Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

moram da se pohvalim da mi je poslo nesto za rukom po prvi put a to je da uhvatim 6 igraca NBA,svi u minusu,jednom sam to uradio u euroligi samo jos :),lebron,barnjani,kalderon,marjanovic,klej tompson i dzef grin :),na drugom sa plusevima,cekao samo gasola koji je pao za 3 poena :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Nakarikali Vesbruku 28.5  a Durant je ipak GTD veceras, sto ja kapiram da znaci da ce igrati jer ne igraju protiv bas bezazlene ekipe.

Redziju su smanjili nesto granicu ali je to po mom mina jer mu Dzenings uzima sve vise i vise vremena :)

Ja sam igrao Zeku i Bosa( obojica su u dobrim formama)

Link to comment
Share on other sites

ne znam vredi li da ostavljam predloge neke posle sinocnjeg debakla,na jednom kalderon za pola kosa,na drugom monro za kos i to mu oduzeli i dali grku naknadno,sto je i ispravna odluka bila ali jebes taj review...prerano igrate tikete,predpostavljam da svi imate racune kao i ja,cekajte uvek nekih sat/pola sata do pred pocetak utakmica,tada mnogo tacnije informacije izbacuju i vec par meseci igram na tu foru

Link to comment
Share on other sites

27.5 Wes u Planeti, prošlu je bio 30.5 i slatko sam ga odigrao manje (i to je još bila kvota 2). Ali opet i tada se nerealno ispromašivao (zato je npr. imao dosta asistencija pa su Ibaka i kompanija nakupili poene) i imao je standardno dosta šuteva. Večeres mislim da će ga malo bolje ići, pa će biti i sebičniji i da će otići preko 30 uz pobedu OKC-a. 

Irvinga drže na 15.5 (pwin) i zaista vredi odigrati pošto je odigrao doktorski protiv Raptors-a (25p 8a 6r) za 29 minuta. Pri tome su i LBJ i trener is fazona da ga razigravaju/forsiraju sve više i da ga polako vraćaju ritam.

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

isto sam razmisljao za irvinga kao i ti ali me plasi blow out,francuz furnie iz orlanda sa nikad manjom granicom,muci ga neka laksa povreda ali ako bude igrao kako pise,11.5 grana je premala,13.5 oladipo sasvim realan takodje,lin iz sarlota sa povredom batuma ne znam kako bi mogao da ne udje protiv preslabih sansa...jedino da se povredi :),pg ima preveliku granu 25.5 pa se dvoumim da li njega ili elisa a i majls se vraca,hil se otrovao hranom pa je neizvestan,bruklin je pun povreda pa bi hrvat ponovo mogao plus,dzo je neizvestan iako su vece sanse da ce igrati,dzek je bio veliki potrosac a zavrsio je sezonu,san antonio ce oprati jutu i bez parkera,tamo mi je burk plus koji uzima ogroman broj suteva iako nije starter,12.5 deluje presmesno za njega,ako igra KD,wes u minusu ofc,minesota denver mi je plus utakmica i tu treba probrati nekog,ja cu verovatno towns-a,granica 15.5

Link to comment
Share on other sites

mora da se udari neki disklejmer kad se pise na ovoj temi da nikoga ne zanima koliko ste para uzeli ako niste nesto predlagali ili raspravljali ovde o tome :D

 

veceras aflalo plusarda, povredio se melo sinoc mora neko da izdivlja a ubedjen sam da ce aflalo, posto se porzingis generalo u gostima raspada 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...