Jump to content

SELO CREW LAN TURNIR 23. JANUAR


Shomi MM

Recommended Posts

Mng smesna recenica ... Znaci vi STARIJI mozete igrati lan turnire ,a mi MLADJI ne igramo ,trebamo da sedimo kuci i da gledamo VAS starije ? :O

Zelis reci da samo VI trebate da igrate lan turnire? Cemu sve to? :O

Rispekt za starije igrace ,skoro svi imaju skila ,naravno i Erceg,ali NA MADJIMA SVET OSTAJE ;) pozdrav

ja sam za to da mi svi prebijemo ercega.... :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemojte biti toliko nervozni, okacice se i rezultati i demoi cim bude Shomi nasao vremena. U polufinalu su BGDonline, iNation, smk i extradition. Odlicni mecevi sa extradition i nation, gg ;) Sto se tice koh-a, stvarno su se klinci ok pokazali, uopste ne dovodim u pitanje njihovo ucesce, zasluzili su, mada me eto iskreno boli dusa sto nije SBC upao (ne umesto njih, nego uopste).

Link to comment
Share on other sites

Branko sta organizaciju briga za publiku koja nije tamo?

:D :D :D :D :D :D

A tamo ima publike? :)

Nemojte biti toliko nervozni, okacice se i rezultati i demoi cim bude Shomi nasao vremena.

Stvarno je veliki problem bio nakon svake grupe za 2-3 minuta iskucati rezultate. Al ajd, nek bude da nisu imali vremena...

Link to comment
Share on other sites

Dobro druze, ako je bas stislo, iz grupe A rezultati :

ememes - extradition 14:16

ememes - eror mix 16-3

ememes - stefanM, mario, nikol 16-4,5 (tako nesto)

I u 1/4 finala ememes - iNation 17-21 , BGD - TUBBIES 16-8, smk - GF 16-4 , extradition - clan+ 16-3,4

Eto, napisao sam sve sto sam znao, za ostatak se malko strpi.

Link to comment
Share on other sites

Brate ne krivi organizaciju, mnogo je velika guzva, a samo je jedan slobodan komp bio ( posto su na ostalim serveri ). Jedino je vip soba imala mesta da dise :)

Ok, kriva je guzva, ne organizacija :)

@Balu: Ma opusteno, al kad vec hltv-a nema, bilo je logicno da su tu bar rezultati na vreme.

Ko su extradition?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...