Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

inace, ja sinoc dobar 105e, mogao i 200 ali me prodao mrtvi spartak moskva koji povede u 6. minutu i dobije jebeni crveni u ~40.

 

uvece na jednom imao plzen, dordrecht 3+ i g.a. eagles 3+ a na drugom dordrecht, ga eagles i emmen gg3+...rezultati na poluvremenu druge tri utakmice 1:1, 2:1, 1:1, a plzen imao 2:0 vec na poluvremenu...i kao sto to obicno biva, bajka se pretvori u nocnu moru kad emmen ostane 1:1 do 88., a ovi uspeju da izjednace vs plzena kao sto sam i bio siguran da hoce u jednom trenutku...al' nije se desio krah srecom :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa nema u drugoj ligi titule :) imas prvo mesto koje vodi direktno u prvu ligu i naredna 4 koja vode u plej of :) isto tako, istina je da su bili u dobroj formi, ali moras da uzmes u obzir cinjenicu da idu u goste ekipi koja se grcevito bori za mesto koje vodi u plej of :) ako vec juris tako nesto, juri ekipe koje se bore za titule / mesta koja vode u evropu itd. a koja igraju protiv ekipa koje se ne bore otprilike ni za sta...isto tako, ja kad dodje petak i vreme za holandsku drugu ligu u listi vidim samo 3+ i gg3+ :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja bogami hteo da napisem moyu da su danas arsenal, totenhem i marsej klasicni tipovi o kojima je pricao, ali setih se da je rur curse surova, surova stvar.

 

ja vezao to za 35e -> 113e

 

nisam imao sa cime jutros da vezem dortmund gg i cska pa sam to preskocio :<

  • Downvote (-1) 3

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...