Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Previse debila i glupih ljudi na jednom mestu, a premalo metaka ! Cast izuzecima

@topic : YT snimak nista ne dokazuje, demo nisam odgledao, ali decko koji igra toliko dugo cs, cisto sumnjam da bi upalio chit !

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Ne poznajem ni NOsfea, niti ostale igrace, pa necu da drvim kakvi su igraci i slicno. Ali ja nisam video niti jednu situaciju koju nisam video i ranije, i to dosta puta.

Sve kako je Nosfe odigrao je sasvim normalno. Svaki fles i svaka overa, koliko god da deluje "DA ZNA GDE SU OMG" sa ovim upaljenim wh-om, bez njega deluju sasvim normalno.

Pa i taj HE. Pa pobogu ljudi ne baca se on tek kad vidis coveka. U mnogo situacija je i prekasno tada. Zna se za koje vreme oni mogu da dowalkuju do tog busta i u kom vremenskom periodu ce da se pojave ili se nece pojaviti uopste. Ovo je sasvim normalna taktika, and your arguments are invalid !

Link to comment
Share on other sites

Pa s' obzirom da je n0sfe pola meca bio out, verujem da je to jedan od razloga sto su izgubili d2.. A sto se tice svega ovoga, ima dosta sumnjivih situacija, ali ako ne prizna da je imao wh nece se ni saznati nista..tako da bzvz sviramo qrcu! ;)

dAJK d-.-b

Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumeo ocigledno sta sam ja napisao , dobrog igraca ne moze niko ali garantujem ti niko da provali da ima WH ako igra pametno...dovoljno je coveku da vidi gde je protivnik i da se ponasa kao da nista nije bilo...dovoljno je da zna da ocekuje protivnika odakle da moze nisan i koncentraciju da usmeri ka tom delu mape gde je protivnik , dovoljno je da prijavi ostalima sta se desava...nemam vise sta da ti napisem ako sad nisi shvatio jbg :)

E sada propust CB jeste da nemaju pravilo da se igra preko nekog anticheat programa

Previse debila i glupih ljudi na jednom mestu, a premalo metaka ! Cast izuzecima

@topic : YT snimak nista ne dokazuje, demo nisam odgledao, ali decko koji igra toliko dugo cs, cisto sumnjam da bi upalio chit !

Diodel, aspx, kenan,sally,khrystal, kuben, delpan,natu,nothing... delpan najveci od svih :). Svako bude uhvacen na kraju ma koliko on bio dobar :) to koliko nego dugo igra cs je totalno nebitno. Najbitnije je da su CB admini zakljucili da on nema cheat i to je to, ne znam cemu dalja rapsrava, zasto ljudi i dalje pokusavaju da dokazu suprotno, mech je zavrsen. prica je zavrsena :)

Edited by NSB kRLE

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...