Jump to content

Dajem account, nije fake....


ghost...

Recommended Posts

E ovako, zelim da prekinem sa wowom, i zato zelim da dam account nekom ko zeli da igra. Iplacen je jos skoro 2 meseca, ima 2 lika 82 i 85 lock i mage na dragon maw.

Razlog zasto zelim da dam nekome je zato sto ne zelim da ga prodam, vec ukoliko mi se priigra za 6-8-10-12 meseci mogu igrati po malo i ja... Znaci nije fake, pre par nedelja sam prodao jedan account za fin novac tako da mi ovaj ne treba, ocu da se skinem.

Znaci dobice da promeni mail i sve sto ide uz to, naravno iz razloga sto zelim da ga udaljim od sebe :P

E ovako, necu dati svakome, ko zeli da ga koristi u svrhe botovanja i prodavanja golda, prodavanja likova itd. Acc dajem iskljucivo nekome ko nije imao kesha da kupi cata, ko nema para da ga uplati trenutno a igra mu se, ko je prestao da igra pa vise nema account i tako dalje...

Javite se na PM, nije fake... :)

Prestajem da igram igrice, upravo brisem LOL, World of tanks, WOW itd...

kontakt PM

Edited by ghost...

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Account je vec dat, prvom ko mi se javio. Nije fake, kao sto rekoh necu da ga prodajem iz razloga posto cu se jednog dana, mozda, ali nikako pre 8-10 meseci vratiti, posto imam rl probleme zbog glupe igre.

A ovako ukoliko mi stoji ovako ja cu igrati na njemu 100%, bez obzira sto sam pre 3 sata prebrisao sve igre sa kompa. :)

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

brate dali bi mogao da mi das acc da igram navukao me drugar na ovo cudo nemam kinte da kupim sve a vidim ti si rekao da bi dao acc nekome da igra dacu ti gde zivim fixni telefon i sta god ti treba jednostavno mi se igra wow i neb te zajebao nezanima me nikakvo rdavanje wowa jer nisam u tom fazonu . aj baci mi broj ako vec nisi nekome dao acc evo ti moj br pa se cujemo ... 064 2337 224 aj pls igra mi se punoooo ... nenad

Link to comment
Share on other sites

brate dali bi mogao da mi das acc da igram navukao me drugar na ovo cudo nemam kinte da kupim sve a vidim ti si rekao da bi dao acc nekome da igra dacu ti gde zivim fixni telefon i sta god ti treba jednostavno mi se igra wow i neb te zajebao nezanima me nikakvo rdavanje wowa jer nisam u tom fazonu . aj baci mi broj ako vec nisi nekome dao acc evo ti moj br pa se cujemo ... 064 2337 224 aj pls igra mi se punoooo ... nenad

dam ti ja,treba ti samo game card posto je istekao acc !:)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...