Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

danas mi je City fix dana ( Arsenal - Manchester City , 18:30 - SK1 )

kvota je oko ~ 2,10

 

Arsenal u losoj formi , nisu uspeli bre ni Svonsi da dobiju sad kod kuce + mnogobrojne povrede koje ih muche , medju njima i Koscielny -  jedan od glavnih igraca odbrane.

Takodje Scezcny je u losoj formi , presmesne golove prima ..  dok je City u ok formi i imaju samo Aguera i Nastasica medju povredjenim igracima

Cak vredi probati ,jer ga kenja u poslednje vreme , na strelca u bilo kom trenutku :Edin Dzeko:  mislim da ce biti dobra kvota  ,oko 3

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Southampton Newcastle United 4-0

 

tip 1 1.7kv

 

Southampton je jedno od najvecih iznenadjenja ove sezone igraju odlicno i mislim da imaju dovoljno kvaliteta da dobiju svrake koji igraju toplo hladno i nisu u nekoj bog zna kakvoj formi , ovo mi je mozda jedan od fixeva dana.

 

Celta Vigo - Sevilla 1-0

 

 

tip tim2 2+ 2.25kv

 

Sevilja je u odlicnoj formi to su potvrdili i dobijanjem mocnog Reala i mislim da imaju dovoljno kvaliteta da dobiju ovaj mec ili da daju najvise 2 gola jer su se raspucali poslednjih par utakmica

 

Preston North End - Crawley Town 1-0

 

tip 1 1.7kv

 

Preston ima solidnu ekipu i bore se za playoff za bolju poziciju ali sto da ne i za direktnu promociju , dolazi im tim koji igra slabo u gostima imaju 3 pobede i 8 remija i 6 poraza , sve osim pobede i eventualnog X je iznenadjujuce. Mislim da Preston dobija ovo.

 

Milton Keynes Dons Wolverhampton Wanderers 0-1

 

tip tim2 2+ 2.kv

 

Wolfsi su se raspucali poslednjih par utakmica dali su preko 2 gola i mislim da milton nema sta da trazi ovde u ovoj utakmici , Wolfsima treba pobeda kako bi ostali na prvoj poziciji i promociji u championship a dolaze u goste ekipi koja tradicionalno prima dosta golova i na cijim utakmicama cesto pada 3+ pa mozete probati i to, ja sam se odlucio za 2+ wolfsi.

 

Srecno danas!

Edited by KOНФУЗНИ
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ne znam cemu ovi minusi od strane kompleksasa,nisam ja jebeni strucnjak za nba vec sam poceo u martu da se kladim i necu sigurno da ostavljam parove/igrace da mi se smeju ljudi,zabole me iskreno za minuse ali ti sto su ih sad dali su jebeni RETARDI.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

"sigurice" 

 

augsburg-bajern   2 1.38

kardif-kristal p      1 2.35

partik-harts            1 1.75

donk-birmim      t2 1+ 1.3

 

josh 

 

breshin-ayr         3+ 1.45

wolves-pboro      3+ 1.75

herev-psv             2 1.8

barnsli               1x 1.60             

yeovil t2 1+           1.4

derby, birmingem, manchester sve x2

grashopers- cirih 1 2.25

sosijedad-real      2 1.45

votford-barnli      1-3 1.4

 

tenis-

 

petkovic-bouchard bez h 2 1.85  

voznjacki-ana i. jedan set uzima ana 1.45, jedan set uzima jakshic vs date krum 1.45

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

pao si na skoro sve "sigurice" lol

i ja igrao "sigurice" pa me oborio bajern GG za 4k :/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...