Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Pa sta ja sad da predlozim?!?! :D

Samo da se slozim za Lava, po mom misljenju fiks kola(ako je to moguce u ovoj vrsti igre)

Dodao bih Kinzija, u vrh je formi, nemaju neku siroku klupu da ima ko da sutira osim njega, granica jeste dosta porasla(16.5) ali mislim da ce doci, mozda i Bogdana mada ne praktikujem da igram plus na obojicu ali je moguce da ce doci obojica :)

 

 

edit

Videh da je granica na Dzordza 20.5(?!) treba to probati preko, nisu hawksi vise ekipa koja igra na bas malo koseva :D

Dzordzu su smanjili granicu jer se ceo januar raspada, ali veceras dolazi! :D

Atlanta je pocela da igra trci i pucaj, odbrana je malo prestala da ih interesuje :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Love (31), Curry (17), N. Young (24), Millsap (8), Hibbert (7), Brewer (11 a granica 10.5 :D), Marshall (5), Boozer (19), George (18) :D

 

Znao sam da ce George doći minus, imao sam taj filing :D šut 6/16 :D

 

Ima večeras pun k utakmica, pa ću kasnije opet baciti neke tipove :) Odmah u startu bih stavio Ibaku više, zato što će jebeno rasturiti Minesotino Turiafa :D

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Ako mislish na strelce, imaju.

 

Inache za danas jedan tip, baltichka liga Ventspils vs Parnu, kec u hendikepu (26.5).

Drugar igra za gostujuci tim i kazhe da ce da puknu milion razlike, i josh putovali neka 3,4 sata iz Estonije na ovo gostovanje (u Letoniju). Nije neki presiguran tip poshto je malo veci hendikep ali mozhe lagano da se povezhe sa nekim tekmama danas.

 

U 18h pochinje, u mozzartu ima da se igra (za druge kladze nisam siguran da li imaju u ponudi ovu 'nizhu' baltichku ligu).

 

Ima dosta nba tekmi vecheras, videcu ako me ne bude mrzelo neke predloge za strelce da stavim :)

Link to comment
Share on other sites

marks baci neke hokej dojave ! :DDDDDDDDD

 

Moj tip za večeras je

 

Rudi Gej - manje (granica oko 20/21.5) - vratio se Cousins, opet se igra bazira na reketu i njemu, najviše lopte ide u njegove ruke. Može da se desi da Gej uđe u ludačku šutersku seriju, ali mi nekako logičnije da ipak neće. :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Ja bih igrao Kazinsa vise(22.5) jer  Valancijunas je generalno los u odbrani, slucajno sam igrao Gasola ispod protiv Toronta, jedna od vecih gresaka ikada :D

Kevin Martina isto vise 18.5, koliko god da se Lav vise forsira ta 27.5 granica mi je visoka za nekog ko igra dan za danom pa bih pre njega igrao :D

Howarda preko, Finiks i nije nesto pod obrucem, mogao bi da izdominira Howard pogotovo sto su domaci, a i favoriti :)

Link to comment
Share on other sites

za danas bih odigrao :

 

liverpul-arsenal GG

real madrid-viljareal 1&3+

almerija-atletiko madrid 2&3+

werder-dortmund 2&3+

norwich-man city 2&3+

 

Sve mi deluje nekako realno ,da prosto mora da dodje , sta znam.... Jedino moze da se desi da ovaj Atletiko zajebe jer nikad u proslosti nisu slavili protiv Almerije kao gost + im nece igrati Villa,Felipe,Tiago & Koke ..  Mada tu je Diego Kosta pa cemo videti.. :D

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uf nisam odavno igrao NBA. Ako neko igra u lajvu igrače:

 

E. Kanter više - igraju protiv Minesote, koja trenutno nema krštenog centra, a ovaj mladi Turčin je izuzetan potencijal i već sad odličan centar! Sva igra Minesote je trenutno u rukama K. Love-a.

 

A. Jefferson više - čovek NE STAJE. U poslednjih 10 utakmica, možda samo jednu nije ušao. Neverovatna forma. I plus uzima po 20+ šuteva, tj polaganja ili šta već, pošto je centar.

 

Alternativa je, kao i uvek, Kemba Walker manje :D

 

Bez razmišljanja: Wall, West, Cousins, Rondo + i Igoudala, Pierce, Gasol -

 

Aj pa srećno :)

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

A. Jefferson + (6 poena, očaj)

E. Kanter + (25 poena, lagano)

Wall + (10 poena)

West + (30 poena)

Cousins + (10 poena)

Rondo + (nije igrao, odmor)

Igoudala - (8 poena, granica je 10.5)

Pierce - (11 poena, granica je 12.5)

Gasol - (15 poena, granica 13.5)

 

očaj živi :(

:v

Link to comment
Share on other sites

nemam neke inspiracije da pisem privjuove kao i ranije, tako da cu samo onako, 'ofrlje' :c

ima tu dosta favorita koji igraju danas sa malim kvotama, pomenucu PSG koji je izrastao u jak sastav, nije samo skupina placenika, vec igraju ozbiljno i mislim da bi trebali da dobiju tuluza u gostima. sledeci favorit koji bi trebao da dobije je PAO koji u grckom prvenstvu docekuje ergotelis. medjusobni susreti kazu da su im oni redovna musterija, 3 boda sigurna. bavarska masinerija bi trebala da nastavi da gazi, da obori neke rekorde, tako da im je hanover samo usputna stanica do tog cilja. valensija igra toplo hladno ove sezone, ali su u poslednje vreme stabilizovali formu i trebali bi da dobiju kod kuce mec protiv granade, protiv kojih redovno osvajaju bodove kod kuce.

izbegao bih lacio, zato sto je vecernji termin i vecina ljudi ce ih imati na tiketima, zajedno sa valensijom, ali mislim da italijani imaju vece sanse da prodaju. liverpul mi isto smrdi, mogu da daju 4 gola a i da se izbananisu, jos uvek nemaju moje puno poverenje.

od jacih kvota bi pomenuo standardno veronu, pokusajte neki DNB2 ili cistu dvojku za hrabrije, imaju izuzetnu ekipu, cvrstu, iskusnu. moj licni tip je tim22+. golovi na ajaks-az, 3+ se sam po sebi namece, ali je mala kvota (oko 1.5) tako da cu ja probati 4+. isto tako bih probao golove na brondbi-alborg, njihovi medjusobni susreti prste, samo je problem to sto je prvo kolo i nisam se bas informisao kakvo je vreme u danskoj :D isto tako su mi golovi na brasov-petrolul, imali su zanimljive medjusobne duele, prvo je kolo prolecnog dela, svi su zeljni dokazivanja a kvota na 3+ je izuzetna!

ima tu dosta toga jos, neka iznenadjenja mogu da se jure ( leuven-briz 1, genk-beveren X i split-zadar X sve sumnjivi medjusobni dueli, potencijalni 3za3, ali od toga nema leba, tako da sam preskocio), uostalom evo vam moj sistem tiket za danas :)

 

uekaR9L.png

Link to comment
Share on other sites

Liga Šampiona (vezano, utorak sreda - veći ulog)
Olympiacos v Man.Utd x2 (1.30)
Zenit v Dortmund x2 (1.25)

Schalke v Real Madrid 2 (1.45)
Galatasaray v Chelsea x2 (1.29)

Prijateljski meč
Udinese v Gorica 1 (1.40)
Ukupni koeficijent 4.12

Mislim da ovde stvarno nije potrebna neka preterana analiza i da će favoriti i ove nedelje opravdati svoj status istog.
Mančester junajted koliko god da je loš u Premier Ligi, činjenica je da u LŠ nemaju izgubljenu utakmicu, uz povratak napadačkog tandema RVP-Runi i uz olakšavajuću okolnost po Junajted (Mitroglou prešao u Fulham) mislim da će sa lakoćom doći do sva tri boda. Ali da se osiguramo tipujem x2

Zenit, iako prvi u ligi, na zadnjih 5 utakmica prošao je sa samo jednom pobedom, sa druge strane bogataši iz Borusije su zadnje kolo neočekivano izgubili od Hamburgera, no zanemanimo to, došli su do faze eliminacije i mislim da će morati ispuniti ovogodišnja isčekivanja sobzirom da su prošle godine bili finalisti LŠ.

Real iskreno neću ni komentarisati, mislim da nema potrebe za tim.

Galata je kod kuće izgubila samo od Reala, e sad to zvuči super, ali iskreno svi znamo kako su buđavo dobili Juventus u onoj revanš utakmici. E sad, tipovao sam x2 samo zbog jedne stvari, a to je ona Murinjova taktika/logika da "teže" utakmice u gostima igra tako što će se zatvoriti i igrati na kontru u nameri da uzme tri boda(ako Bog da) ili da svojim "parkiranim autobusom" na golu obezbedi ekipi taj 1 bod.
Srećno.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...