Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

ја сам данас лепо добар, неких 3.5 до 4 сома сам добар, још сам синоћ на НБА набо 2.2к!

ал највише ми жао овог тикета

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1073-9943351-1047

КРУЦИЈАЛАН је био овај гол у другој трећини, пошто је пао буквално последњи напад :(

после су се натрпали :D

Лацио објаснио како се намешта :))))

ИДЕМО РАДИМО!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

bravo vanja!!!

ja juce bio jako los tokom dana, vecinu jacih parova nisam prosao golove, posto sam gadjao KO PRSTOM U GOVNO! tipa igram 3+ i 4+ neki par i taj par jedini u ligi 0-0.. ali dobro, kasnije sam zabo lep tiket tako da sam jos u plusu juce :)

@psy

jebi ga za kardif, nadam se da te nije samo to prodalo??

sacem vidim sta ima za danas pa apdejtujem gblo!

Link to comment
Share on other sites

Litinov - Trinec over 5.5 @1.8

obe ekipe igraju otvoreno, sa dosta golova, njihovi medjusobni susreti isto obiluje dosta golova, sve govori na ovaj tip!

Slovan Bratislava vs Metalurg Magnitogorsk 2 @1.75

gosti dolaze u punom sastavu u bratislavu i posto su jedna od najmocnijih ekipa u khl sampionatu ocekujem sigurnu pobedu... zanimljivo da na poslednja 3 meca metalurg nije primio gol uz gol razliku 16:0!!

toliko od mene :P

Link to comment
Share on other sites

Litinov - Trinec over 5.5 @1.8

obe ekipe igraju otvoreno, sa dosta golova, njihovi medjusobni susreti isto obiluje dosta golova, sve govori na ovaj tip!

Slovan Bratislava vs Metalurg Magnitogorsk 2 @1.75

gosti dolaze u punom sastavu u bratislavu i posto su jedna od najmocnijih ekipa u khl sampionatu ocekujem sigurnu pobedu... zanimljivo da na poslednja 3 meca metalurg nije primio gol uz gol razliku 16:0!!

toliko od mene :P

glupi metalurg :c jbg, put je bio dugacak... 5000 km preci ... prelazak u drugu vremensku zonu :tf:

ovi lagano over

ee pocinje tenis... to najvise volim :D

evo za nocas Granollers - Ebden 1, Sheepers - Cornet 1, Li Na - McHale over 19.5

Link to comment
Share on other sites

glupi metalurg :c jbg, put je bio dugacak... 5000 km preci ... prelazak u drugu vremensku zonu :tf:

ovi lagano over

ee pocinje tenis... to najvise volim :D

evo za nocas Granollers - Ebden 1, Sheepers - Cornet 1, Li Na - McHale over 19.5

o/

za nocas - G. Zemlja - A. Falla 1 @1.8, B. Jovanovski - A. M. Garigez 2 @1.7 i probati Bautista - Harisson 1 @3.0

Link to comment
Share on other sites

predao.... :)

na sva tri meca kvota 1 :D

za danas

Zvolen Skalica - over 5.5 @1.55

Ove sezone su se sastajali 3 puta i uvek je bilo puno golova na njihovim mecevima

Skalica u 14 od 15 poslednjih meceva igra over, tako da sve govori o mecu sa dosta golova

Atlant Mytishi - Severstal Cherepovec under 5.5 @1.60

Medjusobni dueli kazu da je poslednjih 9 susreta doslo under 5,5 i domacin kad igra kod kuce uglavnom pada u proseku oko 4 gola...

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...