Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da to ima veze sa nekom retard MTV pesmicom, evo i ovo je related

tumblr_li98lhhL9g1qzpwi0o1_500.jpg

glupi američki klinci, prvo su hejtovali onog malog bibera (?) a sada ovu neku novu zvezdu... moram da kažem mi je i taj hejt upućen mladom justinu jako jako retardiran, tj. klinački, ono, da nije bilo tih slika, maltene ne bih ni znao ko je... nije da glumim ja ludilo, nego jednostavno ne gledam tv, eto i ova sad najnovija "fora" mi je glupa, nisam nikad ni čuo tu pesmu... sve što znam o tome znam iz ovih kao meme slika... njesra...

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

ma to je kul kao fora, al veze nema sa zivotom:) ko da sedamdesetih niko nije pevao sdjifaskjdfhasdf tekstove:) jeste sve to tacno sto se desava u muzici generalno, ali opet mi je trip sto ljudi cesce uzimaju tu decu licno kao primer, a ne zapravo kompanije koje ih furaju i generalan nivo slusalaca balbalbla...

mene smara to prenosenje frusta na neke klince koji pojma nemaju ni ko ih gura ni sta pevaju...gledao sam onog bibera na olstaru na onoj kao selebriti tekmi i ono, klasicno dete koje je hepi jer igra basket sa pipenima i rouzovima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...