Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.4


marijaaa

Recommended Posts

Ma sve je pocelo kao sprdnja, ispalili (da su rekli brate nemam bilo bi ok sve je stvar dogovora, a ne kao dodji dacemo za gorivo, daj kafe, daj sokove platicemo i posle pobegnu kao najgori cigani) za pare pa smo mislili da ih cimamo dan dva da ih malo zajebavamo pa da vratimo misa, e sad posto znaju ovako da seru evo, misa sam ja ukrao i prodao tako da...

demoi

http://www.mediafire.com/?gmp72ow6788z25y

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima na turnirima lepih i zarada...

Mogao sam i ja lepo da zaradim :D lik iz SBC-a zaboravio i opremu i telefon i sve i otisao :P ali jbga posten sam covek :D

Ma sve je pocelo kao sprdnja, ispalili (da su rekli brate nemam bilo bi ok sve je stvar dogovora, a ne kao dodji dacemo za gorivo, daj kafe, daj sokove platicemo i posle pobegnu kao najgori cigani) za pare pa smo mislili da ih cimamo dan dva da ih malo zajebavamo pa da vratimo misa, e sad posto znaju ovako da seru evo, misa sam ja ukrao i prodao tako da...

demoi

http://www.mediafire.com/?gmp72ow6788z25y

EL ti nije problem da upload demoe od mecheva iz grupe B?

Edited by Dani jeL

O gospode boze

Link to comment
Share on other sites

Kod nas NIKAD NIKOM nista nije nista nestalo i ako je neko nesto zaboravio uvek je bilo vraceno sto mogu potvrditi svi koji nas znaju, i mi zaradjujemo postenim radom sto znaci da kad zapalis za pice sto si popio + ostale troskove znaci da ti krades od mene, a ne ja od tebe. Kao sto smo rekli pare nisu bile problem, problem su lazi koje se pricaju ovde, a i ja sam lud da nakon ostajanja i ciscenja igraonice do 4h ustajem u 6h da bih isao po postene momke.

I proslih turnira je svasta bilo zaboravljano i sve je uredno bilo vraceno... nego karasa verovatno ispalila veceras neka riba sto je godinama muva pa je ukapirao da ce uci u trecu deceniju nevin pa je dodatno bio motivisan da proziva i to jos na forumu gde misli da je zanimljiv...

edit: nazalost lik koji je bio zaduzen za snimanje demoa tj pokretanje komandi za snimanje, izgleda da se nije najbolje snasao prilikom obavljanja navedenog posla pa je ovo nazalost sve sto sam uspeo da iscupam. :S :/

Edited by ZivkeTP

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

gj za qubicall od SPJK[m]-a :)

Hvala :D

Inache ovako je bilo...

Jerema je zaboravio mxa i javio mi je da uzmem, ja sam otishao i rekli su mi da imaju dug od 750din i da ce mish biti kod njih dok se taj dug ne vrati i dogovorili smo se da ja danas donesem pare i pokupim tog misha... Prema tome nema nikakvog problema [8D]

Link to comment
Share on other sites

Hvala :D

Inache ovako je bilo...

Jerema je zaboravio mxa i javio mi je da uzmem, ja sam otishao i rekli su mi da imaju dug od 750din i da ce mish biti kod njih dok se taj dug ne vrati i dogovorili smo se da ja danas donesem pare i pokupim tog misha... Prema tome nema nikakvog problema [8D]

E to si Wer trebao juce da kazes da se izbegne sranje, a sa karasom ne planiram da se pljujem preko rura, za ovo sto je srao po forumu i lagao ljude supcina ce da mu pocepa pizdu.

Link to comment
Share on other sites

ahahah bravo pero i ja to mislim :D

Karas, sve je bilo dogovoreno kako smo rekli, ti ako nisi znao trebao si da pitas jeremu sta treba i koliko treba... Kada ste dosli pijani iz grada i kada ste hteli da se upisete za jos neki sok rekao sam ti da sve to niste platili, ti si se zacudjeno okrenuo ka jeremi, pitao ga brate ovaj kaze da nesto nismo platili dok je jerema okrenuo glavu i cutao. Kada sam pitao jeremu sta ce da radimo za taj dug rekao je brate nemam sad pare, popili smo sve, donecu ti sutra kad krenemo i naravno niko se nije pojavio. Ujutru kada smo nasli mis nismo ni znali ciji je te je ostavljen sa strane dok se neko ne javi. Kada smo culi da je vas kao sto sam i rekao par postova unazad hteli smo da vas zajebavamo jer ste vi nas zajebavali.

Tebi ako nesto nije bilo jasno trebao si da pitas vodju grupe, sta je bilo, kako je bilo i sta treba da se plati pa da vidis sta i kako, a ne odmah da prosipas mrznju po forumu, to od tebe nije bilo ok... Izgladite nesuglasice izmedju Vas, a ne napadajte druge bez razloga...

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahahahahahahahaahhaahaha , tuga.

chemu tvoj post??? plant izvan sajta je zabranjen, na nacionalnom kupu je isto zabranjen, gde je i nastao problem izmedju shpanije i norveshke ... isto zbog takvog planta...

a nama sto oduzese partiju jer je zabranjen plent za rupu ?! O.o

pre svega, i da vam nisu oduzeli tu rundu bilo bi 15:14, cak i da ste vi izjednachili ispali bi, zato shto smo mi vas dobili 16:3 a njih 16:7... razlika im je bolja ... ne vidim svrhu ovakvih postova, niste se dobro pokazali i samo trazhite izgovore... budimo realni...
Link to comment
Share on other sites

pa da na primer nam nisu uzeli tu partiju bilo bi 10-5 half za nas sto je ipak po mom misljenju mnogo bolje nego 9-6,kao sto je bilo...a drugo vs vas sam igrao bukvalno samo da odigram jer sam poludeo jebeno,zajebavaju nas za taj plent,to prvi put cujem u zivotu,odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije,ali opet nema veze ni to nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20,a na kompu u sredini su boje sjebane tako da smo uzivali u sarenilu...dalje...server ocajan,ne znaju momci ni dedicated server da dignu a hoce turnir da prave,drugar iz moje ekipe koji zna da lepo digne server,to je i uradio i podesava server za dalje meceve,a decko iz organizacije stoji iznad njega i gleda jadan onu konzolu i zbunjen,nije u zivotu video kako se dize server,a organizuje turnir...dalje...ljudi su zbog duga uzeli mish decku ?...orga iz gigabita,ucinite nam svima uslugu i ne pravite vise turnire dok vam cs ne bude lepo radio,dok ne naucite da dignete server i dok se ne organizujete kao pravi domacini...ne pisem sve ovo jer smo ispali u grupi pa se sad ljutim,iskreno jebe mi se,dosli smo u mixu,poduvali kurac ali nebitno,a sto se tice urkeza,sigurno nece neki klinac iz smederevske palanke da mi prica nesto,kad svi zajedno nemate 15 godina tako da se utisaj...btw gg teletabisi,rutinski uzet turnir...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...