Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Ne pricam o klipu, italijane i ovo na jutjubu ko jebe. Rec je o demou koji sam skinuo sa hltv-a i koji sam pogledao za raazliku od vas, i onda dosao i reko nesto ovde.

A ko ima imalo mozga, situacija je takva da i na snimku sa jutjuba sa onom smesnom pesmicom moze da zakljuci da nije mogao da ih cuje, da nije mogo niko nista da mu kaze/prijavi, niti da ih je video.

kolko si ti odgledao demo-a u zivotu? kolko ti igras kanter pa znas ko je citer, a ko nije....

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam demo i mogu da kazem da ovde nigde nema cvrstog dokaza za cit! Igrao sam mnogo puta LAN sa istim tim Nosfeom i jako dobar igrac koji jako lepo overava stekove... Situacija na midu kada baca he, zasto ako neko napamet baci he i usere ga tajming mora da znaci da je citer? Koliko puta sam gledao likove da pridju tu mid i da napamet buse taj zid? Smesno stvarno... Nosfe brate, imas moju podrsku, gazi glupe Zabare!!!

Link to comment
Share on other sites

ti si skinuo demo odgledao i sve to stoji ,ali odakle tebi to znanje ,ili sam se ja mozda zajebao ti si bese osvajac svakog turnira u srbiji?ili ti imas neki skill koji je veci od nekoliko stotina coveka kojih tvrdi da on nije chiter?da ti kazu italijani i portugalci da skocis sa mosta ,skocio bi?

Never Seen Before

By Godfathergaming

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam demo i mogu da kazem da ovde nigde nema cvrstog dokaza za cit! Igrao sam mnogo puta LAN sa istim tim Nosfeom i jako dobar igrac koji jako lepo overava stekove... Situacija na midu kada baca he, zasto ako neko napamet baci he i usere ga tajming mora da znaci da je citer? Koliko puta sam gledao likove da pridju tu mid i da napamet buse taj zid? Smesno stvarno... Nosfe brate, imas moju podrsku, gazi glupe Zabare!!!

Pazi sad, jeste da imam skroz suprotno misljenje. Al' nisam djubre , nije to nemoguce sto ti pricas... Ali da te onoliko sere, da onoliko overavas i bacas tacno na vreme.. Sto se mene tice, mnogo je, mnogo...

Link to comment
Share on other sites

Pazi sad, jeste da imam skroz suprotno misljenje. Al' nisam djubre , nije to nemoguce sto ti pricas... Ali da te onoliko sere, da onoliko overavas i bacas tacno na vreme.. Sto se mene tice, mnogo je, mnogo...

Znaci cim te sere tajming, znaci da si citer? Da li si igrao nekad LAN sa njim pa znas kako igra? Ja jesam, i znam kako overava stekove i znam koliko dobro igra i za Nemanju ruku smem da dam da nije citer...

Link to comment
Share on other sites

JEBJEDAN! AHAH ne, realno 2:55 scena kada tek onako, probusi zid sa 2 metka... Da li je neko nekada busio taj zid da overi stek, znajuci da ima jos 3 coveka koja su sigurno levo od njega? :/

Trudim se da ne verujem da su imali cheat, u ostalom, kao da ce zbog toga izgubiti licencu i akreditaciju profesionalnih igraca?! :tf:

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako si pogledao demo onda si video x situacija u kojima nosfe prvi gine,najgluplji bust u rebrima,na b,u x situacija se vidi da nije citer,ajde sad kad si tako pametan pogledaj ceo demo a ne prvu rundu pa nesto bleji...gtfo

Upravo sam i to hteo da kazem... Hiljadu situacija gde bi da ima WH video lika i ne bi glupo pao...

Link to comment
Share on other sites

A za Confy-a nemam rijechi. Stari admin, izvanredan igrach, sa onakvim izjavama, stvarno komlimenti za tebe. Ali gdje bismo bili da nema takvih kao shto si ti...

, a ti Confy si pokazao da si ljudina.

Ja ne razumem gde si ti video da sam ja ista lose napisao?? da li moram opet da se vracam na ovu temu , ja sam napisao da mi je jako sumnjiv demo i da se slazem sa njima da je bio cheat, jer ne smem svoje misljenje da imam?? jer sam ja negde u postu isprozivao vas da ste stoka da ste ono?? ja ti prvi kazem da dobar igrac da ima wh ne bi ga nikad provalili samo ako zna da kontrolise wh koji ima...prvo niko vama nije nista lose napisao kao sto moze da potvrdi i 10 ljudi koji su procitali moj post tamo...Poz i jbg zao mi je sto je tako ispalo

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem gde si ti video da sam ja ista lose napisao?? da li moram opet da se vracam na ovu temu , ja sam napisao da mi je jako sumnjiv demo i da se slazem sa njima da je bio cheat, jer ne smem svoje misljenje da imam?? jer sam ja negde u postu isprozivao vas da ste stoka da ste ono?? ja ti prvi kazem da dobar igrac da ima wh ne bi ga nikad provalili samo ako zna da kontrolise wh koji ima...prvo niko vama nije nista lose napisao kao sto moze da potvrdi i 10 ljudi koji su procitali moj post tamo...Poz i jbg zao mi je sto je tako ispalo

lepo sam vam rekao da je biza petarda :D

Link to comment
Share on other sites

batuleeee citere gledam iz speca preko 3 godine . Mozda gresim , ali ovaj lik je u velikom broju slucajeva znao ko je gde . Mozda zbog komunikacije sa saigracima , mozda zvuk ili nesto drugo .

Ja gledam jos duze pa opet se primeti razlika izmedju skilla i cita... Inace u ovom postu si pomenuo jako bitne 2 stvari KOMUNIKACIJA i ZVUK... HLTV demoi znas i sam da imaju razne bagove i da se ne cuje nekad sve na njima... Pogledaj ceo demo ako nisi i videces mnogo situacija gde bi da ima WH mnogo drugacije postupio. Ima runda gde je jako glupo ginuo i gde se jasno vidi da nema WH... Nista licno...

Ja ne razumem gde si ti video da sam ja ista lose napisao?? da li moram opet da se vracam na ovu temu , ja sam napisao da mi je jako sumnjiv demo i da se slazem sa njima da je bio cheat, jer ne smem svoje misljenje da imam?? jer sam ja negde u postu isprozivao vas da ste stoka da ste ono?? ja ti prvi kazem da dobar igrac da ima wh ne bi ga nikad provalili samo ako zna da kontrolise wh koji ima...prvo niko vama nije nista lose napisao kao sto moze da potvrdi i 10 ljudi koji su procitali moj post tamo...Poz i jbg zao mi je sto je tako ispalo

Ajde realno Bizo, da li bi ti da imas WH u toku meca razmisljao u kojoj situaciji ces da ga kontrolises a u kojoj ne? Veruj mi, nemoguce kontrolisati, kad tad ces imati ispad gde ce se WH videti, tako da moje misljenje da to ne stoji da mozes da kontrolises WH pa makar ga koristio i samo da prijavljujes gde su...

Link to comment
Share on other sites

ti si skinuo demo odgledao i sve to stoji ,ali odakle tebi to znanje ,ili sam se ja mozda zajebao ti si bese osvajac svakog turnira u srbiji?ili ti imas neki skill koji je veci od nekoliko stotina coveka kojih tvrdi da on nije chiter?da ti kazu italijani i portugalci da skocis sa mosta ,skocio bi?

coveka?

Misljenja su kao guzice, svako ih ima.

Ajde da budemo malo objektivni i sagledamo situaciju iz njegove perspektive, igrac koji cepa CS skoro 10 god da dozvoli sebi da upali cheat na ovako vaznom takmicenju i tako obruka ne samo sebe vec i celu drzavu? Riiiiiiight.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Ja gledam jos duze pa opet se primeti razlika izmedju skilla i cita... Inace u ovom postu si pomenuo jako bitne 2 stvari KOMUNIKACIJA i ZVUK... HLTV demoi znas i sam da imaju razne bagove i da se ne cuje nekad sve na njima... Pogledaj ceo demo ako nisi i videces mnogo situacija gde bi da ima WH mnogo drugacije postupio. Ima runda gde je jako glupo ginuo i gde se jasno vidi da nema WH... Nista licno...

Sve to stoji . Ali mnogo ljudi misli da ga je preterano sralo cak ako se i to sve uzme u obzir . Sad koji su razlozi da tako misle , ne bih dublje zalazio , da ne bi bilo kako ja kenjam .

Ajde realno Bizo, da li bi ti da imas WH u toku meca razmisljao u kojoj situaciji ces da ga kontrolises a u kojoj ne? Veruj mi, nemoguce kontrolisati, kad tad ces imati ispad gde ce se WH videti, tako da moje misljenje da to ne stoji da mozes da kontrolises WH pa makar ga koristio i samo da prijavljujes gde su...

Mislim da je on bas to hteo da kaze :)

Link to comment
Share on other sites

lepo sam vam rekao da je biza petarda :D

Ma ne brate mene napadaju ljudi ko da sam im opsovao sve zivo nigde se ne vidi uopste da sam bilo sta uvredljivo napisao za njih...jbg mozda ljudi ne znaju engleski jezik , mogu i da im prevedem ako hoce...Jbg bratke ja sam svoje misljenje izneo i evo javno se izvinjavam igracima iz Crne Gore ako su dokazali da ovo nije cheat...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...