Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

winer je izuzetno profitabilan kada je mec u egalu,i bolje vam je da gadjate sam winer,nego duplu sansu,ali ako igrate na underdoga,onda vam je uvek bolje da gadjate duplu sansu,jer cete se smoriti ako underdog izvuce X,a vama racunaju kvotu 1.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da da, meni Tvente na main tiketu gol prvo gol drugo, a Marsej na vadilici GG :c

Nego, petak je, nekome drag dan zbog toga sto je poslednji radni dan u nedelji, nama kockarima zato sto je pocetak kladionicarskog vikenda ;)

Za danas preview:

Duizburg II - Keln II GG3+ - Idealan par za ovu igru, i jedni i drugi daju/primaju ko blesavi, mec se igra u 14:30 pa ako neko nema sta da radi a zeli da prati rezultate od ranog popodneva, moze ovo da uzme po zanimljivoj kvoti

Rostov - Mordovija 1 - Ovde ne igram na domacina, vec protiv najgoreg tima u ligi.

Gaz Metan M. - Petrolul 1 - Ovde imam neki osecaj da ce Metan prekinuti niz od 3 poraza za redom u prvenstvu. Kvota na pobedu domacina je oko 3.2 pa moze da se uzme i dupla sansa 1X

Lokomotiva Zagreb - Slaven Belupo 1 - ovde kao ide neki info da je Slaven drasticno oslabljen neigranjem 8 standardnih prvotimaca, kvota na keca je 2.35, vredi probati. Uf uf uf a na netu je u padu na 1.95... Znaci masovno se uplacuje kec...

Dukla - Slovan Liberec 1 - Odlican h2h u poslednje dve sezone, cak i dva prelaza iz 2 u 1, a ako saradjuju ovo je kec (2.15), bez razmisljanja.

Randers - Alborg 1X, W1 - Ovde mislim da nema pobede gosta. Randers u odlicnoj formi, lepo guraju i ako ovako nastave mogu da sanjaju to drugo mesto za LSh. Albor igra toplo-hladno i mislim da ovde ne mogu da dobiju.

Legija Varšava - Viđev 1 - Mala kvota, 1.4, da se pojaca tiket. Legija kiksnula poslednji put na domacem terenu, ne mogu dva puta za redom da omanu, a i h2h kaze da je Legija apsolutni favorit u ovom mecu. Vidjev 4 kola za redom bez pobede. Ovo ide sto posto na moj tiket.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

winer je izuzetno profitabilan kada je mec u egalu,i bolje vam je da gadjate sam winer,nego duplu sansu,ali ako igrate na underdoga,onda vam je uvek bolje da gadjate duplu sansu,jer cete se smoriti ako underdog izvuce X,a vama racunaju kvotu 1.

bio bi profitabilan da smradovi iz mozarta ne izlaze sa 1,8-1,8 u egalu...

Link to comment
Share on other sites

opet jedna tekma,i to W2 na hamburg kojem dva gola ponistise,do duse i golove su iz kontre primali

uglavnom ubo sam

stadnard,besiktas,sent etjen,dinamo bukurest,zilina i obori ovo :c

nadam se da ce se nekad vratiti za malere ove nedelje 4 od 5 dana padam na po 1 gol ili tekmu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...