Jump to content

Dead Space (1) neće da se instalira


Lucky

Recommended Posts

Rek'o daj da se zabavim ponovo uz Dead Space, kad je dvojka tu, međutim, vidi vraga, neće da se instalira.

Skinuo sam dva releasea međutim u oba dobijam istu grešku, čim krene setup, izaberem jezik i potom idem na Install, dobijem "Autorun program has stopped working". A Autorun je ustvari onaj EA Launcher ili šta god.

Googlao sam malo, međutim bez većeg uspeha, em se mahom sve odnosi na Sims 3 probleme (mada možda bi se rešenje i moglo primeniti ovde) a em su rešenja neka suluda i nijedno nije baš kao "to je to".

Pa jel ima neka pomoć, jel sam ja nešto loše odradio, ili nisam dobro pretražio net? :)

Link to comment
Share on other sites

To sam probao prvo, i to dva različita, i pukne instalacija. Onda sam probao neuspešno taj od 3GB, međutim, kažem ti, posle nađoh na serveru igru od 8GB opet, i instalacija je prošla kul, tako da sad sve šljaka, u fullu i to! :) U to ime, slika na koju naletoh danas:

tumblr_lfhjs2fee41qc2eoj.png?w=500&h=345

Evo i veća rezolucija:

alien_vs_deadspace_by_vitorzago-d37touu.

Link to comment
Share on other sites

Ma kec ces brzo da zavrshis,samo nabudzis plazma cutter,hp na odelu i rail gun,a sa sobom nosis contact beam da bi ti ispadala za njega municija koju prodajes za mnogo para ;)

Sa sobom uvek nosi jedan power node da bi mogao da otvoris vrata.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ja drugi put kad sam prelazio uopste se nisam cimao...vidim telo na zemlji opalim prvo za svaki slucaj.

Also,svakom leshu pored koga prodjem sam odrubljivao glavu i onda kad dodju oni leteci nemaju sta da transformisu i samo stoje zabagovani [:D]

Jel ste koristili onaj stasis field za neprijatelje ? Ja mislim da sam samo jednom cisto da probam.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...