Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Evo ja iznosim svoje misljenje :) Kome se ne svidja ne mora da gleda :)

Odgledao sam de_nuke, tamo nista sumnjivo nisam video, ali za de_inferno je skroz druga prica.

Ko hoce neka skine demo pa neka pogleda.

Runda broj 11 ( Rezultat 8 : 2 za MNE ) Baca flesh o crep na banani, koji se odbija i leti iza zida, na sta se on okrece.

Runda broj 13 ( Rezultat 8 : 4 za MNE ) Polako lagani walk na banani, smoke pada na koji se on jedini okrece.

Runda broj 15 ( Rezultat 9 : 5 za MNE ) Dobija boost, nakon cega ulazi kroz vent, baca he, a onda se spusta niz stepenice da ga ne uvati flesh ( Koji je bacio njegov saigrac spolja )

I Prva runda u ct, o tome necu da govorim.

To je sve sto je meni iskreno sumnjivo, kao sto sam i rekao gore u drugom post-u, ako gresim neka me neko ispravi, i ono, svaka mu cast.

Edited by DNI
Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji . Ali mnogo ljudi misli da ga je preterano sralo cak ako se i to sve uzme u obzir . Sad koji su razlozi da tako misle , ne bih dublje zalazio , da ne bi bilo kako ja kenjam .

Mislim da je on bas to hteo da kaze :)

Ali moje misljenje da se to na ovom demou ne vidi... Objektivno, ne subjektivno samo zbog jedne stvari a to je da on nije neko ko igra cs godinu dana i da ako ga sere tajming ne znaci da je citer a sve to treba uzeti u obzir... Mnogo ljudi bi na osnovu onog klika sa youtubea odmah rekli WH i kraj, slazes se? Ali i sam znas koliko zvuk i prijavljivanje znace...

Link to comment
Share on other sites

Ajde realno Bizo, da li bi ti da imas WH u toku meca razmisljao u kojoj situaciji ces da ga kontrolises a u kojoj ne? Veruj mi, nemoguce kontrolisati, kad tad ces imati ispad gde ce se WH videti, tako da moje misljenje da to ne stoji da mozes da kontrolises WH pa makar ga koristio i samo da prijavljujes gde su...

Nisi me razumeo ocigledno sta sam ja napisao , dobrog igraca ne moze niko ali garantujem ti niko da provali da ima WH ako igra pametno...dovoljno je coveku da vidi gde je protivnik i da se ponasa kao da nista nije bilo...dovoljno je da zna da ocekuje protivnika odakle da moze nisan i koncentraciju da usmeri ka tom delu mape gde je protivnik , dovoljno je da prijavi ostalima sta se desava...nemam vise sta da ti napisem ako sad nisi shvatio jbg :)

E sada propust CB jeste da nemaju pravilo da se igra preko nekog anticheat programa

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ali moje misljenje da se to na ovom demou ne vidi... Objektivno, ne subjektivno samo zbog jedne stvari a to je da on nije neko ko igra cs godinu dana i da ako ga sere tajming ne znaci da je citer a sve to treba uzeti u obzir... Mnogo ljudi bi na osnovu onog klika sa youtubea odmah rekli WH i kraj, slazes se? Ali i sam znas koliko zvuk i prijavljivanje znace...

To ja i kazem . Siguran sam da je u svim situacijama znao ko je gde . Druga je stvar kako je znao . Italijanima je kao i vecini bilo sumnjivo sto uvek isti igrac zna to i sto je toliko cesto znao .

Svaka cast decku , siguran sam da je dobar igrac .

http://www.hltv.org/news/3000-cheater-caught-at-wcg-brazil

Link to comment
Share on other sites

Da objasnim Vladi situaciju na nuke .. Licno smo ja i Masterhood rekli nosfeu da provjeri gore jer nema ljudi na donji sajt , ni jedna bomba nije pala , niko se ne cuje , dakle , jedino mjesto gdje mogu biti je gore ...

e sad ima jos jedan problem.... ovo je sad ispalo!

(01:20:27) (H`Striker) montenegro wins :)

(01:20:54) (H`Striker) which worst nation on euro cup montenegro or croatia :)

(01:21:06) (+Cartman`) wrong

(01:21:11) (+Cartman`) montenegro will loose

(01:21:12) (+Cartman`) :)

(01:23:24) (Cartman`) did u watches GIGI? :)

(01:23:2 (Cartman`) *watched

(01:23:2 (OX|uNd) yes

(01:23:31) (OX|uNd) we thought about him

(01:23:36) (OX|uNd) but we were sure about nosfe

(01:23:45) (Cartman`) no...GIGI is wh 100% :)

(01:31:54) (OX|uNd) so dude?

(01:31:55) (OX|uNd) sup?

(01:32:13) (Cartman`) get ready for stage 2 :)

(01:35:49) (Cartman`) i sent the case to Cheat & Abuse department....2morrow changes will happen

(01:35:57) (Cartman`) go train for round 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumeo ocigledno sta sam ja napisao , dobrog igraca ne moze niko ali garantujem ti niko da provali da ima WH ako igra pametno...dovoljno je coveku da vidi gde je protivnik i da se ponasa kao da nista nije bilo...dovoljno je da zna da ocekuje protivnika odatle da moze nisan i koncentraciju da usmeri u tom delu mape gde je protivnik , dovoljno je da prijavi ostalima sta se desava...nemam vise sta da ti napisem ako sad nisi shvatio jbg :)

Skapirao sam ja tebe dobro i tacno sam znao na sta mislis ali onda dodje situacija gde se puca sa jednim likom a drugi mu iskoci sa druge strane i on naglo se pomeri i okrene nisan i tu vidis WH... Ili npr video si ga i cekas ga a on se zaleti i stane a ti refleksno opalis pre nego je izasao... Skapirao sam sta si rekao ali isto tako ja tebi garantujem da ne moze da sakrije WH ako igra sa njim koliko god pametan bio, mnogo puta dokazano... Kad tad se nadje situacija gde se provali :)

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam ja tebe dobro i tacno sam znao na sta mislis ali onda dodje situacija gde se puca sa jednim likom a drugi mu iskoci sa druge strane i on naglo se pomeri i okrene nisan i tu vidis WH... Ili npr video si ga i cekas ga a on se zaleti i stane a ti refleksno opalis pre nego je izasao... Skapirao sam sta si rekao ali isto tako ja tebi garantujem da ne moze da sakrije WH ako igra sa njim koliko god pametan bio, mnogo puta dokazano... Kad tad se nadje situacija gde se provali :)

evo ja od sada igram sa WH :)) bicu pozvan za online selekciju SK.Gaminga :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam ja tebe dobro i tacno sam znao na sta mislis ali onda dodje situacija gde se puca sa jednim likom a drugi mu iskoci sa druge strane i on naglo se pomeri i okrene nisan i tu vidis WH... Ili npr video si ga i cekas ga a on se zaleti i stane a ti refleksno opalis pre nego je izasao... Skapirao sam sta si rekao ali isto tako ja tebi garantujem da ne moze da sakrije WH ako igra sa njim koliko god pametan bio, mnogo puta dokazano... Kad tad se nadje situacija gde se provali :)

Jbg pali WH samo za svecane prilike :)

Link to comment
Share on other sites

Jel moze u CG?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Narucilac snosi troskove transporta! U slucaju radova i instaliranja istog , duzan je da o svom trosku prijavi prebivaliste servisera , kao i da plati sve zelene takse i namete za strance . Doduse trziste je prezasiceno .....

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...