Jump to content

SELO CREW LAN TURNIR 23. JANUAR


Shomi MM

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudno mi je ako je imao WH kako nije skontao lika na midu koji je ubio i njega i saigraca, i kada je i prazan pesak identicno izlazi i busi iz busta isto mesto.

Realno nijedna situacija nije potvrdila da je citer, treba ceo demo pogledati par puta pa onda donositi zakljucke.

Edited by p@jseR
Link to comment
Share on other sites

Cudno mi je ako je imao WH kako nije skontao lika na midu koji je ubio i njega i saigraca, i kada je i prazan pesak identicno izlazi i busi iz busta isto mesto.

Realno nijedna situacija nije potvrdila da je citer, treba ceo demo pogledati par puta pa onda donositi zakljucke.

Pali/gasi pisu italiani da je nekolicinu puta imao problem sa kompom itd, brate, ali ja sam vristao kad se lik okrenuo sam na svoj flesh :D

zasto kazes to unaprijed kad jos nije potvrdjeno da je koristio wh?

Da ne spamujem, edit cu samo, brate, ne vidi se!? Aj, lazi sebe jos malo :) al ono, ko zna, bicu covek pa cu da se izvinim ako gresim :)

Edited by DNI
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ovo pravi topic da pricate o crnogorcima i njihovom cheatu!

sto se turnira tice, velika steta sto nema hltv-a, bilo je nekoliko stvarno dobrih meceva. Prvu mapu u finalu je dobio BGD, 16-13, vrlo zanimljiv mec sa dosta preokreta, pajser polomio igru. Druga mapa u toku.

Pozdravljam sve, od organizacije do drugara sa turnisa, pa se vidimo drugom prilikom. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...