Jump to content

Sons of Anarchy


Corey

Recommended Posts

Odgledao sve, sad gledam cetvrtu

Serija je odlicna samo mi je malo pretrpana radnjom, previse se stvari desava u timeline-u

cela prica sa Juicom je po meni krsh, bas to, SOA nikad nije bio prikazan kao rasisticki klub, stavise jedan od predsednika chartera valjda arizone je chamuga, pa stvarno ne znam sta se on tripuje.. i da im kaze verovatno bi ga isprozivali nesto tipa "white jungle bunny" ili ko zna sta vec al sigurno ga ne bi izbacili

@corey> taj lik kome su skidali tatu sa ledja je pobegao kad je trebalo da ceka Opieja i zbog njega je Opie zavrsio u tvorzi pre prve sezone

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja sam skoro zavrsio 3. sezonu... jebte sanjao sam da vozim harlija i da pustam bradurinu :D

od svega toga pustio sam bradurinu ... ali jednog dana !!

sonundtrack je vr'

tek sam sada pogledoa i skontao da je oto, tip u zatvoru u stvari scenarista i pomalo reditelj i producent, a zena mu je dzema :D

i tara mmmmmhmmm

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tek sam poceo da gledam, ekipa je vrh vrhova... ron mofo perlman \o/

davno je skinuh samo zbog njega krenuh da gledam al me obaveze sprechile, i onda su se epizode lepo nakupile i bila je bash lepa bleja uz Charming's favorite sons:)

Једна ствар ми је засметала. Пандур објашњава њиховом хакеру шта би му клуб урадио да сазнају његово црначко порекло. Нису приказали расистичку страну клуба, па да та претња изгледа верно нама гледаоцима. Била је она сцена када терају лика да скида тату са леђа, не сећам се шта је скењао али знам да је било баш битно. Ту су били сурови, али оправдано, но овде то не може бити случај, позадина није разрађена на потребном нивоу. Епик фејл би био да га скењају због тога.

tu me je totalno ozrachio Juice, mogli su da smisle bolje prichu za"izdaju", a nit su se SOA pokazali neshto preterano rasistichki, a ko da bi mu bilo bilo shta kad su proshli boga i oca zajedno, blah al nvm:)

ja sam skoro zavrsio 3. sezonu... jebte sanjao sam da vozim harlija i da pustam bradurinu :Dod svega toga pustio sam bradurinu ... ali jednog dana !!sonundtrack je vr't

:DD

da si me video kako sam vozio skuterche svoje, ko da je harli:)) lozhachki je totalno, +1 za soundtrack :)

sad mi dade ideju da malo picnem bajk:D

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Nahvaliste seriju tako da sam je momentalno skinuo, bez provere, i nesto nisam odusevljen. Odgoledah prvih pet epizoda i glavni utisak mi je da se radi i pokusaju da se proda bajkerski nacin zivota, iz perspektive malog Perice (izgleda inherentni problem stvaralaca na zapadnoj obali, dal pod prevelikim uticajem Holivuda il sta), a ne neka kul zanimljiva prica smestena u bajkersko okruzenje.

Naucio sam odavno, a ovde mi se smao potvrdilo, da kad vidim seriju u kojoj sve prsti od plasticnih riba i plavusana sa njihovim besprekornim tenom, prvo pomislim kako se tom ambalazom samo skriva ispraznost proizvoda. Jedino sto su se ovde iscimali da naprave glumacki core od relativno prepoznatljivih taf gaj faca, stim sto mi je Ron promasaj za neki autoritet nad autoritetima zajebanog moto klana, pogotovo tako zajebanog kakvim pokusavaju da predstave SOA.

Smor, ocekivao sam mnogo vise.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sto je pogana lasica?

on je odlepio za Jemmom, i ona je u prosloj epizodi rekla "clay must die by the hand of the son", i kad je pricao sa Opom rekao je "Clay has got to go son, until he kills some1 else you love", tako da on u sustini ispunjava ono sto je gemma rekla iako ona to nije tako mislila

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Unsera potpuno razumem - on je toliko sranja uradio za klub, a Klej ga stalno drka i josh bije Dzemu u koju je on zaljubljen godinama. Napokon je dobio mogucnost da skloni Kleja. I da, Op je ispao najbolji kandidat za to, poshto je Dzeks chabrirao sa Terom i sranjima oko nje. Meni je u ovoj epizodi najjachi ispao Tig - iako je perverznjak u dushi, nije mogao da tolerishe to shto je Klej uradio sa Dzemom.

Bash me interesuje chime ce se zavrshiti ova sezona - od one all good euforije na kraju trece sezone doshli su do totalnog kraha kluba na kraju chetvrte.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Епизода 12 објаснила.

При крају су се посрали по толико клишеа да сам био усхићен као мало дете. Прво Ансеров ауто не пали како треба, па се закуцава због телефона у друго возило, и сам врхунац Оуп који лајкабос повлачи обарач. Једина замерка је начин на који Оуп склања у страну Клејов пиштољ, баш на дохват руке било коме ко улази у просторију, што је вероватно исти онај који Џекс држи, сумњам да је његов у питању.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...