Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Ne znam kojim cudom mi danas prodje singl Liverpul tr: 1-0 .. :)

Za sutra Celzi 1&2-3 i Dortmund 1&4+ u dublu. Po meni Monako za izbegavanje, generalno ne igram francuze i turke.. Dosli Lion i Marsej, tako da ce neki favorit najverovatnije prodati. Kristal Palas gg3+ za manje pare. 

Edited by akva viva
Link to comment
Share on other sites

Moja 2 neka tipa su Zenit-Anzi 1 i Valensija - Malaga 1.  Valensiju sam gledao nesto malo i deluju mi stvarno dobro na celu sa Djukicem koji voli da njegov tim kontrolise loptu i stvara dosta prilika. Otisao im je Soldado, ali ekipa deluje i dalje dobro, Postiga se lepo uklopio. Malaga vec drugu godinu ostaje bez glavnih igraca (Isko, Hoakin) i mozda jos vaznije ostala je bez Pelegrinija.

Sto se tice Anzija mislim da je sve jasno, vec 7 utakmica ne znaju za pobedu, gazda posteno skresao budzet, rasprodali dosta igraca, a jos ih se ocekuje da ce otici, ambicija vise nije ni plasman u Evropu, dok sa druge strane Zenit zeli da jurisa na titulu i plasman u LS.

Eto prosla oba para :) Ja naravno pare ipak nisam uzeo, hteo sam ove 2 vezati sa Liverpulom, medjutim zakasnio sam da odigram, i kao stavim Arsenal iz nekog nepoznatog razloga. :(

Kad se probudim ocekujem drugarske parove, ono prosle godine nam je islo solidno kada su se svi trudili :)

Link to comment
Share on other sites

Čelzi : Hull 1&3+. Po meni je ovo sigurica, Čelzi će, naravno, ići na pobedu, početak je sezone kada će ako ne sada kupiti lake bodove + su domaćin.

Crystal Palace : Tottanham - Mislim da će ovo biti teška utakmica tako da ne bih igrao fixeve već golove, stoga GG3+

Real Mad. : Betis - svakako pobeda Reala.Real je kao domaćin u prošloj sezoni od 19 utakmica 12 završio sa pobedom u prvom i u drugom poluvremenu. 1-1&3+ 

To je po meni "sigurno" koliko toliko.

Ako neko hoće nek proba i monako 1&3+ , st.liege gg, dortmund 2-3 , barsa 4+

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

kvota na standard je sasvim ok, mislim da bi to moralo da udje, poceli su sezonu besno, dobili genk, jednog od rivala, 0:2 na samom startu, a taj genk je isprasio leuven u gostima 1:4.... u poslednja tri meca standard je leuvenu davao dva puta po 4 gola, jednom 2, a primio ukupno 0

 

 

real, chelsea, dortmund, mislim da je suvisno pricati o ovim mecevima...psg sam preskocio, kvota je mizerna imajuci u vidu tvrde prethodne meceve sa ajacciom i sam psg koji ume da usere bez problema bilo sta...barsa 2+I

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nemojte igrati danas na Monako keca..ne igraju im najbolji igraci , ni James Rodriguez ni Joao Moutinho ;)

Monpelje je solidan tim , odigrali su 1:1 protiv PSG-a pre par dana .. Vredi pokusati ds X2 kv. 2,40 :)

Porto je po meni najsigurniji fix 1.27 (odigrati u kombinaciji sa golovima i bice veca kvota) jer igraju protiv ocajnog Setubala.

I vredi probati italijanski kup Juve-Lazio ds X2 ili 2 ;) , jer se igra na stadionu u Rimu i bice mnogo vise navijaca Lacija ... obe ekipe nastupaju u full sastavima..u Juventusu Tevez predvodi napad , kod Lacija Miroslav Klose .. a i kao sto ste mogli da primetite Juventus pruza ocajne partije i rezultate poslednjih mesec i po dana..dok je Lazio u dobroj formi..

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa vecinom da je Chelzi Dortmund i Real jedno od sigurica danasnjeg dana , ali kada se stavlja veliki ulog jer nema poente igrati sa tako malim kvotama. Verujem u pobedu Porta i Benfike imali su odlicne pripreme i dobro igraju , treba probati Kopenhagen 1 , i Alorcon 1 koji bi trebali da udju kao nesto malo jace kvote. 

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ce Sporting doci jer igraju protiv retko velikih bednika a goru sezonu od prosli sumnjam da je moguce imati,juce sam ubo sve osim Arsenala al' to je toma izmalerisao! :D I da naravno nisam uzeo kes iako sam imao puno dobitaka jer sam ubacivao tipove poput salke gg(izgubili 4:0) itd.

Predlozio bih da se proba Atletiko jer je kvota i vise nego dobra, k'o sto neko rece Benfika, Porto, Anderleht takodje jer je fina kvota i protivnik im je prosek ekipa koja ima 3 remija cini mi se :)

Link to comment
Share on other sites

Evo gledam sada ovaj smrdljivi twente posle 25 min vodi 3-0 vec , a u prvom kolu kada sam ih cekao protiv ekipe koja je jedva izborila opstanak igraju 0-0 i puknem tiket na 6k , vidim da je i totenhem i monaco prosao ako ovako nastave bice ovo uspesan dan za nas kladionicare :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...