Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Za sutra je Zvezda fiks dana cini mi se iako nije prevelika kvota(1.40)

Siti - Real gg3+

Dortmund 2 iako kapiram da bi i to mogao gg3+ biti s' obzirom da nije toliko los Ajax,dok je Dortmundu forma u uzlaznoj putanji

Arbroath-Stranraer ovo mora gg biti :D

ovaj mendzi je car optimizma,ja ocajavam sto nisam uzeo kes vec dug period,a redovno padam po 1 gol,moraju se sutra sloziti kockice!! :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Nadam se boljem danu nego juce. Evo nekih mojih tipova:

Crvena zvezda - OFK Beograd 1 - (1.4) Posle pobede u derbiju, fudbaleri Crvene zvezde su imali 3 dana da se odmore za ovaj veoma vazan mec. Znamo da je Ofka pobedila CZ pre 10ak dana u prvenstvu sa 1-0, u veoma sumnjivom mecu gde se igracima zameralo na volji i zelji u tom mecu. Sasvim je druga prica posle promene uprave (igracima legle pare na racun, doduse nisu im svi dugovi isplaceni) kao i pobede u derbiju koja mnogo znaci na psiholoskom planu. Mislim da ovde ne bi trebala da izostane pobeda (ne)kvalitetnijeg tima, iako sam rekao da necu nikada vise stavljati CZ na tiket :)

Crvena zvezda - Sassari 1 - (1.25) Za razliku od fubala, ovo ce verovatno ici na moj main tiket. Iako Sasari poprilicno dobro gazi u italijanskom prvenstvu (6-2 i 4.mesto) u ovaj mec ulaze posle poraza u prethodnom kolu u EvroKupu protiv Orleana u gostima i tesnog poraza u prvenstvu u gostima Varezeu (prvoplasirani tim, 85:84ft). Znamo da CZ ima neverovatnu podrsku u Pioniru u Evropi, u naletu su, Skot igra fenomenalno uostalom kao i ostala dvojica crnaca, tako da verujem u sigurnu pobedu CZ. Mozda mec ode i u over, posto Sasari bazira igru na sutu za 3 poena, tako da, ako ih krene bice tesno.

Zenit - Malaga 1 - (1.75) Inace kvota na domacina je u padu, pocetna je bila negde i 1.9. Po nekom mom misljenju ovo je jak kec. Malaga u padu forme 4 utakmice bez pobede, dok zenit u prethodnih 8 utakmica ima samo poraz u prethodnom kolu protiv Anderlehta u gostima. Vraca im se Hulk, sto dosta daje na jacini ekipi Zenita, imace vise opcija u napadu. Evo jos sada citam: 'Saviola, Joaquin and Kameni have not even made the journey to Russia.' Razlog vise da se ovo nadje na mom tiketu.

Ajaks - Borusija Dortmund 2 - (1.85) Jednostavno ne mogu ove bednike da podnesem. Izuli su me iz gaca kada su dobili Siti, muceni Siti, i igracu protiv njih do kraja ove Lige Sampiona. Dortmund ozbiljna ekipa, pobedom ti obezbedila plasman u sledeci krug takmicenja i mislim da ih ovi bedni mladici ne mogu zaustaviti. Velika je razlika izmedju Sitija i Dortmunda, taman tolika da ovde donese parice ljudima koji budu igrali na gosta.

Dinamo Kijev - PSZ X2 - (1.35) Kijev ocajan ove sezone, grcaju i u prvenstvu Ukrajime (WTF?!??!?), Prethodno kolo su izgubili od Donjecka na strani tako da ulaze u ovaj mec porazom i manjkom samopouzdanja. PSG je ocigledno druga ekipa bez Zlatana, koji se vraca u tim. Sve mi to govori da nema keca na ovom mecu, ali sam pickica i ne smem cistu dvojku da stavim, koja se odlicno placa po 2.5

Mancester Siti - Real GG - (1.5) Divljacke ekipe koje daju mnogo i primaju mnogo. To je, naravno, svima isti tip, samo treba odabrati najzanimljiviji sa vecom kvotom.. GG3+ je 1.7 sto je smesno iako ce proci najverovatnije. Dublju analizu ne bi dirao :)

Porto - Dinamo Zagreb 1 - Nema sta, kvota je bedna (1.15) ali nece izostati. Probati neki hendikep, ali se i oni slabo placaju... Ne znam, ovo je jednostavno par koji pojacava kvotu :)

Za ostale tekme ne znam, neka moja misljenja su da Milan nece pobediti Anderlehta posto su mnogo losi, losiji od Laneta i drugara.. Arsenal ne bi dirao zbog male kvote, a Francuzi su Francuzi, uvek mogu da munu koji gol, tako da ako bi morao igrao bi GG neki. Isto tako mislim da braca Grci ne mogu da izgube od Salkea, slicnog sam razmisljanja kao za Seltik juce, ali tu sam pogresio... Zakonom verovatnoce se vodim i cenim X2 u Nemackoj!

Drugovi, srecno danas u kombinovanju i da bar budemo na nuli :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

poenta je da predlozis pre odigravanja tekmi, da bi pomogao drugima u nekim dvoumljenjima

Da sam imao ideju sta cu da igram dok sam blejao na RuR-u podelio bih rado. Tikete sam sastavio oko 8 uvece i to se verovatno ne bih ni kladio da ortak nije branio Benficu 0-2. A nije mi problem da podelim misljenje, ja u te gluposti "pipnuo mi tiket, ne pricam dok ne prodje" i ostale kletva gluposti ne verujem.

Link to comment
Share on other sites

Zenit - Malaga 1 -1.7

Porto - Dinamo Z. 1 -1.15

Dinamo K - PSG 2 -2.40

Arsenal - Montpeller 1 -1.25

Schalke - Olympiakos 1 -1.45

Ajax - Dortmund 2 (ili pp 2+) -1.8/2.2

Man. City - Real M. 3+ (ili pp 2+) -1.4/2.05

A Anderlecht - Milan mi je nesto gorko da igram, vuce me x (2) ili 0-2 ali ko ce ga znati.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Porto - Dinamo Zagreb 1 - Nema sta, kvota je bedna (1.15) ali nece izostati. Probati neki hendikep, ali se i oni slabo placaju... Ne znam, ovo je jednostavno par koji pojacava kvotu :)

Mislim da ce ovde doci 4+ (nije losa kvota 2.15)

Porto se bori za prvo mesto ovde, a dobri su i u ligi. Mozda bi moglo da se kombinuje neki 1&3+ ili tako nesto :)

Sa ostalim prognozama se manje vise slazem :)

Mozda bih eventualno odigrao Man City - Real X. Na nekom ludackom tiketu :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce ovde doci 4+ (nije losa kvota 2.15)

Porto se bori za prvo mesto ovde, a dobri su i u ligi. Mozda bi moglo da se kombinuje neki 1&3+ ili tako nesto :)

Evo sad gledam, 1 i 2+ pp je 2.5, hmmmmm odlicna kvota, a mislim iskreno da ce ih Porto nakantati opasno. Btw gg i 3+ ima istu kvotu 1.7 na City-RM, a ja nesto mislim da je realnije da padnu tri gola nego da nagadjam da li ce City da da ijedan iskren da budem, nesto mi smrde :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...