Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

e jbg

posto npr u mocartu ako se preda u petom setu kvota je 1 za sve igre :D


Član 28.

Za sva klađenja, koja su primljena, a odigrana su na tim ili igrača koji je iz bilo kog razloga ispao ili odustao od daljnjeg takmičenja, smatra se da nisu dobitna i računa se kvota 1,00 (jedan), osim ukoliko se drugačije ne navodi u listi programa ponuđenih događaja.

 

da ga jebem sad

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ajmo danas uzet novce:

 

Liverpul - Everton GG, 4+ - kapiram da ce ovde everton dati gol liverpulu, lepo igraju ove sezone, tj dosta efikasno, a liverpul je u stvari luzerpul :)
 
Monako - Nica 0-2 - niti jedna niti druga ekipa se ne mogu pohvaliti dobrim napadom.. slabo postizu golove a i u medjusobnim duelima nema istih..
 
Frajburg - Leverkuzen 3+ - za razliku od ovih gore, ovi se kidaju :)
 
Hal - Man Siti 2 - JEBIGA! ako hoce titulu morace da pobedjuju na ovakvim mecevima. svakako kvalitet na strani gradjana
 
Viljareal - Real 3+, 4+ - ovo mi je i za 7+. viljareal poznat kao tim koji moze da da gol i vise realu a real je masina, tj ronaldo je masina :)
 
Zenit - Spartak Moskva 3+ - mnogo efikasne obe ekipe na startu sampionata.. jos uvek je koliko toliko lepo vreme u rusiji i mislim da ce to iskoristiti i odigrati jedan efikasan mec!
 
Tuluz - PSG 2 - nesto kao i siti, stim sto te mid tier ekipe iz francuske nisu nikako kao i engleske
 
Roma - Verona 3+ - verona je sposobna napadacka ekipa i dace gol romi, minimum GG ako ne i 3+

Rijeka - Zagreb 3+ - rijeka napadacki orijentisana, proslo kolo izgubili kod kuce od d.zagreba, osecam da ce se izduvati na zagrebu.. najbolji napadac lige, kramaric, u odlicnoj formi!
 
Cvole - Herakles 3+ - naziv klubova me vuce da igram golove.. verovatno preskacem
 
Atalanta - Juventus 2 - nesto kao za siti i psg stim sto je juve JUVE! mada ne verujem da ce sve tri proci, mora se izbeci bomba vikenda

naravno, ne treba odigrati sve, nego izabrati 2-3 :)

Edited by manager
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
http://kocka.org/

Nemam nista sa ovim sajtom da ne ispadne da je neka reklama, ali sam u zadnjih mesec dana pogodio par tiketa iskljucivo zahvaljujuci njemu. Jos bolje ako cepate singlove, momak stvarno do jaja izanalizira svaku tekmu.

Edited by деки
Link to comment
Share on other sites

E pa došlo i vreme za NBA. Možda kasno dajem tipove al' jbg tek sam sad našao vremena da sve sklopim i opikam tiket :D

 

Dirk Nowitzki (-) - razlog tome, Dallas se dosta pojačao u odnosu na prethodnu sezonu, a i ovo je prva utakmica svima, pa mislim da ih neće baš toliko forsirati i da granica od 21.5 poena neće biti prevaziđena.

 

Anthony Davis (+ 22.5) - lik je životinja. tvrdim da će za godinu do dve osvojiti MVP. Ključni igrač pelikansa.

 

Carlos Boozer (- 13.5) - s obzirom da igra u LAL u kojima će opet Kobe da dominira, i da privatizuje loptu, on teško da će imati isti broj minuta kao što je imao u CHI. I plus, ovo mu je prva (oficijelna) tekma sa novim timom. Takođe, veoma lako može da se desi da uđe u probleme sa faulovima (igra protiv životinje Howarda).

 

Dwight Howard (+ 18.5) - pored Hardena, u tom Hjustonu nema više valjanih igrača koji mogu da postignu toliko koševa. Sve će da se igra na njega ili Hardena.

 

Ajde pa srećno svima. Ja sam na ove igrače uplatio 100din čisto da oprobam i testiram novu sezonu :)

Edited by lawl_
  • Upvote (+1) 2

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...