Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Ja bih večeras gadjao Kembu Walkera + poene. Često je prolazio i kada je Big Al bio u timu a tek sad bi trebao da prebaci granicu (20.5 je u balkan betu, nisam gledao u drugim) pošto će Džefesrson pauzirati bar 2. nedelje.

 

Drugi par, Williams 12.5 +

U velikim utakmicama voli da preuzima odgovornost pa mislim da će uz 2,3 ubačene trojke i par pogođenih bacanja prebaciti granicu.

 

Westbrook 27.5 -

Vratio se Durant :D

 

Eto nešto.

Link to comment
Share on other sites

kod mene nocioni u plusu :D,zajedno sa burusisom,san emeterio i bertans iz kahe,grendzer iz unikahe,gentile iz milana i uertas iz barse,svi +

 

Ja sam stavio ispod jer mislim da ce im biti bas teska tekma (iako mislim da ce dobiti), plus su u nekom padu forme da kazem imali su teske tekme. Mislim da ce vise lull, rudy i rodriguez da gaze i da ce nocioni ostati u senci :D

 

Al to je samo moje misljenje naravno sve je moguce :D

Link to comment
Share on other sites

protiv unikahe ih je sudija poprilicno usrao na kraju,vodili su celu utakmicu i na kraju izgubili u produzecima,nocionija bas nije htelo pa ocekujem da veceras proradi,od burusisa ocekujem lagan + jer ce igrati protiv nepokretnog marjanovica a ima fantastican sut za 3 poena...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio ispod jer mislim da ce im biti bas teska tekma (iako mislim da ce dobiti), plus su u nekom padu forme da kazem imali su teske tekme. Mislim da ce vise lull, rudy i rodriguez da gaze i da ce nocioni ostati u senci :D

 

Al to je samo moje misljenje naravno sve je moguce :D

 

idealna situacija ispade na kraju,9 poena,tebi dovoljno za minus a meni za plus,uertas mi prosao jos u prvom poluvremenu u barsi ali tragicna minutaza burusisa,12 minuta,3 od 3 sut i 6 poena :/,cak je i jebeni ajon igrao vise :D

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...