Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

piterboro - gilinhem 1

votford - lids            1

brentford krouli        1

carlton-jeovil     tm2 1+

hadersfild-ipsvic   ug2+

vigan-milvol          ug2+

s.stevens             bez 1

 

1000din===> 20k

Link to comment
Share on other sites

hvala mendziju na preporuci, ali salu na stranu, mislim da je b365 trenutno najbolja kladionica i jedina o kojoj treba razmatrati ako si upoznat sa svim peripetijama, internet karticama i kurcevima. Ukoliko nisi upoznat sa tim i cimanje ti je, a hoces da das pare, igras online, i dignes pare bez cima, e onda cimaj mene za pwin365 posto su za klasu bolji i imaju milion puta bolju ponudu od svih ovih nasih lihvara mocarta, meridijana, sokera i kompanije, bez pogovora...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja dobi 14k, cekao samo andrleht i partizan kosharku, andrleht na poluvremenu crveni karton i 0:0, partizan gubio 10 razlike [}:)]  dodje na kraju  [:D]

 

malme,udineze i harts 3+. parma 1, grojter 2, midtjiland 1, njiznji novogorod basket 1, andrleht 2 i partizan basket  [;)]

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mozda je malo glupo, ali ajde ovim putem da predlozim neki vid pomoci ugrozenima.

Naime, na planetwinu je trenutno akcija, ukoliko uplatite bilo koji vid igre na mec Srbija - Jamajka, celokupna uplata ide u dobrotvorne svrhe, a eventualna isplata je potpuna. Znaci, pod pretpostavkom da je npr. uplata 100e na kvotu 1,50, to znaci da 100e ide u dobrotvorne svrhe, a eventualni dobitak od 150e je isplacen u potpunosti. Moj predlog je da se ovde dogovorimo i nadjemo neki fiks sa velikom sansom za prolaznoscu, i da skupimo lovu na gomilu, uplatimo je i da eventualni dobitak takodje samo prosledimo u dobrotvorne svrhe...

Za pocetak, moj predlog je 1x&2+ cela tekma, kvota je 1,44, pa sto se mene tice, kada skupimo predlog koji ima najvise glasova, to cemo da uplatimo.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...