Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

ponovio neke igrace koje cesto forsiram,ponovo lu viliams iz toronta,oborili su mu granicu za poen :),rendolf ponovo ista granica 15.5,bredli iz bostona,stavio sam ga iako ce se tomas mozda vratiti 15.5 granica,dieng iz minesote koji je i sinoc prosao,9.5 granica,pekovic vec neko vreme ne igra pa ovaj ima ogromnu minutazu,novickog sam morao da probam iako nije usao vec dugo dugo,nikad niza granica od kad igram nba,14.5 njemu i buzera na kraju,11.5 granica,covek je ubedljivo najbolji igrac lejkersa ali mu je minutaza 20-25 minuta,i pored toga on cesto dolazi,golden stejt ce ih svakako oduvati...

Link to comment
Share on other sites

ja sam juce pao samo na jutu pph, a ubo sam sve i svasta

danas sam odigrao grifina  farida plus, vejda minus i portland i oklahomu(iako sad tek videh da ne igra kanter, ne znam ko ce ovog puta odmarati za atlantu)

pre dva dana padnem na memfis protiv detroita za 7, detroit do tad 10 poraza za redom, gubi 15 na poluvremenu i preokrece cudesno...

Link to comment
Share on other sites

Može, namaži jetrenu paštetu na glavu subotom u 15:59 dok ti je uključen sport klub - pre nego što sudija baci novčić tri puta izgovori "KOCKA KOCKA KOCKA" i moći ćeš da neograničeno skidaš pare na karticu, čak i kada ne dobiješ 

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gasol,barnjani,burk,bogdanovic veceras svi u plusu,ima tu jos par igraca koji vrede da se probaju,onako za manju uplatu,tipa dieng/lavin minesota,danlivi iz cikaga pod uslovom da se ne vrati batler,galovej iz niksa jer se shved povredio,barns/igoudala iz gs-a,barns mi je bolji pick tu,kemba se polako ustalio u startnu postavu a granica 15.5 za njega je poprilicno niska,inace,pre par dana sto sam pao tiket,cekali se stuckey i batum u plusu i obojica se povredili,za utehu mi je da su lose poceli mecheve ali su igrali 13 i 15 min :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja odigrah Sveda minus nisam ni znao da je povredjen, odigrao sam Drejmonda Grina +(ne igra Klej jos), Dzoa Dzonsona +(igraju efikasno poslednih par tekmi pa je to sansa da udje u plus) i Bruksa +.

Bruklin je u finoj formi to sam odigrao 1 i + (2.85 kvota) i poluvreme Memfis hendikep.

Prvo kao sto sam rekao u finoj su formi a igraju bas efikasno, drugo jer Niksi u poslednje vreme igraju losije prvo poluvreme od drugog, par puta sam uhvatio hendikep pp protiv njih pa da probam opet.

Link to comment
Share on other sites

brate novicki 15 poena ako da jos 1 kos padam za 2300 

 

edit:   Novicki <16.5 dao 15 

          Antetokounmpo >14.5 dao 16
         Westbrook <31.5 dao 27
        Leonards >16,5 dao cini mi se 19        11,5kv 200din to je to :) sa poslednjim dinarom na racunu (mozzart)

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...