Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Iskreno, sta se sve radilo i ko je radio ne iskljucujem opciju. Da sam detaljno gledao ili analizirao nisam, ne mogu da procenim i necu da iznosim misljenje vezano za sam cheat.

Najveci fail ovde je od strane CB-a. Pravilo njihovo jeste retardirano ali oni se ipak pitaju i oni moraju da donose odluke, svidele se one masi ili ne. Nakon svega i nedostatka POV demoa, realno je da se odigra repriza meca. Izvinite Crnogorci ali tako je kako je. IEM online deo je imao puno meceva koji su ponavljani i to se na esl-u cesto desava. Entity je diskvalifikovan zato sto night nije ugasio net_graph pa vi vidite kako su surova pravila. Nemas pov demo? Ko ti je kriv. Reprizira se mec pa zato za sledeci imas 5 komada odma po zavrsetku meca uploadovano.

Ovako ce ostati sumnja i pravo da vam kazem to je jako zajebano. Bolje repriza i loss, nego da me okarterisu kao cheatera pa makar i to nisam. A vi momci iz CG-a, mislim na igrace, niste bas lepo odgovorili na ovo. Italija je noob ekipa koju valjda mozete da pobedite i u reprizi. Mesto da odigrate isto i dokazete suprovotno vi samo bacate sve vise i vise sumnje na sebe.

Na kraju krajeva, ispali ste od Portugala(velikog favorita na papiru). Sta vam tacno znaci taj jedan mec? Nista generalno, al ovako ste se sjebali.

poZ

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, sta se sve radilo i ko je radio ne iskljucujem opciju. Da sam detaljno gledao ili analizirao nisam, ne mogu da procenim i necu da iznosim misljenje vezano za sam cheat.

Najveci fail ovde je od strane CB-a. Pravilo njihovo jeste retardirano ali oni se ipak pitaju i oni moraju da donose odluke, svidele se one masi ili ne. Nakon svega i nedostatka POV demoa, realno je da se odigra repriza meca. Izvinite Crnogorci ali tako je kako je. IEM online deo je imao puno meceva koji su ponavljani i to se na esl-u cesto desava. Entity je diskvalifikovan zato sto night nije ugasio net_graph pa vi vidite kako su surova pravila. Nemas pov demo? Ko ti je kriv. Reprizira se mec pa zato za sledeci imas 5 komada odma po zavrsetku meca uploadovano.

Ovako ce ostati sumnja i pravo da vam kazem to je jako zajebano. Bolje repriza i loss, nego da me okarterisu kao cheatera pa makar i to nisam. A vi momci iz CG-a, mislim na igrace, niste bas lepo odgovorili na ovo. Italija je noob ekipa koju valjda mozete da pobedite i u reprizi. Mesto da odigrate isto i dokazete suprovotno vi samo bacate sve vise i vise sumnje na sebe.

Na kraju krajeva, ispali ste od Portugala(velikog favorita na papiru). Sta vam tacno znaci taj jedan mec? Nista generalno, al ovako ste se sjebali.

poZ

+10

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, sta se sve radilo i ko je radio ne iskljucujem opciju. Da sam detaljno gledao ili analizirao nisam, ne mogu da procenim i necu da iznosim misljenje vezano za sam cheat.

Najveci fail ovde je od strane CB-a. Pravilo njihovo jeste retardirano ali oni se ipak pitaju i oni moraju da donose odluke, svidele se one masi ili ne. Nakon svega i nedostatka POV demoa, realno je da se odigra repriza meca. Izvinite Crnogorci ali tako je kako je. IEM online deo je imao puno meceva koji su ponavljani i to se na esl-u cesto desava. Entity je diskvalifikovan zato sto night nije ugasio net_graph pa vi vidite kako su surova pravila. Nemas pov demo? Ko ti je kriv. Reprizira se mec pa zato za sledeci imas 5 komada odma po zavrsetku meca uploadovano.

Ovako ce ostati sumnja i pravo da vam kazem to je jako zajebano. Bolje repriza i loss, nego da me okarterisu kao cheatera pa makar i to nisam. A vi momci iz CG-a, mislim na igrace, niste bas lepo odgovorili na ovo. Italija je noob ekipa koju valjda mozete da pobedite i u reprizi. Mesto da odigrate isto i dokazete suprovotno vi samo bacate sve vise i vise sumnje na sebe.

Na kraju krajeva, ispali ste od Portugala(velikog favorita na papiru). Sta vam tacno znaci taj jedan mec? Nista generalno, al ovako ste se sjebali.

poZ

U potpunosti se slazem sa tobom hyba, samo ne znam da li si upoznat sa time da Italijani nisu trazili ni u jednom trenutku remeach, nego direktnu dikvalifikaciju zbog "nedozvoljenih sredstava"

ZNaci cista propangada....

Link to comment
Share on other sites

Mada na POV demu se ne vidi cheat .

Ali se vide fleshke i normalno se cuje .

Nisam zeleo da ulazim u detalje al ajd barem malo. Na pov-u se lepo, doduse i na hltv-u(donekle) vidi koji nivo prodaje je imao covek. Znam za sebe, dobra igra zavisi koliko puta sam umro zato sto nisam bio skoncentrisan na neku tacku/iznenadili su me na moju glupost i umro sam ko bot. Onaj ko zna gde su, makar ne igrao ocigledno se nece prodavati jeftino, a gotovo svi se prodaju na kom god nivou da igraju.

U svakom slucaju, pov ako nemas, anti cheat ne postoji, onda je realna repriza, ali ne treba to neko da trazi, vec to treba CB da presudi.

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Zeznuto je to malo oko ponavljanja . Onda bi se CG bunila . " Zasto da igramo kad smo dobili ? " CB ne bi imao nikakvih argumenata da ponovi mec . Morali bi da kazu WH ili ne . CG je mogla mozda da trazi od CB da igraju ponovo . Sad zamisli da je CB diskvalifikuje nekog zbog cita ( koji ne bi smeo da postoji tu ) . Komplet takmicenje postalo besmisleno . Sve u svemu nije jednostavno doneti bilo kakvu odluku , a da bude svako zadovoljan .

Najbolji nacin je da CG trazi da se mec ponovi .

Mada je sada za sve verovatno kasno .

Link to comment
Share on other sites

Zeznuto je to malo oko ponavljanja . Onda bi se CG bunila . " Zasto da igramo kad smo dobili ? " CB ne bi imao nikakvih argumenata da ponovi mec . Morali bi da kazu WH ili ne . CG je mogla mozda da trazi od CB da igraju ponovo . Sad zamisli da je CB diskvalifikuje nekog zbog cita ( koji ne bi smeo da postoji tu ) . Komplet takmicenje postalo besmisleno . Sve u svemu nije jednostavno doneti bilo kakvu odluku , a da bude svako zadovoljan .

Najbolji nacin je da CG trazi da se mec ponovi .

Mada je sada za sve verovatno kasno .

Oke, ali cek malo. Decko je imao reconnect nakon prve mape? Jel ima smoke screen i model screen posle svakog reconnecta? Mrzi me da trazim, ali da li ima pov demo njegov ili bas nema nikakav? Na kraju, glupo je CB pravilo, ali pov demo je MUST. Screenshot modela i smoke-a je must posle svakog reconnecta.

AKo to nema, to je dovoljno za rematch.

glupo je dati im rematch ako onaj ko treba da odluci nije odlucio da li je bio cheat.

sta sad, svaka budala koju prebijes te proglasi za chitera i ti moras da mu das rematch?

ako je 100% cheat, onda nek se diskvalifikuju, ako nije 100% dovidjenja

Ako me neko optuzi da sam cheater ja mu lepo dam svoj pov demo, esl aequitas zip(ako je esl), screen modela, screen sa 32 bita i kazem mu evo ti gledaj, proceni, daj adminu i onda neka on odluci. Ako admin kaze nakon svega rematch, ide rematch, sta god admin odlucio tako je kako je. Da li je ovaj imao sve ili ne ne znam, ali CB mora da bude odlucniji tu.

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Oke, ali cek malo. Decko je imao reconnect nakon prve mape? Jel ima smoke screen i model screen posle svakog reconnecta? Mrzi me da trazim, ali da li ima pov demo njegov ili bas nema nikakav? Na kraju, glupo je CB pravilo, ali pov demo je MUST. Screenshot modela i smoke-a je must posle svakog reconnecta.

AKo to nema, to je dovoljno za rematch.

Mislim da je imao 2 reconnecta . Posle reconnect se prekida snimanje POV dema . Ja se skroz slazem sa tobom , svaki reconnect novi SS i ponovno pokretanje record , ali verovatno CB nije smeo da prizna da su im to propusti i gledali su da to sve "proguraju" .

Link to comment
Share on other sites

@hybaa (mrzi me cio onaj post da kvotujem :D):

cb ima pravila, i takva su kakva su. italijani su mogli u svakom trenutku da traze rematch jer nije imao pov, ali nisu, i verujem da bi crna gora iste sekunde pristala da igra rematch bas zbog tih pravila. ali ne, oni su odma napravili onaj presmijesni klip, optuzili za wh i trazili diskvalifikaciju da bi oni igrali sa portugalcima. mislim da se njima nije igrao rematch, nego da prodju direktno u qround2... cigani!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne moze niko da tvrdi dal je wh ili nije dok se ne odgleda POV demo, a ako su bili LAN kao sto kazu nisu valjda toliko rtd da urade ovako nesto, po kilpu na yt deluje da je wh iskreno, ali nema zvuka tako da ono... hybaa je mozda dao najbolje obrazlozenje.

@hybaa (mrzi me cio onaj post da kvotujem :D):cb ima pravila, i takva su kakva su. italijani su mogli u svakom trenutku da traze rematch jer nije imao pov, ali nisu, i verujem da bi crna gora iste sekunde pristala da igra rematch bas zbog tih pravila. ali ne, oni su odma napravili onaj presmijesni klip, optuzili za wh i trazili diskvalifikaciju da bi oni igrali sa portugalcima. mislim da se njima nije igrao rematch, nego da prodju direktno u qround2... cigani!!!

Italijani uberLOW to stoji. Namazani i kvarni. Samo komentarisem situaciju. Ali nakon rasptivanja saznajem da oni ni nisu ulozili kod CB-a zvanican protest, nisu trazili sta su mogli tako da fuckem :)

Imao ili nemao, ko ih j kad su nesposobni(mislim na ITA).

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Italijani uberLOW to stoji. Namazani i kvarni. Samo komentarisem situaciju. Ali nakon rasptivanja saznajem da oni ni nisu ulozili kod CB-a zvanican protest, nisu trazili sta su mogli tako da fuckem :)

Imao ili nemao, ko ih j kad su nesposobni(mislim na ITA).

Italijani nisu uopste ulozili zalbu.... bezveze je rasprava...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...