Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

Sere mi se vishe shta pishu dezhurni spameri.... Zoom iskreno nemam zhivaca da chitam komentare od tebe i pojedinih likova koji samo znaju da napishu OMG WTF PWND i bla bla bla.

Sad cu jedno kvalitetno pitanje da ti postavim, na kojem ti si nivou u odnosu na nas, da na osnovu jednog youtube snimka, jako losheg kvaliteta, bez ingame zvuka, montiranog od strane Italijana koji su izgubili, zakljuchish da je ovo WH ?

Slusaj Leeif jako si bezobrazan i obrati paznju kako mi se obracas . Posto nemas zivaca molio bih te da me obidjes . Ako nisi u stanju normalno da mi se obratis molio bih te da mi se ne obracas .

Ja na osnovu tog snimka zakljucujem jer su samo to okacili . Nemam nameru da se raspravljam sa tobom .

Jesi li ti u stanju da na osnovu tog jutjub snimka kazes da ovo nije WH ?

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Ja da si ti normalan lik, definitivno bih normalno razgovarao sa tobom. Ovako moram da se spustim nekoliko stepenika nizhe da bih komunicirao sa tobom.

I moj odgovor na tvoje prosto piranje je da na osnovu ovog snimka ne mozhe nishta da se zakljuchi. Toliko o tome.

Jako si bezobrazan . To je sve sto imam da ti kazem .

Link to comment
Share on other sites

Slusaj Leeif jako si bezobrazan i obrati paznju kako mi se obracas . Posto nemas zivaca molio bih te da me obidjes . Ako nisi u stanju normalno da mi se obratis molio bih te da mi se ne obracas .

Ja na osnovu tog snimka zakljucujem jer su samo to okacili . Nemam nameru da se raspravljam sa tobom .

Jesi li ti u stanju da na osnovu tog jutjub snimka kazes da ovo nije WH ?

on verovatno na osnovu dugogodisnjeg poznavanja nosfe-a zna sta prica... pa nema ova zemlja 100 000 kanterasa pa da se ne zna ko je ko majka mu stara....

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao demoe, ali poznavajuci ih i poznavajuci situaciju mislim da nisu cheatovali. Uostalom svako ko na ovakav nacin ( npr. youtube... ) pokusava da dokaze da neko ima cheat, samo dokazuje koliko on nema pojma :P

A za ostale "strucnjake" samo da kazem da dok gledaju demoe treba da znaju da saigrac moze da ti prijavi nesto, sto ti mozda u tom trenutku nisi cuo. Vezano za one situacije "odakle je znao da je on tu????" :)

P.S. Svakom kome treba WH iliti X-Spectate da bi provalio da neko ima cheat, neka se ne javlja i ne bruka ;)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

jebem ti sunce koliko su glupi neki ljudi ovde, cekaj kao prvo ovde su izdvojene situacije koje su njima najsumnjivije pa cak i na ovim situacijama se ne moze videti nista sto ukazuje na wh, kamoli kada bi covek odgledao ceo demo. svaka od ovih situacija se moze objasniti. i koji kurac bi imao on od chitovanja posle duzeg perioda igranja kantera i svega, posebno ako je tacno i to da su igrali iz lana sto obara sve sumnje o chitu. decko radi potpuno normalnu kretnju i overavanje random stekova.

na pistolj rundi kao t, ne razumem sto prikazuje situaciju sa ventom, tj sada kada bi gledali nekog random pub lika koji ide ka ventu a pritom protivnik izlazi u isto vreme odma bi pomislili da je wh, ovde je covek overio sajt i posto je video da je probusen vent verovatno je pomislio da je jedan tu. onda sledeca situacija na rampi ne znam ni sto je prikazana, overio je sva mesta, italijan je poceo da ih puca i onda su ga naravno svi culi, pa cak i da je overio taj bust koji i nije toliko cest, al radi se, posebno na vaznijim mecevima bilo bi skroz ok. sledecu situaciju ne znam ni sto su prikazali, baca im flash za mid ostaje ledja i cuva prilaz sa banane i izviruje dal dolazi neko, jos stavljaju neke upitnike lol. na sledecoj situaciji je ocigledno isao samo da overi pa je bacio skroz random flash i to uradio. na sledecoj situaciji 2:55 je takodje ocigledno ostalo je 4 deko/eko lika koja su cekala puske, logicno je da su se svi postavili tu negde. na situacijama u bustu se vidi da uvek radi istu proceduru i tu nema sta da se prica. situacija 4:15, takodje baca random flasheve i overava ceo sajt. na sledecoj situaciji ne znam dal su stavili upitnik na flesh za get right ili na to sto se on malo pogubio u kretnji :D. ne mogu vise da objasnjavam, meni i vecini je ocigledno da nema wh i to je tako. samo mi nije jasno kako neke nije sramota. da dodam da kada uzmete da gledate svoj demo i ukljucite wh ili x-spec, nebitno bi ste se zacudili koliko situacija su sumnjive a ustvari kada se prisetite to su bile samo dojave suigrace ili random poklapanja

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Decko je u velikom broju situacija znao ko je gde . Kako je znao ne bih imao odgovor na to . Da li mu je neko prijavio ili na neki drugi nacin jebem li ga .

Tesko je reci za ovo i da jeste cit i da nije .

A kako ne shvatas da se ti nista jebeno ne pitas i samo mi nije jasno iz koje si rupe izasao i poceo samo da jedes ono sto se ne jede po svakom topiku .... 5 godina pratim ovaj forum (da nemam postove , da nisam napravio acc pre 5 godina) i ti si najveci retard za tih 5 godina , ja bih se zaista zamislio ...

Link to comment
Share on other sites

Vidis da i oni seru :)

Moz` bit al ne mora da znaci :)

A kako ne shvatas da se ti nista jebeno ne pitas i samo mi nije jasno iz koje si rupe izasao i poceo samo da jedes ono sto se ne jede po svakom topiku .... 5 godina pratim ovaj forum (da nemam postove , da nisam napravio acc pre 5 godina) i ti si najveci retard za tih 5 godina , ja bih se zaista zamislio ...

Nije ni meni jasno iz koje si ti rupe izasao posle 5 godina i ovo ti je deseti post bas ovde . Zaista trebas da se zamislis ........

Sto bih se ja ista pitao , ne razumem ?

Uostalom idi pa to reci italijanima koji su napravili snimak , ne meni .

Link to comment
Share on other sites

Vidis da i oni seru :)

Moz` bit al ne mora da znaci :)

Nije ni meni jasno iz koje si ti rupe izasao posle 5 godina i ovo ti je deseti post bas ovde . Zaista trebas da se zamislis ........

realno ti si Parlament ZOOM pa nisi vredan mog objasnjenja + da se tebi pravdam ko sam ja , rekao sam svoje , a verujem da mnogi dele samnom misljenje , poz voz

Edited by BOKEE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...