Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

ja sam drknuo za big money obalu slonovace da prolazi grupu, posto je kvota nerealnih 1,9 medju Grcima, tricky Japancima i Kolumbijom svedenom na Dzeksona Martineza:)

Naravno, odigrao sam i jak kombo brazil, belgija, urugvaj, obala 1x i francuska, kosovarski stajl

Mesija na kvotu 10 da ce biti najbolji strelac, i vezao sam da ce Kavani biti najbolji strelac Urugvaja + Eto najbolji strelac Kameruna.

Odigrao i kombo da ce CR7, Benzema i RvP biti najbolji strelci u svojim repkama...Trazimo dalji value :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Branio sam obalu na 1:1 u 88om minutu,kvota 15 na grke bila, kristijana ronalda mi dali kvotu 0,5 po pravilima planetwina i taj tiket mi je ziv, mesi mi je i dalje u igri, ne vidim nikakav problem :DD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

polako krece nova sezona kladjenja (kao da je ikad bilo pauziranja),danasnji fix kola za mene je lajpcig protiv alena,moze da se proba i 1 t12+...lajpcig se veoma pojacao i iako su tek usli iz trece lige jedni su od najozbiljnijih kandidata za plasman u prvu!

Link to comment
Share on other sites

polako krece nova sezona kladjenja (kao da je ikad bilo pauziranja),danasnji fix kola za mene je lajpcig protiv alena,moze da se proba i 1 t12+...lajpcig se veoma pojacao i iako su tek usli iz trece lige jedni su od najozbiljnijih kandidata za plasman u prvu!

http://www.flashscore.com/match/AkxHrYi7/#match-statistics;0

lol

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mogli bismo stvarno da ujedinimo infoe pa da probamo da ih orobimo na pocetku! (tj. da ne budemo na kamati bar do oktobra!) :tf: :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mozda i najbolji poznavalac francuske druge lige i njegov preview za istu...kasnim nedelju dana, ali odmarao sam pa sam se sada vratio u kolosek...enivej, na osnovu ovoga, veceras bih probao Dizon i Anze...

 

http://forum.punterslounge.com/threads/152110-Ligue-2-Preview-2014-15

Edited by gruja
  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...