Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

600 din dobio na Nowitzki, Parsons, Portugal
750 din na Olkahomu lajv sinoc 2
950 din na Indoneziju 1, Tenisa 2 neka sa po 1,30kv, i Kamerun 4+ 

To sam uradio sa poslednjih 200 din na racunu :)

Sad cekam neka 2 tiketa pa cu javim sta sam uradio 

Edited by Geno
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro trn :D nsiam se lepo izrazio, igrao sam jos 2 tiketa sa prelazima :) pa mi bilo glupo i postavljati, igro sam burton iz 2 u 1krenulo iz dvojke al u nadoknadi prvog bilo je 1:1 tako da nista od te price... a drugi je vise golova u drugom nego u prvom sto isto nije doslo bas je glupavi tiketi.... 

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

atlanta ce izgleda ponovo veceras da odmara startnu petorku,eto prilike da odaberete igrace iz detroita,majami je u velikim problemima sa povredama,treba dobro probrati igrace,bruku lopezu od jutros granica otisla na sa 20 na 22 poena ali mislim da svejedno dolazi,s obzirom da sam jako los u poslednje vreme ne bih danas ostavljao sta sam odigrao...srecno svima

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Neki dan kliknem "Win of the day" na planetwinu. Neki car uzo 100k evra na 500 ulozenih. Kliknem na tiket i vidim 3 utakmice Jelen Super lige iz iksa u 1/2. Seems legit :D Sve po propisima

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja volim da gledam te tikete :D

Ali odbijam da poverujem da su stvarni :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto mi drago sto cigani iz Indiane nisu usli u playoff. Video poklon kvotu na Pelikane 2.8 povezao sa  Oklahoma i GSW over, Washington 2 sa hendikepom ali jebeni Pacersi nisu u stanju da pobede u kljucnim trenutcima za playoff. I padnem na njih samo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto se nisam ni nadao do pred kraj jer je on imao tipa 16 pre poslednje cetvrtine i vodili su dosta, a Dejvis je nesto vise ali i vecu granicu.

Sutra u nove pobede, ako nista u ovom PO vredi juriti glavne igrace u plus do beskonacnosti(naravno serije koje su nesto vise neizvesnije od ove GSW-NO)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...