Avek... On je stalno bio tu negde i opet nista na kraju.... Sta nije jasno rtdu...

Edited by DooMRiseR
Link to comment
Share on other sites

Rapha dobio Dahanga sto sam ocekivao, ali sam ocekivao da bude 3:2...

I moram reci da Cooler vs Avek je bio jedan od najdosadnijih mecheva koje sam ikada gledao. Dobio kuler 3:0 u mapama sa odprilike 4 fraga na 3 mape. Avek nesto nije igrao kako ume, probao je da igra identicno kao kuler, nije imao onu njegovu iznenadnu agresivnost na momente.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...