Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:DDDDD

realno treba splitovati topic, u jednom da budu "kratki stripovi" a drugom kratki stripovi.

moram priznati da su i meni ranije bili ok ovi MEME stripovi, ali sad su več počeli da smaraju, i to jako.

evo po kvadratima primer:

1."moram da se istuširam, idem do grada za lapo sata da herpderp"

2. *ready for le shower*

3. "ah konačno" fejs

4. ŠTA JE OVO PRAZAN BOJLER FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU

itd...

kontam ja da ovi stripovi udaraju na foru "funny cuz its true", al opet jebi ga, meni su lično sranje (čast izuzecima naravno)

Link to comment
Share on other sites

inb4 diskusija o meme stripovima :tf:

Jel ti to predlažeš da se meme stripovi prognaju sa topica zato što ti se ne sviđaju? meme stripovi imaju prava kao i svi ostali stripovi ovog foruma i splitovanje u poseban topic i zabrana postovanja meme stripova u "kratkim stripovima" predstavlja diskriminaciju, marginalizaciju i memefobiju!11 :tf:

Ako dozvolimo meme stripovima da se kače u "kratkim stripovima" šta je sledeće? "Vukajlija" u smešnim slikama?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Jel ti to predlažeš da se meme stripovi prognaju sa topica zato što ti se ne sviđaju? meme stripovi imaju prava kao i svi ostali stripovi ovog foruma i splitovanje u poseban topic i zabrana postovanja meme stripova u "kratkim stripovima" predstavlja diskriminaciju, marginalizaciju i memefobiju!11 :tf:

meme stripovi su uzeli previše maha i tako reći očistili "kratke stripove" sa ovog topica. tako da su diskriminisani kratski stipovi od strane fašističkih "MEME stripova", a ne obrnuto. nezvanično saznajemo da su meme stripovi proterali iz ovog topica više od 2000 kraktih stipova (neki izvori kažu da je ova cifra čak 5000!) :tf:

Link to comment
Share on other sites

vi se ovde zajebavate a sa druge strane po ulicama i ostalim zivotarskim mestima su vec mesecima(ako ne i duze) svi vrlo upoznati sa stripovima, sajtovima, 4chenom i svim mogucim "forama" od kojih pocinje da me bude sramota sto sam izasao iz kuce kada ih cujem i na stranu to sto apsolutni rleri koriste razne urbano/fejsbukerke reci a najvise od svih fail u svim oblicima

potpuno te podrzavam druze cigo u tome da su ove ideje o zivotnim situacijama malo smorile ali moramo i da razumemo te ljude koji dodju posle 8h posla ili posle teskog dana na fakultetu i onda imaju isplaniranih 30-40min slobodnog vremena za zabavu i razonodu (ako propuste da odgledaju slagalicu) za vreme kojih kada ugledaju neku smesnu sitaciju iz svojih svakodnevnih zivota budu potpuno srecni jer nisu jedini na svetu kojima se slicne stvari desavaju i onda brze bolje jure na fb da podele to sa svim svojim realnim prijateljima koji isto tako jedva cekaju neki dogadjaj sa kojim ce moci da se solidarisu

za pocetak podela topika je sjajna ideja ali onda bi to verovatno oduzimalo previse vremena ljudima koji su zauzeti jer bi morali da otvore vise od jednog taba u internet exploreru a to je lose za kompjutere koje su uzeli na popustu sa losijim konfiguracijama a mozda cak i bez graficke jer ipak sta ce im bolje kad samo proveravaju mail i fb povremeno

o cemu smo ono bese pricali opet ^^

Link to comment
Share on other sites

Može, ali da splitujemo niggroline "smešne slike" od smešnih slika

Onda mora da se omogući da se svačije "smešne slike" mogu filtrirati! Ili bolje još, da svaki korisnik foruma bira čije će "smešne slike" u okviru "smešne slike" nazovimo to "agregiranih postova" da gleda, i da korisnici mogu da prate "agregirane postove" sa ostalim "temama" kao što su "smešne slike" ili još bolje "kratki stripovi" i "meme stripovi", a da bi novi korisnici mogli da se seamless uključe u sve ovo imaćemo sistem nekakvog rangiranja po broju ljudi koji prate određeni "agregirani post" ili "temu" ili čak pojedinačne "korisnike" a da bi smo bolje razdvojili legitimno dobre postere imaćemo opciju da korisniku čiji je post smešan dodelimo neku meru prijemčivosti našem senzibilitetu 1 zupčanik npr, kako se ovakvog sistem niko nije setio !!1111

Ne može se preglasavati o pravima meme stripova!111 Majorizacija! Parada ponosa za meme stripove!11

u to ime!

AtyEG.png

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

najebali ste kad dodje dulio

nisam toliki mazohista, neka fala:)

njihova stamina je, neverovatno ali istinito, jaca od moje, a i wot ability, verovatno jer ja wotujem stalno, pa se istrosim, a oni cuvaju celu skalu nafilovanu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vi se ovde zajebavate a sa druge strane po ulicama i ostalim zivotarskim mestima su vec mesecima(ako ne i duze) svi vrlo upoznati sa stripovima, sajtovima, 4chenom i svim mogucim "forama" od kojih pocinje da me bude sramota sto sam izasao iz kuce kada ih cujem i na stranu to sto apsolutni rleri koriste razne urbano/fejsbukerke reci a najvise od svih fail u svim oblicima

Kako mene ovo progoni u RL-u. Gledam razno razne shabane kako jedan drugom govore cool story bro, over 9000 itd

Realno, voleo bi da i RuR nije toliko poprimio 4chan imidz, pa i sad ponekad vidim "Peru i Simu" sto su celog zivota visili na break.com kako izvaljuju anon fore ko da su se rodili tamo.

I prva i druga grupacija spada u najgoru vrstu newfaggot-ovshtine.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

momci, niste fer. da ce ovaj vrsta memea postati mainstream bilo je neminovno onog dana kad je napravljeno jer je mnooogooo do jaja stvar. bilo je pitanje trenutka. i meni je muka kad na fejsbuku vidim klince koji svoje pubertetske probleme izrazavaju kroz fu i ostale iz ekipe, ali ocekivano je. e sad, ja se divim stvarima kao sto je 4chan i celoj anon ekipi jer su takvi ljudi u stanju da stvaraju stalno jednako dobre stvari. poz

Obojeni program je brutalan bend!

Link to comment
Share on other sites

meni se povraca od 4chan elitizma.

meni se povraća od 4chana generalno, al dobro ne želim sad da diskutujemo i tome i dodatno offtopicujemo.

momci, niste fer. da ce ovaj vrsta memea postati mainstream bilo je neminovno onog dana kad je napravljeno jer je mnooogooo do jaja stvar. bilo je pitanje trenutka. i meni je muka kad na fejsbuku vidim klince koji svoje pubertetske probleme izrazavaju kroz fu i ostale iz ekipe, ali ocekivano je. e sad, ja se divim stvarima kao sto je 4chan i celoj anon ekipi jer su takvi ljudi u stanju da stvaraju stalno jednako dobre stvari. poz

i ja im se isto divim, sve umetnik do umetnika.

evo jedan strip u duhu topica

tumblr_l3z885HI6C1qzh5gno1_500.jpg

realno treba forever alone faca na kraju, al jebi ga, ovo nije delo 4chan umetnika.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba sve da bude 4chanovski, ali ja se licno nasmejem svaki put kada videm lolface ili forever alone zbog nekih stvari koje oni nose.

Znam, i mene nerviraju neke tako everyday stvari koje se prave, ali ponekad se uvuce tako neki koji ulepsa dan.

Sto se tice elitizma, on je retardiran, ali na istom je nivou kao rur elitizam i hejtovanje svakog po post countu.

Nedostaju standardni stripovi kao 3 medveda, ali ne mogu se tu tek tako iskljuciti meme-i.

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...