Jump to content

Remote control


G!!!

Recommended Posts

Pa onda skini krekovanu verziju?

ne moze da se krekuje, lucky nisam bas retardinjo toliki :) warezbb mi je najbolji prijatelj, ono sto ima ne radi kako treba jer sve ide preko njihovih leg. servera

Moj predlog bi ti bio Hamachi + windowsov Remote Desktop Connection [:)]

talk dirty to me!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se krekuje, lucky nisam bas retardinjo toliki :) warezbb mi je najbolji prijatelj, ono sto ima ne radi kako treba jer sve ide preko njihovih leg. servera

To sam tako "olako" napisao zato što znam da kolega u svojoj firmi gura TeamViewer da bi pristupao korisničkim kompovima i rešavao probleme (iz IT-ja je) i prilično sam siguran da nisu platili licencu od više hiljada evra za to :) Ajd' pitaću ga sutra pošto je boles'an danas, da mi kaže 'de su našli narodsku verziju.

Link to comment
Share on other sites

izcitao sam porpilicno postova po forumima vezano za krekovani teamviewer 5 (najnovji - 6.nestonesto jelte nije ni krekovan sve fejk do fejka), i ljudima vise ne radi nego sto radi... posto sam sasvim slucajno probao free 6. i odusevio se kako sve sjajno funkcionise odlucio sam da potrazim neku alternativu :)

raiser-u koristis i dalje tu verziju i sve radi oke ? aj baci mi konkretno ili koju krekovanu verziju tacno ili neki link il svasta nesto

radmin - skinuo testiram danas, hvala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Remote Administrator Control (ili ukratko RAC) je najbolji, medjutim verujem da ti nemash fixni IP... Onda je jedina alternativa Teamviewer - verzija 6 radi odlichno i u besplatnoj varijanti i nema nekih surovih ogranichenja po vremenu korishcenja.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ti treba za win masinu

www.logmein.com

pristupas preko web-a (firefox radi savrseno s ovime)

ima i besplatna verzija, dok kao trial imas mesec dana full verziju, mozes cak i da prevlacis fajlove sa remote masine na local (u tom trial periodu)

radi bukvalno kao RDC

isprobaj ja to koristim na poslu/gajbi odlican je

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...