Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.4


marijaaa

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nije ni bitno,uglavnom kada bih ja organizovao turnis ja bih naglasio lepo u pravilima,pored zabranjenog skrola,zabranjen i plent van sajta i to je to...a to nije pisalo nigde tako da ono...necu da se vadimo na to,bilo bi mozda 15-15 da toga nije bilo,mozda bi i dobili ali sve u svemu na greskama se uci,sledeci put ce valjda orga iz gigabita da organizuje bolje

Link to comment
Share on other sites

e sad oko onoga sranja sto je ispalo....

Dosao je gari po nas u Mladenovac, ceo put do Sm.Palanke je cutao nije ni spomenuo pare za gorivo, da je trazio odma dao bi mu....nego je u 5sati kad sam dosao da gledam finale onako preko kurca rekao ej imas 3 kafe i kao ono gorivo!Dosli smo u igraonu u 8h cak iz ns da bi otvorili tur...nema problema, docicemo i u 5 ako treba!Trazis jebenih 500din za gorivo ko ljiga,a ja ti dodjem iz ns i dam 4000 i na meni zaradis...da si ispao fer i lepo na pocetku rekao dajte pare ili ne morate platio bi ti i te kafe i popio pola igraone!!!Onda slucajno posle 1/2 finala zaboravim misa, jer sam bio bolestan i nije mi bilo dobro...ne znam odakle ti ideja da pises kako sam bio pijan!Da ste hteli mogli ste da pitate ciji je ko je zaboravio ali nista, nema veze!Javim da sam zaboravio i vi kazete kao kad plati dug dobice misa nazad...ok dobicete jebenih 700din a mis dajte klincima!!!

Pozdrav za sve klince sto su nas udomili i za ekipu iz belle igraone <3

Link to comment
Share on other sites

e sad oko onoga sranja sto je ispalo....

Dosao je gari po nas u Mladenovac, ceo put do Sm.Palanke je cutao nije ni spomenuo pare za gorivo, da je trazio odma dao bi mu....nego je u 5sati kad sam dosao da gledam finale onako preko kurca rekao ej imas 3 kafe i kao ono gorivo!Dosli smo u igraonu u 8h cak iz ns da bi otvorili tur...nema problema, docicemo i u 5 ako treba!Trazis jebenih 500din za gorivo ko ljiga,a ja ti dodjem iz ns i dam 4000 i na meni zaradis...da si ispao fer i lepo na pocetku rekao dajte pare ili ne morate platio bi ti i te kafe i popio pola igraone!!!Onda slucajno posle 1/2 finala zaboravim misa, jer sam bio bolestan i nije mi bilo dobro...ne znam odakle ti ideja da pises kako sam bio pijan!Da ste hteli mogli ste da pitate ciji je ko je zaboravio ali nista, nema veze!Javim da sam zaboravio i vi kazete kao kad plati dug dobice misa nazad...ok dobicete jebenih 700din a mis dajte klincima!!!

Pozdrav za sve klince sto su nas udomili i za ekipu iz belle igraone <3

I od mene isto, klinci su ispali skroz ok. Tako se radi kad ti neko dodje u goste... Saletu daj krevet i hranu, meni hranu hranu i krevet, a ostali se zadovoljavaju i podom.

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da smo sa ovim glupostima zavrsili ali vama su lazi i prozivanja ocigledno dusevna hrana. Ne znam cemu ova tvoja vredjanja... Ali ajde da ti udovoljim da bolje spavas...

Dosao je gari po nas u Mladenovac, ceo put do Sm.Palanke je cutao nije ni spomenuo pare za gorivo, da je trazio odma dao bi mu

:fp: bravo decko bravo, uspeo si u zivotu

Slusaj, Vi ste nas zvali preko wera tj rekao si weru da vam obezbedi prevoz i da cete platiti gorivo, zasto sad lazes nije mi jasno, pa valjda ti trebas da se setis da das ako si rekao, a ne da cutis ko mula...

nego je u 5sati kad sam dosao da gledam finale onako preko kurca rekao ej imas 3 kafe i kao ono gorivo!

Ja sam te lepo pitao sta cemo da radimo za taj dug za koji si ti ZNAO. Jer da nisi pitao bi me koje pare za gorivo, koje kafe, guarane, koji dug pa cak ni kada te je karas pitao za dug... Nego si onako dzukacki odgovorio brate donecu sutra jer mi nisu pare tu ili si popiio ne secam se vise.

Onda slucajno posle 1/2 finala zaboravim misa, jer sam bio bolestan i nije mi bilo dobro...ne znam odakle ti ideja da pises kako sam bio pijan!

1. Zar mi nismo mis ukrali? Nisam znao da si zaboravio...

2. Ako sad ovde kazes pred svedocima da ti i karas niste dosli mrtvi pijani, iako vas je videla vecina odavde pijane u diskoteci pa posle na turu, da gledate finale ja cu tebi decko da pruzim ruku...

Da ste hteli mogli ste da pitate ciji je ko je zaboravio ali nista, nema veze!

Znaci mi sad treba da zovemo 1000 ljudi sto je tog dana bilo da vidimo ko je zaboravio misa, pa odakle mi brojevi covece, valjda ce taj da se javi. Inteligencija to ti je... to ti je... to ti je... METALLICA brate :tf:

Javim da sam zaboravio i vi kazete kao kad plati dug dobice misa nazad.

Kako si ti ispao jajara, verovatno si to navikao da budes samo kad dodjes u palanku, hteli smo malo tebe da drmamo u nezdrav mozak pa da vidim kako je to lepo kada te neko zajebava

a ja ti dodjem iz ns i dam 4000 i na meni zaradis

Koliko znam svako ucesce je za pobednike turnira? Pa ja na tvoje gorivo, kafe i sokove sam imao skoro toliki trosak + plus sto nisu sve ekipe dale celo ucesce jer su skoro svi donosili na dan turnira i nekako je uvek nekome falilo oko 200din ali progledali smo kroz prste jer su momci odavde pa se turnir normalno nastavio. Inace jos jedna lekcija naucena. Kazes zaradim na tebi, pa evo popio si par kafa, sokova, vozio si se dzaba, znaci zaradio si na meni.

ok dobicete jebenih 700din a mis dajte klincima!!!

od takvog lazova nam ne treba... a i da si hteo da das, do sada bi 3 puta dao.

Pozdrav za sve klince sto su nas udomili i za ekipu iz belle igraone <3

Sad kad sam sve ovo saznao o tebe sazaljevam ih...

edit: Ako moze bez vise ovako glupih prozivki, samo se zakopavate dublje, a mene iskreno smarate, pokusavate ovde navesti ljude da ste u pravu iako se davno dokazalo da niste...

Edited by ZivkeTP

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

ja sam napisao kako je bilo...nemam razloga da lazem i da se vredjam, a vi mislite sta ocete!!! bio sam u palanci vec par puta oni koji trebaju da znaju, znaju kakav sam, a sta ostali misle bole me kara!!!i nemoj pricati da sam bio pijan, da ispada kako sam ja tu neki kreten...bio sam trezan i nisam nikakve pare potrosio u diskoteci i nzm gde, a to se tebe ne tice tako da ne spominji pls!sve smo razjasnili....

cao zdravo !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...