Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

ma poslali adminima 2-3 madjarske kurwe da bi prosli dalje xD

Ne smeju da priznaju, jer bi onda priznali da sama organizacija pravi greske. Ako bi tako bilo onda bi svi ovaj turnir shvatili kao sprdacinu ( sto i jeste, uberlow ). Pala bi im reputacija za to i onda i ovo boljih igraca ne bi igralo. Nije lako da delegacija prizna gresku, ne mogu da ponove match zbog njihove greske.

Link to comment
Share on other sites

Ne smeju da priznaju, jer bi onda priznali da sama organizacija pravi greske. Ako bi tako bilo onda bi svi ovaj turnir shvatili kao sprdacinu ( sto i jeste, uberlow ). Pala bi im reputacija za to i onda i ovo boljih igraca ne bi igralo. Nije lako da delegacija prizna gresku, ne mogu da ponove match zbog njihove greske.

opet ista prica... ne bitni ljudi pricaju da je cb uberlow turnir i ta sranja... verujem da si ih dosta osvojio pa ti je dojadilo pa pricas lose o njima... kao fazon nema prave ekipe da ti pruze otpor i ta sranja... svaka ti dala i hvala ti sto si nam rekao da je sranje tur da nemoramo da pratimo turnir dalje!

Link to comment
Share on other sites

Ali ajde da objasnimo ovo, da napomenem da jos uvek nisam odgledao doticni demo gde je ova situacija, da bi mogo da uzmem u obzir da su se mozda culi, ili da ih je neko od njegovih saigraca cuo.

Radi se o vec dobro poznatoj situaciji, 5;35 pa nadalje.

Terorii (italijani ) idu walk; sto se vidi na klipu; slika;

http://img41.imageshack.us/img41/2636/23956617.png

he vec uveliko pada, iako igraci nisu izvirili, niti su se culi, prvi igrac je u skoku, nije pao na zemlju, nije mogao da se cuje;

za to vreme HE je vec u letu i uveliko pada

slika;

http://img6.imageshack.us/img6/3524/99865848.png

njegov saigrac bleji na midu i gleda mid/terasu/tunel, na klipu se vidi da je jedan igrac bio ispod terase u tunelu pre nego sto je ovaj bacio HE, odatle nije mogao da cuje nista " i da uzmemo u obzir da su mogli da se cuju" ;

slika;

http://img89.imageshack.us/img89/271/80163113.png

Uzmimo u obzir da je lik imao "najbolje sluske" i svu "pratecu opremu", a da likovi nisu tabanali ( da se nisu culi ) kako je mogao da ih cuje i da ovako na vreme baci he? na klipu se lepo vidi kako ceka do izvesnog vremena, kako igraci idu walk, i kako baca he pravo na vreme i povlaci odmah nazad.

U slucaju i da su razbili bust, i da su zatabanali kucu ( da ih je neko cuo od njegovih, ovaj sto je bio ispred/ili u kuci) opet bi bacio he odmah, ne bi cekao ovako ljude ispred busta.

Ako neko misli da nisam u pravu, i da lik nije igrao sa pomocnim programom neka mi sto pre i ljubazno odgovori, kako bi i sam video da gresim. Ali izgleda da sam u pravu.

Usrao ga tajming, to je to. :)

Link to comment
Share on other sites

opet ista prica... ne bitni ljudi pricaju da je cb uberlow turnir i ta sranja... verujem da si ih dosta osvojio pa ti je dojadilo pa pricas lose o njima... kao fazon nema prave ekipe da ti pruze otpor i ta sranja... svaka ti dala i hvala ti sto si nam rekao da je sranje tur da nemoramo da pratimo turnir dalje!

Ti mora da si previse bitan :) I cekaj nije uberlow kada se ovako nesto desi. Oces da kazes da nije njihova greska sto su Rumuni izbaceni!?

Da ne pricamo o tome sto je ovo online takmicenje, sta ima vise da se prica :) Nema anti-cheat programa, ping je ponekad previse surov za pojedine ekipe i iz tog razloga je fail.

/edit: I krivimo mi je sto sve ovo shvatas previse licno, zao mi je ako sam te rasplakao! (:

Edited by DNI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...