Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.4


marijaaa

Recommended Posts

pa da na primer nam nisu uzeli tu partiju bilo bi 10-5 half za nas sto je ipak po mom misljenju mnogo bolje nego 9-6,kao sto je bilo...a drugo vs vas sam igrao bukvalno samo da odigram jer sam poludeo jebeno,zajebavaju nas za taj plent,to prvi put cujem u zivotu,odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije,ali opet nema veze ni to nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20,a na kompu u sredini su boje sjebane tako da smo uzivali u sarenilu...dalje...server ocajan,ne znaju momci ni dedicated server da dignu a hoce turnir da prave,drugar iz moje ekipe koji zna da lepo digne server,to je i uradio i podesava server za dalje meceve,a decko iz organizacije stoji iznad njega i gleda jadan onu konzolu i zbunjen,nije u zivotu video kako se dize server,a organizuje turnir...dalje...ljudi su zbog duga uzeli mish decku ?...orga iz gigabita,ucinite nam svima uslugu i ne pravite vise turnire dok vam cs ne bude lepo radio,dok ne naucite da dignete server i dok se ne organizujete kao pravi domacini...ne pisem sve ovo jer smo ispali u grupi pa se sad ljutim,iskreno jebe mi se,dosli smo u mixu,poduvali kurac ali nebitno,a sto se tice urkeza,sigurno nece neki klinac iz smederevske palanke da mi prica nesto,kad svi zajedno nemate 15 godina tako da se utisaj...btw gg teletabisi,rutinski uzet turnir...

haha ne verujem sta citam, ae da ste uradili silent plant pa da vam oduzmu partiju , ali to za server auu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa da na primer nam nisu uzeli tu partiju bilo bi 10-5 half za nas sto je ipak po mom misljenju mnogo bolje nego 9-6,kao sto je bilo...a drugo vs vas sam igrao bukvalno samo da odigram jer sam poludeo jebeno,zajebavaju nas za taj plent,to prvi put cujem u zivotu,odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije,ali opet nema veze ni to nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20,a na kompu u sredini su boje sjebane tako da smo uzivali u sarenilu...dalje...server ocajan,ne znaju momci ni dedicated server da dignu a hoce turnir da prave,drugar iz moje ekipe koji zna da lepo digne server,to je i uradio i podesava server za dalje meceve,a decko iz organizacije stoji iznad njega i gleda jadan onu konzolu i zbunjen,nije u zivotu video kako se dize server,a organizuje turnir...dalje...ljudi su zbog duga uzeli mish decku ?...orga iz gigabita,ucinite nam svima uslugu i ne pravite vise turnire dok vam cs ne bude lepo radio,dok ne naucite da dignete server i dok se ne organizujete kao pravi domacini...ne pisem sve ovo jer smo ispali u grupi pa se sad ljutim,iskreno jebe mi se,dosli smo u mixu,poduvali kurac ali nebitno,a sto se tice urkeza,sigurno nece neki klinac iz smederevske palanke da mi prica nesto,kad svi zajedno nemate 15 godina tako da se utisaj...btw gg teletabisi,rutinski uzet turnir...

haha, ju bozhe, brt koliko si ti bio u hendikepu zbog servera i kompa toliko smo i mi... tako da je to nekako ravnopravno, ne znam, nama je lepo radilo, svaki komp 100 fps zaboden... nego ne vazhno ... shto se tiche planta, kao shto rekoh i ja znam da je izvan sajta zabranjen... aham da, nije ni vazhno koliko imamo god, imamo po 17 svi, iako nemamo mng to je bilo dovoljno da vas dobijemo 16:3 ... i te 3 partije ni sam ne znam kako ste nam uzeli ... nego i to je nebitno ... loshiji ste, ima vremena... mish nije ukraden ... mozhesh i da chitash malo shta pishu... mish su zaboravili ...

Link to comment
Share on other sites

si ti bolestan decko ? ajde molio bih da neko od ljudi sa foruma pozove nekog ko je kompetentan da daje odgovore na ova pitanja posto sam ja ubedjen da je ovaj plent dozvoljen,kao sto rekoh na 100 demoa sam video da je plent JEBENO DOZVOLJEN...aj neka neko kaze misljenje,ne mogu da se koljem s ovom decom vise

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da se nadovezem, u pravu ste, cs jeste zabadao na nekim kompovima ni sami ne znamo sto jer je win promenjen u petak uvece tako da je instalacija bila sveza i u to ime se izvinjavamo svim ekipama radi toga jer nam se ovo jos nikad nije desilo mada je moguce da je bilo stuckanje do servera opet lik koji je trebao biti pored servera nije bas obracao paznju sta je kucao...(konfiguracije su svuda iste tako da je jos cudnije sto je na nekim kompovima u nekim trenucima padao fps,a na drugim zakucan na 100) Ali nebitno, opet mislim da su bolje ekipe pobedile i da nikog nismo pozurivali sa namestanjem i zagrevanjem te se i jeste malo oduzio turnir. Ovo je bio prvi tur da se to desilo, moguce da je zbog nekih drivera, moguce zbog update-a (definicija update - izbacis stare bugove, ubacis nove) ali sve u svemu lekcija naucena da ne treba neposredno pred tur menjati sisteme vec testirati dan dva ranije...

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

si ti bolestan decko ? ajde molio bih da neko od ljudi sa foruma pozove nekog ko je kompetentan da daje odgovore na ova pitanja posto sam ja ubedjen da je ovaj plent dozvoljen,kao sto rekoh na 100 demoa sam video da je plent JEBENO DOZVOLJEN...aj neka neko kaze misljenje,ne mogu da se koljem s ovom decom vise

brt, ja nisam znao za to izvan sajta i to , i kada su vama uzeli partiju vidim ono na clanbase N. i vidim da je zabranjeno ... ali ono, neam pojma, nije ni vazhno vishe, nmg vishe da se prepucavam sa tobom zato shto si stariji, a bash zato bi trebalo da budesh i pametniji a ne kao dete neko da hejtujesh ovde na ruru, nepotrebno, momci iz orge su imali mozhda par propusta ali nisu oni krivi, dali su sve od sebe da svima udovolje, kao i na predhodnim turnirima ... poz

Link to comment
Share on other sites

si ti bolestan decko ? ajde molio bih da neko od ljudi sa foruma pozove nekog ko je kompetentan da daje odgovore na ova pitanja posto sam ja ubedjen da je ovaj plent dozvoljen,kao sto rekoh na 100 demoa sam video da je plent JEBENO DOZVOLJEN...aj neka neko kaze misljenje,ne mogu da se koljem s ovom decom vise

Plentanje za rupu je dozvoljeno ako se c4 vidi,zabranjeno je bug plentanje u kutiju i silent plent

O gospode boze

Link to comment
Share on other sites

plent se video iz rupe,zato sam ga i plentao tu jer nam je awp bio u rupi ali nebitno je sve,necu da se svadjam,urkez ne hejtujem nego samo ne volim kada je nesto neorganizovano a ovaj turnir je takav bio pa sam morao da izlozim sve sto mislim...no nebitno,sto se mene tice ne bih da pricam vise o ovome,sve je receno,nema potrebe duziti pricu,spamovati i pisati o dogadjajima iz grupe kada su se pravi mecevi igrali u finalu tako da ono..propusta je bilo,orga losa...bice valjda bolje sl put...poz

Link to comment
Share on other sites

Nisam citao prve postove, Urke, o cemu se radi ovde? :)

ma brt uzeli im rundu na turu zato shto su plant izvan sajta... to je valjda neko pravilo, odkud znam... pa padaju velike prozivke na ruru i tako :D sve u svemu glupost :D

plent se video iz rupe,zato sam ga i plentao tu jer nam je awp bio u rupi ali nebitno je sve,necu da se svadjam,urkez ne hejtujem nego samo ne volim kada je nesto neorganizovano a ovaj turnir je takav bio pa sam morao da izlozim sve sto mislim...no nebitno,sto se mene tice ne bih da pricam vise o ovome,sve je receno,nema potrebe duziti pricu,spamovati i pisati o dogadjajima iz grupe kada su se pravi mecevi igrali u finalu tako da ono..propusta je bilo,orga losa...bice valjda bolje sl put...poz

bice naravno :)

Link to comment
Share on other sites

chemu tvoj post??? plant izvan sajta je zabranjen, na nacionalnom kupu je isto zabranjen, gde je i nastao problem izmedju shpanije i norveshke ... isto zbog takvog planta...

pre svega, i da vam nisu oduzeli tu rundu bilo bi 15:14, cak i da ste vi izjednachili ispali bi, zato shto smo mi vas dobili 16:3 a njih 16:7... razlika im je bolja ... ne vidim svrhu ovakvih postova, niste se dobro pokazali i samo trazhite izgovore... budimo realni...

Sta tebe boli ku*** cemu moj post? Nisam pratio nacionalni kup tako da nisam obavesten da je plant za rupu zabranjen , u svakom slucaju hvala na informaciji. by lazin

Edited by HADZI
Link to comment
Share on other sites

pa da na primer nam nisu uzeli tu partiju bilo bi 10-5 half za nas sto je ipak po mom misljenju mnogo bolje nego 9-6,kao sto je bilo...a drugo vs vas sam igrao bukvalno samo da odigram jer sam poludeo jebeno,zajebavaju nas za taj plent,to prvi put cujem u zivotu,odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije,ali opet nema veze ni to nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20,a na kompu u sredini su boje sjebane tako da smo uzivali u sarenilu...dalje...server ocajan,ne znaju momci ni dedicated server da dignu a hoce turnir da prave,drugar iz moje ekipe koji zna da lepo digne server,to je i uradio i podesava server za dalje meceve,a decko iz organizacije stoji iznad njega i gleda jadan onu konzolu i zbunjen,nije u zivotu video kako se dize server,a organizuje turnir...dalje...ljudi su zbog duga uzeli mish decku ?...orga iz gigabita,ucinite nam svima uslugu i ne pravite vise turnire dok vam cs ne bude lepo radio,dok ne naucite da dignete server i dok se ne organizujete kao pravi domacini...ne pisem sve ovo jer smo ispali u grupi pa se sad ljutim,iskreno jebe mi se,dosli smo u mixu,poduvali kurac ali nebitno,a sto se tice urkeza,sigurno nece neki klinac iz smederevske palanke da mi prica nesto,kad svi zajedno nemate 15 godina tako da se utisaj...btw gg teletabisi,rutinski uzet turnir...

Za kompove se izvinjavamo svima koji su imali problema, problem je bio u antivirusu. Na tim kompovim je igrao i bgdonline prosli tur i playmore preprosli niko nije imao zamerku tako da je bilo do sowtvera, ipak nas propust, server nas propust ali ako se slazes ni vi niste uspeli da nastelujete bolje...

E sada ovako prvo nigde nisam video da se plenta van sajta na kraju karajeva usrali su vas momci u miksu s'obzirom da ste vi klan ne vidim oko cega frka u toj jednoj partiji bili bi vas sve jedno, drugo taj mali Urkez moze da ti predaje o cs-u uprkos vasim godinama, monitor u sredini boje nisam rastelovao ja nego vi, ekipa posle vas je igrala na istim tim racunarima bez problema i bez jedne zamerke, turnire cemo praviti naravno i dalje samo sto amaterske ekipe vise ne zovemo, lepo vezbajte pa idite na turnir a ne ovako plentate na spustu van sajta (ne na temelju nego na SPUSTU), dobija vas miks ekipa itd. Za tvoju informaciju mis je zaboravljen od strane Jereme i mis je kod nas i naravno da cemo vratiti decku njegov mis.

si ti bolestan decko ? ajde molio bih da neko od ljudi sa foruma pozove nekog ko je kompetentan da daje odgovore na ova pitanja posto sam ja ubedjen da je ovaj plent dozvoljen,kao sto rekoh na 100 demoa sam video da je plent JEBENO DOZVOLJEN...aj neka neko kaze misljenje,ne mogu da se koljem s ovom decom vise

Jeli, a ti si kompetentan??? Ti znas sve??? Pa kako vas oprase svi onda???

Link to comment
Share on other sites

1.i mi smo dosli u mixu jer odredjeni igraci nisu mogli da putuju pa smo trazili ljude sa kolima dok nismo nasli i tako dosli,stavili tag experience jer smo prijavljeni sa tim tagom....to je prvo..

2.prvi mec je bio mix vs mix i pobedio je jeremin mix,momci su super svi,korektni,svaka im cast,pozdravili se nakon meca,ispali ok tokom i posle meca...svaka cast

3.izvini koliko taj isti urkez ima iskustva pa da moze da nas uci o cs-u...lokalni igrac iz smederevske palanke koji se srafi sa mixevima iz okoline...nemam komentar...

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije

Brate , zavisi kako si plentovao bombu. Postoji onaj bug NAMERNI i NENAMERNI kada se plentuje bomba koja padne na ivicu kutije [dole] , i moze da se defa samo iz jednog ugla , u svim drugim prekida.

^.^

Link to comment
Share on other sites

1.i mi smo dosli u mixu jer odredjeni igraci nisu mogli da putuju pa smo trazili ljude sa kolima dok nismo nasli i tako dosli,stavili tag experience jer smo prijavljeni sa tim tagom....to je prvo..

2.prvi mec je bio mix vs mix i pobedio je jeremin mix,momci su super svi,korektni,svaka im cast,pozdravili se nakon meca,ispali ok tokom i posle meca...svaka cast

3.izvini koliko taj isti urkez ima iskustva pa da moze da nas uci o cs-u...lokalni igrac iz smederevske palanke koji se srafi sa mixevima iz okoline...nemam komentar...

Ti omalovazavas njegove godine, ja tvoje necu iako sam verovatno stariji, samo dovoljno je da znas da su vas momci dobili 16-3 e sada... mozda je decko lokalni tip, moda prodaje ukrase na ulici za ng, mozda cisti ulice, mozda ide u skolu, mozda nije sa Terazija itd. ali realno ON i njegova ekipa su vas pocistili... E sada ok razumem bio si u mixu ali ne vidim zasto dramis toliko, elem koliko se secam VI ste se bunili zasto su mouseshakerzi nosioci?! E pa vidis zasto su ;)

nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20....brate protiv nas ste sedeli na drugih 5 racunara a mi smo seli tamo gde "navodno" pada fps, ne znam u cemu je sada problem ??? gg

Bas to brt kako vama nisu zabadali a igrali ste 10 min posle njih?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...