Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Olimpijakos-Junajted

Junajted bi morao danas da dobije Olimpijakos.

Svi koji su iole vredeli su otisli :

Weiss & Mitroglou.

Saviola se povredio pre neki dan i nece igrati , to je jos veci hendikep , on im je bio drugi najbolji strelac tima.

Jedan od stopera (Siovas) im je takodje povredjen , Scepovic nije prijavljen za LS , a januarsko pojacanje - Valdez , napadac je povredjen i pod znakom pitanja za danasnji mec.

Mutd otputovao sa najjacim mogucim timom , mislim da samo Jones i Evans nisu otisli.

@tacan rez 0:1 , 1:2 

 

Zenit-Dortmund

Iako sam fan Dortmunda moram realno reci da ce ovo biti jako tezak mec za Dortmund. Poslednji mec u ligi su izgubili od pretposlednjeg tima na tabeli Hamburga. Veliki broj povredjenih igraca : Hummels, Gundogan , Kuba , Subotic i Bender. Dortmund nikad nije bio nesto specijalno kao gost , uvek su dominirali na domacem terenu.

Zenit nema problema sa povredama ,  ok su na svom terenu , doveli su Rondona iz Rubina koji je odlican u napadu.

Mnogi ce danas tipovati dvojku ali nije to taj Dortmund trenutno.

1X ovde dolazi kvota 1,90 

Kada bude revans mec dobija ih Dortmund na Signal Iduni lagano :)

@tacan rez 0:0

 

Schalke-Real

Oba tima su u dobroj formi u 2014 god tj bez poraza. Real obicno lose prolazi na gostovanjima u Nemackoj , ali mislim da ce se to sutra promeniti.

Ancelotti je sklopio sve kockice , sve funkcionise kao sto i treba. Timska igra dolazi do izrazaja vise nego individualna (sto kod Murinja nije bio slucaj).

Real nema problema sa povredama , samo je Khedira povredjen. Shalkeu su povredjeni Uchida i Aogo. Draxler i Howedes bi trebalo da su se oporavili i da nadju svoje mesto u prvih 11 , to je veliki plus za Shalke ali opet se postavlja pitanje kolko ce dugo moci da odigraju itd.

Trebalo bi Real da dobije ovaj mec ali ne ocekujem neku veliku gol razliku , jer moraju da se sacuvaju za predstojeci madridski derbi za vikend

@tacan rez  0:1 , 0:2 

 

Galata-Chelsea

Susret Drogbe sa bivsim timom :)

Galata je pokupovala par stranaca uglavnom odbrambenih igraca tokom januara , jedno od zvucnijih pojacanja je Hajrovic koji je odlicno igrao za Grasshoperse. Oni su standardno dobri na svom terenu , jedini poraz od mnogobrojnih tekmi koje su odigrali je od Reala.

Chelsea ne igra nesto specijalno u gostima , gledajuci PL kao domacin su uzeli 38 a kao gost samo 22 boda. Matic koji im je postao glavni shraf ekipe nece igrati jer je vec igrao LS za Benfiku, igrace Ramires vrv. 

Verujem da bi Murinja i X usrecio. Galata ce ici na pobedu i veoma ofanzivno u napadu sa Drogbom , Yilmazom i Snajderom

Vredi pokusati 1X kvota 1,72 

@tacan rez 1:1

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam odigrao za veceras singl na nas 2.8 kvota za 6k 16k dobitak

nisam bash upoznat sa irskom reprezentacijom, ali nashi su bash nalozeni da dobiju, kao i trener, imamo dobru ekipu, a kvota je po meni poklon

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzeo sam pare ovaj vikend.

 

Chelsea  6-0 Arsenal 1     2.10

 

Newcastle 1-0 Crystal Palace 1     1.90

 

West Ham 0-2 Manchester U. 2     1.90

 

Hajduk Split 0-2 Dinamo Z. 2     2.35

 

Hannover 0-3 Borussia D. 2      1.65

 

Golden State Warriors 90-99 San Antionio Spurs 2     1.85

 

kvota 54

ulog 300

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 11

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

pa ne, ono hteo sam samo da podelim da sam prošao tiket, i stavio šta sam odigrao.

 

ne vidim šta tu ima loše, ne stavljam posle svakog tiketa šta sam prošao, stavim jednom da sam prošao tiket i odmah nastupa trpanje.

Edited by rowky
  • Upvote (+1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

ti i vitja ste samo ljubomorni, rowky samo tako nastavi, ko jebe ove slepce sto ne mogu da uzmu pare, evo i ja sam ih odvalio danas, vec sam narucio gurmansku umesto obicne pljeskavice, pozzz

untitled.jpg

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao ovo malo pre. Jebe me jedna utakmica vec 4 nedelje po redu, nadam se da danas uzimam neke pare!

 

Arsenal - Swansey : 1

Arsenal ima 6 boda vise od Totenhem-a, i za sada su u zoni za cl sledecu godinu, sto bi trebalo da je motivacija da dobiju i ovaj game.

 

Roma - Torino: 1

Kontam da Juve vec uzeo titulu, ali Roma igra odlican fudbal ovu godinu + treba im pobeda kako bi osigurali drugo mesto. Torino igraju dobro takodje, ali mislim da ovo uzima Roma bez problema.

 

Schalke - Dortmund : GG 3+

Ili ce biti tekma sa puno golova, ili tvrda nula, videcemo :)

 

Braunschweig - Mainz: 2

Braunschweig je zadnji na tabelu vec dugo vreme i likovi se raspadaju, tako da mislim da ovo prolazi vrlo lako takodje.

 

Hertha - Munich: 2 & T2

Svi znamo koliko Bayern dominira ovu sezonu u bundesligu, i da igra utakmice sa puno golova. 

 

EDIT: Odigrao sa ortak za sutra iz sprdnje Liverpool - Sunderland & Real Madrid - Sevilla 7+. Ima puno golova kad god igraju Real - Sevilla, a o Liverpool-u ne treba nista vise da dodam :D

Edited by toranj-
Link to comment
Share on other sites

Али Груја који пегла аустралијску другу лигу лајв :))))))))))))))

nemoj tako, Dockerty cup :DDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, ne hrabri morone.

 

Rowky, koga zabole kurac šta si odigrao? Poenta je da ne budeš sujetno govno i da, pre nego što odeš u kladžu da uplatiš, napišeš ovde šta razmišljaš da odigraš kako bi možda još neko uzeo pare.

 

Znam u čemu je poenta topika, ali ne mogu ja uvek kada uplatim tiket da trčim da ovde napišem šta sam odigrao, nije obaveza.

 

Stavljao sam ovde već par puta šta sam igrao, ali sada sam hteo čisto da podelim da sam prošao, ali boli vas kurac.

 

Sve uredu, sada bar znam o čemu se radi.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 5

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...