Jump to content

CB:NC


Dejan J.

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Protiv Ceha sta reci... Imali smo, a ispostavilo se na kraju da nismo... Protiv Finaca, 2 full runde, jedna CT jedna T, 4v2 i 2v1, okrenule su tok meca i sto se tice para i morala... Istina je da su Finci dosli u full sastavu, da bi imali male sanse, ali ovo je bila dosta izglednija prilika. Ovim porazima nasa reprezentacija je cak mozda i teoretski ostala bez sansi za prolaz dalje, ostaju mecevi protiv Poljaka i Belgijanaca. Poljaci, no comment, ali Belgijanci kao i Madjari i Cesi su pobedivi. GL nasim momcima.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Jannehakkinen hautamaeki. Ili sto bi vi Srbi rekli, dobro vece u pizdu materinu.

Ne znam da li me se secate od prosle sezone, tada sam jos vodio reprezentaciju Spanije. Na zalost zbog neuspeha Spanske reprezentacije, usled prevelikog uzivanja igraca u brzim kolima, simuliranjima i gelovima za kosu, Spanski savez elektronski igara je odlucio da me otpusti.

Hvala Bogu, i svetom Ahonnenu, Finska reprezentacija je primetila moje kvalitete i ponudila mi posao selektora, ujedno i kondicionog trenera, fizioterapeuta i menadzera njihove reprezentacije.

Naprano radimo vec nekoliko meseci. I ove godine smo imali pripreme visinske pripreme na Tari i kondicione pripreme na Islandu u mestu Rejkjekrejkekjekuglujer.

Sve pohvale ekipi Srbije, koja je vidim u malo podmladjenijem i novijem sastavu u odnosu na prethodne godine, za fer i korektnu borbu. Vidi se da vam treba jos malo uigranosti i rada.

Svi ste izuzetno dobri igraci i verujem da cete u predstojecim mecevima da napravite izuzetan uspeh. Steta za mec koji ste igrali protiv Cesa, nijanse su odlucile.

Do sledeceg pucanja, braco.

Kod nas u Finskoj sve uobicajeno:

meanwhile-in-finland.jpg

Raikkonenraikkonen Jarilitmanen.

Ne bih te vishe zadrzavao...

Naravno sve najbolje nashoj ekipi.Svi igraci su zasluzili da budu tu gde jesu , nije bitno i da nemate shanse za prolaz , to ne znaci da treba da trcite ko botovi...ujedaj za srce do kraja.GG

ps:Naravno sve pohvale za tebe Du.

lovvv ya all

Link to comment
Share on other sites

Vecerasnji mec je pomeren narednu nedelju. Dan ce biti objavljen naknadno. Gomilu stvari sam propustio u toku organizacije ovog CBa, sto ce mozda i rezultovati neigranjem nekih igraca, niko drugi nije kriv do ja...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes ti da budes kriv nikako ,, jedino ako su ocekivali da se ti cimas i zoves svakog od njih da vidis ko kad moze da igra al opet to ni tvoj posao nije nego njihov , oni treba da se organizuju a ne ti da ih organizujes NHF !

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ova odlaganja su besomucna ;) Svakako, posto nasa reprezentacija nema vise pravo na wildcard, oba meca, i protiv Poljaka i protiv Belgijanaca, bice odigrana do ponedeljka.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

+1

i ovaj sastav treba do kraja da odigra pa sta bude bude...

ne mora da znaci, srecom nisu igrali ovi za pl. znate i sami na koje mislim! xD ali dobro je ,king svaka cast takodje migz1 gg

fixed

sta fixed? mogo bi i ti da igras ! sto da ne ,dajte i Urosu sansu da odigra 1 pa dobro i migz1 lepo igrao

Edited by Jose Murinho
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...